Douglas Jesus
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Douglas Renato de Jesus |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.03.1983 (43 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ribeirão Preto, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 03.08.2020 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Ipatinga Futebol Clube (MG) | 1 | 52 | 0 | 0 |
| Santos FC | 2 | 53 | 0 | 0 |
| Vitória Guimarães SC | 10 | 369 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
36 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 240 |
| Campeonato Mineiro |
16 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 350 |
| Série A |
41 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 150 |
| Copa do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Campeonato Paulista |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Libertadores |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga NOS |
192 | 0 | 1 |
6 | 0 | 11 599 |
| Allianz Cup |
22 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 620 |
| Europa League |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| Taça de Portugal |
27 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 080 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Taça CTT |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supertaça |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga ZON Sagres |
102 | 0 | 0 |
9 | 0 | 5 388 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Ipatinga Futebol... |
36 | 0 |
0 | 4 |
3 240 |
Campeonato Mineiro — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Ipatinga Futebol... |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 350 |
Série A — 0G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Santos FC |
24 | 0 |
0 | 0 |
620 |
| 2008 | Santos FC |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
Copa do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Campeonato Paulista — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2008 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Libertadores — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | Santos FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga NOS — 0G / 192M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Vitória Guimarães SC |
34 | 0 |
1 | 0 |
2 610 |
| 18/19 | Vitória Guimarães SC |
33 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 17/18 | Vitória Guimarães SC |
28 | 0 |
0 | 1 |
1 650 |
| 16/17 | Vitória Guimarães SC |
34 | 0 |
0 | 4 |
2 700 |
| 15/16 | Vitória Guimarães SC |
34 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 14/15 | Vitória Guimarães SC |
29 | 0 |
0 | 1 |
1 669 |
Allianz Cup — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Vitória Guimarães SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Vitória Guimarães SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Vitória Guimarães SC |
3 | 0 |
0 | 2 |
270 |
| 11/12 | Vitória Guimarães SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Vitória Guimarães SC |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Vitória Guimarães SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 13/14 | Vitória Guimarães SC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Taça de Portugal — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 18/19 | Vitória Guimarães SC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 16/17 | Vitória Guimarães SC |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 12/13 | Vitória Guimarães SC |
6 | 0 |
0 | 1 |
600 |
| 11/12 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Vitória Guimarães SC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Vitória Guimarães SC |
5 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | Vitória Guimarães SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Taça CTT — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supertaça — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Vitória Guimarães SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga ZON Sagres — 0G / 102M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Vitória Guimarães SC |
29 | 0 |
0 | 7 |
2 610 |
| 12/13 | Vitória Guimarães SC |
29 | 0 |
0 | 2 |
2 598 |
| 11/12 | Vitória Guimarães SC |
30 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Vitória Guimarães SC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Uraz kolana |
24.09.2017 |
07.11.2017 |
45 |
10 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
03.08.2020 |
Vit. Guimarães |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Santos |
→ |
Vit. Guimarães |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.11.2010 |
Ipatinga FC |
→ |
Santos |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Santos |
→ |
Ipatinga FC |
Wypożyczenie |
400k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Sertãozinho |
→ |
Santos |
Transfer |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Olímpia-SP |
→ |
Sertãozinho |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Douglas Jesus?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.