Diego Cavalieri
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Diego Cavalieri |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.11.1982 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | São Paulo, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 189 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 24.09.2021 |
| 🤝 | Agent | New Idea Sports & ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 2 | 102 | 0 | 0 |
| Fluminense Football Club | 7 | 397 | 0 | 1 |
| Sociedade Esportiva Palmeiras | 4 | 84 | 0 | 0 |
| Crystal Palace | 1 | 6 | 0 | 0 |
| AC Cesena | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Liverpool FC | 3 | 113 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
361 | 0 | 1 |
14 | 0 | 26 806 |
| Copa do Brasil |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 290 |
| Carioca - Taça Rio |
39 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 160 |
| Campeonato Carioca |
72 | 0 | 0 |
4 | 0 | 5 760 |
| Copa Sudamericana |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 360 |
| Primeira Liga do Brasil |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Campeonato Carioca - Final |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Libertadores |
28 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 890 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 11 |
| Campeonato Paulista |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 296 |
| Premier League |
81 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| FA Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Champions League |
16 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| League Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 0G / 361M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
28 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 2019 | Botafogo de... |
38 | 0 |
0 | 0 |
765 |
| 2017 | Fluminense... |
37 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 2016 | Fluminense... |
23 | 0 |
0 | 0 |
2 005 |
| 2015 | Fluminense... |
36 | 0 |
0 | 3 |
3 150 |
| 2014 | Fluminense... |
32 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 2013 | Fluminense... |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 610 |
| 2012 | Fluminense... |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
| 2011 | Fluminense... |
38 | 0 |
1 | 3 |
3 060 |
| 2007 | Sociedade... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 2006 | Sociedade... |
24 | 0 |
0 | 0 |
2 076 |
| 2004 | Sociedade... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa do Brasil — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Botafogo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 0 |
310 |
| 2016 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | Fluminense... |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2014 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2013 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2007 | Sociedade... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2004 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Carioca - Taça Rio — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2017 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2013 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2012 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 2011 | Fluminense... |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 0G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Botafogo de... |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | Botafogo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | Fluminense... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2015 | Fluminense... |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 2014 | Fluminense... |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 2013 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2012 | Fluminense... |
7 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2011 | Fluminense... |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa Sudamericana — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Botafogo de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Fluminense... |
8 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2016 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Fluminense... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2016 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2014 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Libertadores — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2012 | Fluminense... |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2011 | Fluminense... |
8 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Sociedade... |
1 | 0 |
0 | 0 |
11 |
Campeonato Paulista — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Sociedade... |
8 | 0 |
0 | 0 |
696 |
| 2007 | Sociedade... |
7 | 0 |
0 | 0 |
600 |
Premier League — 0G / 81M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Crystal Palace |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Liverpool FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Liverpool FC |
36 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Liverpool FC |
38 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Cesena |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AC Cesena |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Liverpool FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 08/09 | Liverpool FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Liverpool FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Liverpool FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
90 |
League Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Liverpool FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
24.09.2021 |
Botafogo |
→ |
Retired |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Without Club |
→ |
Botafogo |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Crystal Palace |
→ |
Without Club |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
02.03.2018 |
Without Club |
→ |
Crystal Palace |
Transfer |
1.8M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Fluminense |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.8M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Cesena |
→ |
Fluminense |
Transfer |
1M € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Liverpool |
→ |
Cesena |
Transfer |
2M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Palmeiras |
→ |
Liverpool |
Transfer |
1.2M € |
| 00/01 |
01.01.2001 |
Palmeiras U20 |
→ |
Palmeiras |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Palmeiras U17 |
→ |
Palmeiras U20 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Diego Cavalieri?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.