Dominik Livakovic
⚽ Bramkarz 🏟️ Girona FC 🏳️ Chorwacja
| 📝 | Imię ojczyste | Dominik Livaković |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.01.1995 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Zadar, Chorwacja |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chorwacja |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Girona FC |
| 📅 | Dołączył | 01.09.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Universal Twenty Two |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Fenerbahce | 3 | 96 | 0 | 1 |
| GNK Dinamo Zagreb | 8 | 335 | 0 | 0 |
| GNK Dinamo Zagreb II | 1 | 1 | 0 | 0 |
| NK Zagreb | 4 | 112 | 0 | 0 |
| NK Zadar | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Süper Lig |
67 | 0 | 1 |
1 | 0 | 5 072 |
| Champions League Qu. |
34 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 700 |
| Türkiye Kupasi |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
37 | 0 | 0 |
1 | 0 | 3 210 |
| Conference L. |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| SuperSport HNL |
261 | 0 | 0 |
3 | 0 | 21 660 |
| SuperSport Super Cup |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Hrvatski nogometni kup |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Champions League |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 440 |
| 1. HNL |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 060 |
| Europa League Qualifying |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| 1.HNL |
29 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 980 |
| Prva NL |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 290 |
📋 Szczegóły per sezon
Süper Lig — 0G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Fenerbahce |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Fenerbahce |
28 | 0 |
1 | 0 |
1 923 |
| 23/24 | Fenerbahce |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 059 |
Champions League Qu. — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Fenerbahce |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 24/25 | Fenerbahce |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 23/24 | GNK Dinamo Zagreb |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
570 |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 1 |
210 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Türkiye Kupasi — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Fenerbahce |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Fenerbahce |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Fenerbahce |
8 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
8 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
11 | 0 |
0 | 0 |
1 020 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
10 | 0 |
0 | 0 |
930 |
Conference L. — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Fenerbahce |
10 | 0 |
0 | 0 |
570 |
SuperSport HNL — 0G / 261M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | GNK Dinamo Zagreb |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 142 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 956 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
29 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
31 | 0 |
0 | 1 |
1 890 |
| 17/18 | GNK Dinamo Zagreb |
35 | 0 |
0 | 0 |
2 970 |
| 15/16 | NK Zagreb |
32 | 0 |
0 | 0 |
2 872 |
| 14/15 | NK Zagreb |
36 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
| 12/13 | NK Zagreb |
25 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 11/12 | NK Zadar |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
SuperSport Super Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Hrvatski nogometni kup — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | GNK Dinamo Zagreb |
5 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 17/18 | GNK Dinamo Zagreb |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | GNK Dinamo Zagreb |
5 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | NK Zagreb |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | NK Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Champions League — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 19/20 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 16/17 | GNK Dinamo Zagreb |
6 | 0 |
0 | 0 |
360 |
1. HNL — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | GNK Dinamo Zagreb |
34 | 0 |
0 | 2 |
3 060 |
Europa League Qualifying — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | GNK Dinamo Zagreb |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | GNK Dinamo Zagreb |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
1.HNL — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | GNK Dinamo Zagreb |
29 | 0 |
0 | 0 |
1 980 |
Prva NL — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | GNK Dinamo Zagreb II |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 13/14 | NK Zagreb |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 200 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Torn thigh muscle |
13.01.2025 |
21.02.2025 |
40 |
11 |
| 24/25 |
Fitness |
31.12.2024 |
06.01.2025 |
7 |
1 |
| 24/25 |
Torn thigh muscle |
15.12.2024 |
31.12.2024 |
17 |
2 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.06.2026 |
Girona |
→ |
Fenerbahce |
Powrót z wyp. |
9M € |
| 25/26 |
01.09.2025 |
Fenerbahce |
→ |
Girona |
Wypożyczenie |
9M € |
| 23/24 |
25.08.2023 |
Dinamo Zagreb |
→ |
Fenerbahce |
Transfer |
12M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
NK Zagreb |
→ |
Dinamo Zagreb |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 15/16 |
01.09.2015 |
Dinamo Zagreb |
→ |
NK Zagreb |
Wypożyczenie |
800k € |
| 15/16 |
31.08.2015 |
NK Zagreb |
→ |
Dinamo Zagreb |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
30.08.2012 |
NK Zagreb U19 |
→ |
NK Zagreb |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.07.2012 |
NK Zadar U17 |
→ |
NK Zagreb U19 |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
NK Zadar Jgd |
→ |
NK Zadar U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dominik Livakovic?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.