Édson Rivera
⚽ Napastnik 🏟️ CD Leones Negros de la UdeG 🏳️ Meksyk
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Leones Negros de la UdeG | 3 | 71 | 26 | 0 |
| Atlas Guadalajara U20 | 7 | 67 | 18 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 6 | 145 | 11 | 9 |
| Tepatitlán FC | 3 | 97 | 10 | 2 |
| Dorados de Sinaloa | 2 | 70 | 8 | 1 |
| Santos Laguna U20 | 1 | 4 | 5 | 0 |
| Santos Laguna | 3 | 40 | 2 | 0 |
| Académicos de Atlas | 1 | 7 | 1 | 0 |
| SC Braga B | 1 | 5 | 0 | 0 |
| SC Braga | 1 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
71 | 16 | 1 |
1 | 1 | 3 268 |
| Liga Expansión MX Cl. |
65 | 15 | 1 |
6 | 0 | 1 165 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
19 | 10 | 0 |
3 | 0 | 827 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
31 | 9 | 0 |
3 | 0 | 1 034 |
| Liga MX Apertura |
65 | 6 | 1 |
3 | 0 | 402 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
19 | 4 | 0 |
1 | 0 | 734 |
| Ascenso MX Cl. |
29 | 4 | 0 |
5 | 0 | 308 |
| Copa MX Clausura |
21 | 4 | 2 |
0 | 0 | 665 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 2 | 0 |
3 | 0 | 269 |
| Copa MX Apertura |
17 | 2 | 1 |
1 | 0 | 1 073 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
6 | 2 | 0 |
0 | 0 | 124 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
15 | 2 | 0 |
2 | 0 | 270 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
12 | 1 | 0 |
1 | 0 | 137 |
| Liga MX Clausura |
68 | 1 | 4 |
5 | 0 | 373 |
| Liguilla Asc. Cl |
5 | 1 | 0 |
1 | 0 | 336 |
| Ascenso MX Ap. |
27 | 1 | 1 |
2 | 0 | 616 |
| Prim. A Clausura |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 220 |
| Final de Expansión |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Portugal 2 |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Allianz Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga ZON Sagres |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 16G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 0 |
431 |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
12 | 3 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
10 | 8 |
0 | 0 |
76 |
| 22/23 | Tepatitlán FC |
16 | 1 |
0 | 0 |
1 034 |
| 21/22 | Tepatitlán FC |
15 | 1 |
1 | 1 |
1 125 |
| 20/21 | Tepatitlán FC |
12 | 2 |
0 | 0 |
422 |
Liga Expansión MX Cl. — 15G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
11 | 3 |
0 | 1 |
190 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
14 | 7 |
0 | 1 |
142 |
| 22/23 | Tepatitlán FC |
15 | 4 |
0 | 1 |
219 |
| 21/22 | Tepatitlán FC |
10 | 1 |
0 | 0 |
614 |
| 20/21 | Tepatitlán FC |
15 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 10G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara... |
2 | 3 |
0 | 2 |
57 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
5 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Santos Laguna U20 |
4 | 5 |
0 | 0 |
72 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
7 | 1 |
0 | 1 |
338 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 9G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara... |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara... |
6 | 3 |
0 | 0 |
169 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara... |
12 | 2 |
0 | 1 |
534 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
10 | 3 |
0 | 0 |
151 |
Liga MX Apertura — 6G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
15 | 1 |
0 | 0 |
137 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
10 | 2 |
0 | 2 |
160 |
| 15/16 | Santos Laguna |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
15 | 3 |
1 | 0 |
105 |
Liguilla de Expansión Clausura — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
6 | 3 |
0 | 0 |
128 |
| 22/23 | Tepatitlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tepatitlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tepatitlán FC |
7 | 1 |
0 | 1 |
606 |
Ascenso MX Cl. — 4G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
15 | 4 |
0 | 2 |
308 |
Copa MX Clausura — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
5 | 1 |
0 | 0 |
101 |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 2 |
0 | 0 |
179 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
5 | 1 |
2 | 0 |
385 |
Liguilla Asc. Ap — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
6 | 2 |
0 | 3 |
269 |
Copa MX Apertura — 2G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Atlas Guadalajara |
6 | 1 |
0 | 0 |
480 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
8 | 1 |
1 | 1 |
593 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
6 | 2 |
0 | 0 |
124 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 2G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Atlas Guadalajara... |
15 | 2 |
0 | 2 |
270 |
Liguilla de Expansión Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CD Leones Negros... |
4 | 1 |
0 | 0 |
137 |
| 23/24 | CD Leones Negros... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 22/23 | Tepatitlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tepatitlán FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Tepatitlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 1G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 14/15 | Santos Laguna |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
17 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
15 | 1 |
1 | 0 |
373 |
Liguilla Asc. Cl — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
4 | 1 |
0 | 1 |
336 |
Ascenso MX Ap. — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Dorados de Sinaloa |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
15 | 1 |
0 | 0 |
616 |
Prim. A Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Académicos de Atlas |
7 | 1 |
0 | 0 |
220 |
Final de Expansión — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Tepatitlán FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Santos Laguna |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Atlas Guadalajara |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Santos Laguna |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Portugal 2 — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | SC Braga B |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Allianz Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | SC Braga |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga ZON Sagres — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | SC Braga |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 19
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Tepatitlán |
→ |
Leones Negros |
Transfer |
400k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Atlas |
→ |
Tepatitlán |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Atlas |
→ |
Dorados Sinaloa |
Wypożyczenie |
500k € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Santos Laguna |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Atlas |
→ |
Santos Laguna |
Wypożyczenie |
1M € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Braga B |
→ |
Atlas |
Transfer |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
SC Braga |
→ |
Braga B |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Atlas U20 |
→ |
SC Braga |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Atlas II |
→ |
Atlas U20 |
Transfer |
25k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Édson Rivera?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.