Diego de Buen
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Necaxa 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Diego Eduardo de Buen Juárez |
| 🎂 | Data urodzenia | 02.07.1991 (34 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 182 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club Necaxa |
| 📅 | Dołączył | 17.01.2025 |
| 🤝 | Agent | WBC DE MEXICO |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Puebla FC | 9 | 216 | 18 | 9 |
| UNAM Pumas U20 | 4 | 61 | 18 | 0 |
| Tampico Madero | 2 | 28 | 9 | 1 |
| Santos Laguna | 6 | 136 | 6 | 2 |
| Santos Laguna U20 | 5 | 26 | 5 | 0 |
| CF Pachuca | 2 | 76 | 5 | 1 |
| Club Necaxa | 3 | 25 | 2 | 0 |
| Club Necaxa U23 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Puebla FC U20 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Club Tijuana | 1 | 17 | 0 | 0 |
| UNAM Pumas | 2 | 23 | 0 | 1 |
| Pumas Morelos | 3 | 19 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
34 | 14 | 0 |
4 | 1 | 1 131 |
| Liga MX Apertura |
190 | 13 | 4 |
22 | 0 | 5 798 |
| Liga MX Clausura |
177 | 9 | 3 |
19 | 1 | 6 161 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
20 | 5 | 0 |
1 | 0 | 1 598 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
7 | 3 | 1 |
1 | 0 | 220 |
| Liga Expansión MX Ap. |
13 | 3 | 0 |
3 | 0 | 373 |
| Ascenso MX Cl. |
8 | 3 | 0 |
1 | 0 | 205 |
| Copa MX Clausura |
26 | 3 | 4 |
3 | 0 | 728 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
21 | 3 | 0 |
0 | 2 | 553 |
| Liguilla Clausura |
28 | 2 | 1 |
2 | 0 | 528 |
| Liga MX U23 Clausura |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 36 |
| CONCACAF CL |
18 | 2 | 1 |
1 | 0 | 390 |
| Leagues Cup |
7 | 1 | 0 |
2 | 0 | 179 |
| Copa MX Apertura |
16 | 1 | 0 |
1 | 0 | 245 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
9 | 1 | 0 |
4 | 0 | 250 |
| Viareggio Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 203 |
| Liguilla Apertura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Clausura |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso Apertura |
11 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Sub-20 Clausura — 14G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Puebla FC U20 |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 18/19 | Santos Laguna U20 |
11 | 2 |
0 | 2 |
478 |
| 17/18 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
8 | 5 |
0 | 1 |
138 |
| 10/11 | UNAM Pumas U20 |
9 | 5 |
0 | 0 |
155 |
Liga MX Apertura — 13G / 190M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Club Necaxa |
7 | 1 |
0 | 2 |
583 |
| 24/25 | Puebla FC |
17 | 1 |
0 | 2 |
1 431 |
| 23/24 | Puebla FC |
17 | 5 |
1 | 3 |
306 |
| 22/23 | Puebla FC |
17 | 0 |
1 | 3 |
0 |
| 21/22 | Puebla FC |
17 | 1 |
0 | 1 |
928 |
| 19/20 | Santos Laguna |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Santos Laguna |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
14 | 2 |
0 | 1 |
546 |
| 16/17 | Santos Laguna |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club Tijuana |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Puebla FC |
17 | 1 |
0 | 4 |
1 443 |
| 12/13 | Puebla FC |
17 | 2 |
2 | 2 |
561 |
Liga MX Clausura — 9G / 177M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Necaxa |
13 | 1 |
0 | 3 |
731 |
| 23/24 | Puebla FC |
17 | 1 |
0 | 4 |
1 502 |
| 22/23 | Puebla FC |
17 | 1 |
1 | 2 |
1 489 |
| 21/22 | Puebla FC |
16 | 1 |
0 | 4 |
1 127 |
| 20/21 | Puebla FC |
16 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 18/19 | Santos Laguna |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
15 | 1 |
0 | 0 |
550 |
| 15/16 | Santos Laguna |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
17 | 2 |
0 | 0 |
229 |
| 13/14 | CF Pachuca |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | Puebla FC |
17 | 2 |
0 | 1 |
533 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 5G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Santos Laguna U20 |
8 | 1 |
0 | 0 |
720 |
| 18/19 | Santos Laguna U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
269 |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | UNAM Pumas U20 |
5 | 1 |
0 | 1 |
429 |
Liguilla de Expansión Apertura — 3G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tampico Madero |
7 | 3 |
1 | 1 |
220 |
Liga Expansión MX Ap. — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tampico Madero |
13 | 3 |
0 | 3 |
373 |
Ascenso MX Cl. — 3G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tampico Madero |
8 | 3 |
0 | 1 |
205 |
Copa MX Clausura — 3G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
6 | 2 |
0 | 0 |
167 |
| 13/14 | CF Pachuca |
7 | 1 |
1 | 1 |
561 |
| 12/13 | Puebla FC |
7 | 0 |
3 | 2 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 3G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | UNAM Pumas U20 |
21 | 3 |
0 | 0 |
553 |
Liguilla Clausura — 2G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Necaxa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Puebla FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
241 |
| 20/21 | Puebla FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Pachuca |
6 | 1 |
0 | 1 |
287 |
Liga MX U23 Clausura — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Club Necaxa U23 |
1 | 2 |
0 | 0 |
36 |
CONCACAF CL — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
1 | 1 |
0 | 0 |
32 |
| 15/16 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
6 | 1 |
0 | 0 |
358 |
| 11/12 | UNAM Pumas |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Leagues Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Necaxa |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2024 | Puebla FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
179 |
| 2023 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Puebla FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
245 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | UNAM Pumas U20 |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 10/11 | UNAM Pumas U20 |
3 | 1 |
0 | 2 |
250 |
Viareggio Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | UNAM Pumas U20 |
3 | 1 |
0 | 0 |
203 |
Liguilla Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Santos Laguna |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | UNAM Pumas |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | UNAM Pumas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | UNAM Pumas |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Pumas Morelos |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | UNAM Pumas U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Pumas Morelos |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Pumas Morelos |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Pumas Morelos |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
12 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 5
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
17.01.2025 |
Puebla FC |
→ |
Necaxa |
Transfer |
800k € |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Santos Laguna |
→ |
Puebla FC |
Transfer |
700k € |
| 20/21 |
31.12.2020 |
Tampico Madero |
→ |
Santos Laguna |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Santos Laguna |
→ |
Tampico Madero |
Wypożyczenie |
800k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Club Tijuana |
→ |
Santos Laguna |
Transfer |
1.2M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Pachuca |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
1M € |
| 13/14 |
01.01.2014 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
Pachuca |
Transfer |
1.3M € |
| 13/14 |
31.12.2013 |
Puebla FC |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Powrót z wyp. |
1.3M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
UNAM Pumas U20 |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
500k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Pumas Naucalpan |
→ |
UNAM Pumas U20 |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Diego de Buen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.