Dieumerci Mbokani
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ DR Congo
| 📝 | Imię ojczyste | Dieudonné Mbokani Bezua |
| 🎂 | Data urodzenia | 21.11.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kinshasa, DR Congo |
| 🏳️ | Obywatelstwo | DR Congo |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 🤝 | Agent | RGM |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Royal Antwerp FC | 3 | 107 | 52 | 20 |
| Standard Liège | 3 | 122 | 50 | 18 |
| RSC Anderlecht | 3 | 88 | 48 | 11 |
| Dynamo Kyiv | 3 | 85 | 31 | 14 |
| SK Beveren | 1 | 24 | 16 | 8 |
| Norwich City | 1 | 34 | 7 | 2 |
| FC Noah Yerevan | 1 | 11 | 2 | 3 |
| Kuwait SC | 2 | 2 | 1 | 0 |
| AS Monaco | 1 | 11 | 1 | 3 |
| Hull City | 1 | 19 | 0 | 2 |
| VfL Wolfsburg | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL |
162 | 83 | 27 |
44 | 0 | 1 413 |
| Premier Liga |
53 | 24 | 12 |
8 | 0 | 453 |
| Jupiler League |
48 | 19 | 4 |
4 | 0 | 211 |
| JPL Play-Offs I |
31 | 14 | 6 |
8 | 0 | 861 |
| Premier League |
60 | 9 | 6 |
0 | 0 | 389 |
| CPL |
13 | 8 | 5 |
2 | 0 | 127 |
| Croky Cup |
7 | 8 | 1 |
2 | 0 | 251 |
| CPL Promotion-Playoffs |
10 | 6 | 3 |
0 | 0 | 138 |
| Europa League |
30 | 6 | 4 |
7 | 1 | 937 |
| Champions League Qu. |
7 | 5 | 1 |
1 | 0 | 248 |
| Beker van België |
6 | 4 | 1 |
2 | 0 | 187 |
| Jupiler Pro League playoff... |
3 | 3 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Champions League |
13 | 3 | 2 |
2 | 0 | 742 |
| JPL Playoff II |
5 | 3 | 0 |
2 | 0 | 120 |
| UEFA Cup |
10 | 3 | 1 |
2 | 0 | 236 |
| Europa League Qualifying |
8 | 2 | 1 |
1 | 0 | 335 |
| Cofidis Cup |
4 | 2 | 0 |
2 | 1 | 227 |
| AFC Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ukrainian Cup |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 180 |
| Premier Liga - Meisterrunde |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 142 |
| Pro L. Supercup |
1 | 1 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| Ligue 1 |
10 | 1 | 3 |
3 | 0 | 809 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Ukrainian Super Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| FA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| League Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Bundesliga |
7 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Super Cup |
1 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL — 83G / 162M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
26 | 11 |
2 | 6 |
189 |
| 19/20 | Royal Antwerp FC |
28 | 18 |
7 | 6 |
139 |
| 18/19 | Royal Antwerp FC |
22 | 7 |
6 | 6 |
261 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
19 | 17 |
1 | 6 |
99 |
| 11/12 | RSC Anderlecht |
18 | 10 |
3 | 3 |
146 |
| 09/10 | Standard Liège |
20 | 4 |
4 | 10 |
424 |
| 08/09 | Standard Liège |
29 | 16 |
4 | 7 |
155 |
Premier Liga — 24G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
17 | 8 |
1 | 3 |
152 |
| 14/15 | Dynamo Kyiv |
9 | 3 |
1 | 1 |
143 |
| 13/14 | Dynamo Kyiv |
27 | 13 |
10 | 4 |
158 |
Jupiler League — 19G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Standard Liège |
32 | 15 |
4 | 4 |
147 |
| 06/07 | RSC Anderlecht |
16 | 4 |
0 | 0 |
64 |
JPL Play-Offs I — 14G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
6 | 3 |
1 | 1 |
180 |
| 18/19 | Royal Antwerp FC |
9 | 4 |
1 | 5 |
203 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
8 | 2 |
1 | 0 |
334 |
| 11/12 | RSC Anderlecht |
8 | 5 |
3 | 2 |
144 |
Premier League — 9G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | FC Noah Yerevan |
11 | 2 |
3 | 0 |
162 |
| 16/17 | Hull City |
17 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | Norwich City |
32 | 7 |
1 | 0 |
227 |
CPL — 8G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SK Beveren |
13 | 8 |
5 | 2 |
127 |
Croky Cup — 8G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SK Beveren |
1 | 2 |
0 | 0 |
60 |
| 19/20 | Royal Antwerp FC |
5 | 5 |
1 | 2 |
101 |
| 18/19 | Royal Antwerp FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
CPL Promotion-Playoffs — 6G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SK Beveren |
10 | 6 |
3 | 0 |
138 |
Europa League — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Royal Antwerp FC |
5 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
3 | 2 |
0 | 0 |
100 |
| 14/15 | Dynamo Kyiv |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Dynamo Kyiv |
5 | 1 |
0 | 0 |
251 |
| 11/12 | RSC Anderlecht |
5 | 1 |
1 | 3 |
316 |
| 09/10 | Standard Liège |
6 | 2 |
2 | 2 |
270 |
Champions League Qu. — 5G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
3 | 4 |
1 | 1 |
68 |
| 08/09 | Standard Liège |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beker van België — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Standard Liège |
5 | 3 |
1 | 2 |
97 |
| 06/07 | RSC Anderlecht |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 3G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Royal Antwerp FC |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
| 08/09 | Standard Liège |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Champions League — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
5 | 2 |
1 | 2 |
225 |
| 09/10 | Standard Liège |
6 | 1 |
1 | 0 |
517 |
| 06/07 | RSC Anderlecht |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Standard Liège |
5 | 3 |
0 | 2 |
120 |
UEFA Cup — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Standard Liège |
8 | 3 |
1 | 2 |
236 |
| 07/08 | Standard Liège |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Royal Antwerp FC |
4 | 1 |
1 | 1 |
290 |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dynamo Kyiv |
2 | 1 |
0 | 0 |
45 |
Cofidis Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
2 | 1 |
0 | 0 |
107 |
| 09/10 | Standard Liège |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 08/09 | Standard Liège |
1 | 1 |
0 | 1 |
120 |
AFC Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Kuwait SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Kuwait SC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Ukrainian Cup — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dynamo Kyiv |
2 | 1 |
1 | 1 |
180 |
Premier Liga - Meisterrunde — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
5 | 1 |
1 | 1 |
142 |
Pro L. Supercup — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | RSC Anderlecht |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
Ligue 1 — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AS Monaco |
10 | 1 |
3 | 3 |
809 |
UEFA-Cup Qualifikation — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Standard Liège |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Ukrainian Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Dynamo Kyiv |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
EFL Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Hull City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
FA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Norwich City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Norwich City |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Bundesliga — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | VfL Wolfsburg |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | AS Monaco |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Standard Liège |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Uraz łydki |
18.01.2021 |
22.02.2021 |
36 |
13 |
| 17/18 |
unknown injury |
19.02.2018 |
10.03.2018 |
20 |
4 |
| 17/18 |
Uraz mechaniczny |
04.12.2017 |
05.02.2018 |
64 |
2 |
| 17/18 |
Muscle fatigue |
20.11.2017 |
23.11.2017 |
4 |
1 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
27.02.2017 |
29.06.2017 |
123 |
14 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
10.10.2016 |
03.11.2016 |
25 |
4 |
| 11/12 |
Uraz kolana |
15.08.2011 |
26.09.2011 |
43 |
11 |
| 10/11 |
Knee problems |
14.03.2011 |
13.06.2011 |
92 |
10 |
| 08/09 |
Ligament injury |
13.04.2009 |
07.05.2009 |
25 |
3 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Without Club |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 23/24 |
01.03.2024 |
FC Noah |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 23/24 |
14.08.2023 |
SK Beveren |
→ |
FC Noah |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
26.09.2022 |
Without Club |
→ |
SK Beveren |
Transfer |
1.5M € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
Kuwait SC |
→ |
Without Club |
Transfer |
1.5M € |
| 21/22 |
12.07.2021 |
Royal Antwerp |
→ |
Kuwait SC |
Transfer |
2M € |
| 18/19 |
25.08.2018 |
Dynamo Kyiv |
→ |
Royal Antwerp |
Transfer |
4.5M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Hull City |
→ |
Dynamo Kyiv |
Powrót z wyp. |
5M € |
| 16/17 |
31.08.2016 |
Dynamo Kyiv |
→ |
Hull City |
Wypożyczenie |
7M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Norwich |
→ |
Dynamo Kyiv |
Powrót z wyp. |
7M € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
Dynamo Kyiv |
→ |
Norwich |
Wypożyczenie |
8.5M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
RSC Anderlecht |
→ |
Dynamo Kyiv |
Transfer |
10M € |
| 11/12 |
09.08.2011 |
Monaco |
→ |
RSC Anderlecht |
Transfer |
3M € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
VfL Wolfsburg |
→ |
Monaco |
Powrót z wyp. |
4M € |
| 10/11 |
27.01.2011 |
Monaco |
→ |
VfL Wolfsburg |
Wypożyczenie |
6.5M € |
| 10/11 |
30.07.2010 |
Standard Liège |
→ |
Monaco |
Transfer |
8M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
TP Mazembe |
→ |
Standard Liège |
Transfer |
400k € |
| 06/07 |
30.06.2007 |
RSC Anderlecht |
→ |
TP Mazembe |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
TP Mazembe |
→ |
RSC Anderlecht |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Bel'Or Kinshasa |
→ |
TP Mazembe |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dieumerci Mbokani?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.