Dusan Melicharek
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Czechy
| 📝 | Imię ojczyste | Dušan Melichárek |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.11.1983 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Vyškov, Czechy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Czechy |
| 📏 | Wzrost | 196 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2021 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Malmö FF | 12 | 145 | 0 | 0 |
| Mjällby AIF | 1 | 3 | 0 | 0 |
| FC Zbrojovka Brno | 5 | 119 | 0 | 0 |
| 1.FC Slovacko | 4 | 64 | 0 | 0 |
| 1. FC Synot | 2 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Allsvenskan |
111 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 842 |
| Supercupen |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Superettan |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| Svenska Cupen |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Europa League |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| FNL |
16 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 440 |
| MOL Cup |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| HET Liga |
28 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 402 |
| ePojisteni.cz Li |
30 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 636 |
| Synot Liga |
40 | 0 | 0 |
5 | 0 | 3 240 |
| Pohar FACR |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Gambrinus Liga |
58 | 0 | 0 |
8 | 0 | 4 500 |
| Pohar C. posty |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Champions League Qu. |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
📋 Szczegóły per sezon
Allsvenskan — 0G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Malmö FF |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Malmö FF |
30 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 2011 | Malmö FF |
27 | 0 |
0 | 0 |
1 502 |
| 2010 | Malmö FF |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Malmö FF |
14 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 2008 | Malmö FF |
17 | 0 |
0 | 0 |
755 |
Supercupen — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Malmö FF |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Superettan — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Mjällby AIF |
3 | 0 |
0 | 0 |
225 |
Svenska Cupen — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Malmö FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 10/11 | Malmö FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 09/10 | Malmö FF |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | Malmö FF |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Malmö FF |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Malmö FF |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Malmö FF |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Malmö FF |
8 | 0 |
0 | 0 |
180 |
FNL — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Zbrojovka Brno |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
MOL Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Zbrojovka Brno |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | FC Zbrojovka Brno |
4 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 15/16 | FC Zbrojovka Brno |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
HET Liga — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | FC Zbrojovka Brno |
28 | 0 |
0 | 3 |
2 402 |
ePojisteni.cz Li — 0G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FC Zbrojovka Brno |
30 | 0 |
0 | 2 |
2 636 |
Synot Liga — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Zbrojovka Brno |
23 | 0 |
0 | 3 |
2 070 |
| 14/15 | FC Zbrojovka Brno |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 14/15 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar FACR — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | 1.FC Slovacko |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
Gambrinus Liga — 0G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Slovacko |
21 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
29 | 0 |
0 | 3 |
2 610 |
| 11/12 | 1.FC Slovacko |
5 | 0 |
0 | 3 |
450 |
| 03/04 | 1. FC Synot |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | 1. FC Synot |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Pohar C. posty — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | 1.FC Slovacko |
3 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | 1.FC Slovacko |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Champions League Qu. — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Malmö FF |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 20/21 |
Knee problems |
10.07.2020 |
31.12.2020 |
175 |
30 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
01.01.2021 |
Malmö FF |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 18/19 |
12.01.2019 |
Zbrojovka Brno |
→ |
Malmö FF |
Transfer |
200k € |
| 18/19 |
11.07.2018 |
Inter Zapresic |
→ |
Zbrojovka Brno |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Zbrojovka Brno |
→ |
Inter Zapresic |
Powrót z wyp. |
200k € |
| 14/15 |
20.02.2015 |
Inter Zapresic |
→ |
Zbrojovka Brno |
Wypożyczenie |
300k € |
| 14/15 |
14.02.2015 |
Slovacko |
→ |
Inter Zapresic |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Malmö FF |
→ |
Slovacko |
Transfer |
500k € |
| 07/08 |
01.02.2008 |
Mjällby AIF |
→ |
Malmö FF |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.01.2006 |
Slovacko |
→ |
Mjällby AIF |
Transfer |
— |
| 05/06 |
31.12.2005 |
Mjällby AIF |
→ |
Slovacko |
Powrót z wyp. |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Slovacko |
→ |
Mjällby AIF |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dusan Melicharek?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.