Denys Dedechko
⚽ Pomocnik 🏟️ FC Van 🏳️ Ukraina
| 📝 | Imię ojczyste | Дедечко Денис Михайлович |
| 🎂 | Data urodzenia | 01.07.1987 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kyiv, Ukraina |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Ukraina |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Van |
| 📅 | Dołączył | 03.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | APS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| JK Trans Narva | 3 | 36 | 17 | 0 |
| Luch-Energia Vladivostok | 4 | 61 | 14 | 0 |
| FC Zimbru Chisinau | 3 | 58 | 12 | 4 |
| SKA Khabarovsk | 3 | 80 | 10 | 5 |
| Vorskla Poltava | 2 | 55 | 8 | 2 |
| FC Ararat Yerevan | 1 | 21 | 6 | 0 |
| Dynamo-2 Kyiv | 5 | 71 | 6 | 0 |
| FC Krasnodar | 1 | 18 | 3 | 0 |
| FC Noah Yerevan | 2 | 40 | 2 | 3 |
| Amkar Perm II | 1 | 3 | 2 | 0 |
| FC Astana | 2 | 28 | 1 | 0 |
| FC Oleksandriya | 2 | 23 | 1 | 0 |
| Kryvbas Kryvyi Rig | 1 | 26 | 1 | 2 |
| Naftovyk-Ukrnafta Okhtyrka | 1 | 13 | 1 | 0 |
| FC Van | 1 | 4 | 0 | 0 |
| AFC Campulung Muscel 2022 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| FC Mariupol | 1 | 12 | 0 | 1 |
| Amkar Perm | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Dynamo Kyiv | 4 | 6 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| 1.Division |
75 | 16 | 0 |
19 | 1 | 1 012 |
| Premier Liga |
129 | 13 | 3 |
32 | 1 | 4 687 |
| Premium Liiga |
31 | 12 | 0 |
11 | 0 | 228 |
| Premier League |
56 | 6 | 2 |
12 | 1 | 282 |
| Persha Liga |
71 | 6 | 0 |
16 | 1 | 748 |
| Super Liga |
26 | 5 | 2 |
5 | 0 | 1 286 |
| Eesti Karikas |
5 | 5 | 0 |
0 | 0 | 54 |
| FNL |
56 | 5 | 5 |
12 | 1 | 1 787 |
| Moldovan Cup |
7 | 3 | 1 |
3 | 0 | 462 |
| Super Liga (Phase 2) |
19 | 3 | 1 |
4 | 0 | 265 |
| Russian Cup |
10 | 3 | 0 |
3 | 0 | 383 |
| Ukrainian Cup |
18 | 2 | 3 |
4 | 0 | 120 |
| U19 M-Liga (- 2023) |
3 | 2 | 0 |
0 | 0 | 119 |
| UECL Quali |
6 | 1 | 0 |
2 | 0 | 315 |
| Armenian Independence Cup |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 237 |
| Armenian Supercup |
1 | 1 | 1 |
1 | 0 | 120 |
| Liga 2 Play-Out |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga 2 |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UECL Qualifiers |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Kazakhstan Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League... |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier Liga - Meisterrunde |
18 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Relegation Premier Liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Super Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Vyshcha Liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
1.Division — 16G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Luch-Energia... |
23 | 4 |
0 | 3 |
204 |
| 09/10 | FC Krasnodar |
18 | 3 |
0 | 3 |
504 |
| 08/09 | Luch-Energia... |
34 | 9 |
0 | 13 |
304 |
Premier Liga — 13G / 129M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | FC Astana |
7 | 1 |
0 | 2 |
471 |
| 18/19 | FC Oleksandriya |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | FC Mariupol |
3 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 17/18 | SKA Khabarovsk |
18 | 3 |
0 | 4 |
533 |
| 15/16 | FC Oleksandriya |
6 | 1 |
0 | 1 |
236 |
| 14/15 | Vorskla Poltava |
22 | 3 |
1 | 2 |
550 |
| 13/14 | Vorskla Poltava |
26 | 3 |
0 | 9 |
748 |
| 12/13 | Kryvbas Kryvyi Rig |
25 | 1 |
2 | 9 |
1 490 |
| 09/10 | Amkar Perm |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Naftovyk-Ukrnafta... |
10 | 1 |
0 | 1 |
659 |
| 05/06 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premium Liiga — 12G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | JK Trans Narva |
31 | 12 |
0 | 11 |
228 |
Premier League — 6G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | FC Van |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | FC Noah Yerevan |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 20/21 | FC Noah Yerevan |
18 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 19/20 | FC Ararat Yerevan |
20 | 6 |
0 | 7 |
282 |
Persha Liga — 6G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Dynamo-2 Kyiv |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 07/08 | Dynamo-2 Kyiv |
11 | 4 |
0 | 6 |
241 |
| 06/07 | Dynamo-2 Kyiv |
19 | 2 |
0 | 1 |
507 |
| 05/06 | Dynamo-2 Kyiv |
21 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 04/05 | Dynamo-2 Kyiv |
8 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Super Liga — 5G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Zimbru Chisinau |
13 | 4 |
2 | 3 |
233 |
| 23/24 | FC Zimbru Chisinau |
13 | 1 |
0 | 2 |
1 053 |
Eesti Karikas — 5G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | JK Trans Narva |
3 | 5 |
0 | 0 |
54 |
| 21/22 | JK Trans Narva |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FNL — 5G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SKA Khabarovsk |
23 | 3 |
2 | 4 |
576 |
| 16/17 | SKA Khabarovsk |
33 | 2 |
3 | 8 |
1 211 |
Moldovan Cup — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zimbru Chisinau |
5 | 1 |
1 | 2 |
360 |
| 22/23 | FC Zimbru Chisinau |
2 | 2 |
0 | 1 |
102 |
Super Liga (Phase 2) — 3G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zimbru Chisinau |
9 | 3 |
1 | 3 |
265 |
| 22/23 | FC Zimbru Chisinau |
10 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Russian Cup — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SKA Khabarovsk |
2 | 2 |
0 | 1 |
83 |
| 17/18 | SKA Khabarovsk |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SKA Khabarovsk |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Luch-Energia... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Amkar Perm |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Luch-Energia... |
3 | 1 |
0 | 1 |
300 |
Ukrainian Cup — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Mariupol |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Oleksandriya |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Vorskla Poltava |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 13/14 | Vorskla Poltava |
2 | 2 |
0 | 1 |
120 |
| 12/13 | Kryvbas Kryvyi Rig |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | Naftovyk-Ukrnafta... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 04/05 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 M-Liga (- 2023) — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Amkar Perm II |
3 | 2 |
0 | 0 |
119 |
UECL Quali — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Zimbru Chisinau |
4 | 1 |
0 | 2 |
315 |
| 21/22 | FC Noah Yerevan |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Armenian Independence Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Noah Yerevan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Noah Yerevan |
3 | 1 |
0 | 1 |
237 |
| 19/20 | FC Ararat Yerevan |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Armenian Supercup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Noah Yerevan |
1 | 1 |
1 | 1 |
120 |
Liga 2 Play-Out — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AFC Campulung... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga 2 — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AFC Campulung... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | FC Zimbru Chisinau |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | FC Noah Yerevan |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Kazakhstan Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | FC Astana |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League Championship-Playoff — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | FC Astana |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier Liga - Meisterrunde — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Oleksandriya |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | FC Mariupol |
8 | 0 |
0 | 4 |
0 |
Relegation Premier Liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SKA Khabarovsk |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Astana |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Astana |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ukrainian Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Vyshcha Liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 2
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (22)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
03.08.2025 |
Campulung |
→ |
FC Van |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
20.01.2025 |
Zimbru Chisinau |
→ |
Campulung |
Transfer |
100k € |
| 22/23 |
31.01.2023 |
JK Trans Narva |
→ |
Zimbru Chisinau |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
04.02.2022 |
FC Noah |
→ |
JK Trans Narva |
Transfer |
125k € |
| 20/21 |
16.07.2020 |
Ararat Yerevan |
→ |
FC Noah |
Transfer |
200k € |
| 19/20 |
05.07.2019 |
FC Oleksandriya |
→ |
Ararat Yerevan |
Transfer |
300k € |
| 18/19 |
23.01.2019 |
SKA Khabarovsk |
→ |
FC Oleksandriya |
Transfer |
600k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
FC Mariupol |
→ |
SKA Khabarovsk |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
SKA Khabarovsk |
→ |
FC Mariupol |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
FC Oleksandriya |
→ |
SKA Khabarovsk |
Transfer |
700k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
FC Astana |
→ |
FC Oleksandriya |
Transfer |
1M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Vorskla Poltava |
→ |
FC Astana |
Transfer |
1.2M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Kryvbas |
→ |
Vorskla Poltava |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Luch-Energia |
→ |
Kryvbas |
Transfer |
250k € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Krasnodar |
→ |
Luch-Energia |
Transfer |
350k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Amkar Perm |
→ |
Krasnodar |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Dynamo-2 Kyiv |
→ |
Amkar Perm |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Luch-Energia |
→ |
Dynamo-2 Kyiv |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Dynamo-2 Kyiv |
→ |
Luch-Energia |
Wypożyczenie |
275k € |
| 07/08 |
31.12.2007 |
Naftovyk |
→ |
Dynamo-2 Kyiv |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
20.07.2007 |
Dynamo-2 Kyiv |
→ |
Naftovyk |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Dynamo Kyiv U17 |
→ |
Dynamo-2 Kyiv |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Denys Dedechko?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.