Duván Vergara
⚽ Napastnik 🏟️ Racing Club 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Duván Andrés Vergara Hernández |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.09.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Montería, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Racing Club |
| 📅 | Dołączył | 06.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2028 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD América de Cali | 5 | 128 | 39 | 14 |
| Envigado FC | 4 | 110 | 14 | 2 |
| CF Monterrey | 3 | 39 | 7 | 1 |
| Santos Laguna | 2 | 31 | 2 | 3 |
| Racing Club | 1 | 10 | 2 | 0 |
| CA Rosario Central | 1 | 10 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga DIMAYOR II |
76 | 16 | 5 |
12 | 2 | 2 347 |
| Liga Águila I |
43 | 7 | 1 |
4 | 0 | 537 |
| Liga MX Apertura |
33 | 5 | 4 |
4 | 0 | 1 202 |
| Fase Final LBD I |
13 | 5 | 1 |
2 | 0 | 399 |
| Libertadores |
16 | 4 | 1 |
3 | 0 | 202 |
| Liga DIMAYOR I |
16 | 4 | 2 |
2 | 0 | 292 |
| Copa Colombia |
10 | 4 | 0 |
1 | 0 | 204 |
| Liga Dimayor |
16 | 4 | 2 |
4 | 0 | 333 |
| Liga MX Clausura |
27 | 3 | 0 |
2 | 0 | 646 |
| Fase Final LBD II |
14 | 3 | 2 |
3 | 0 | 213 |
| Liga Dimayor I |
10 | 3 | 0 |
1 | 0 | 232 |
| Copa Sudamericana |
6 | 2 | 1 |
0 | 0 | 265 |
| Clausura |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 364 |
| Copa Argentina |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 61 |
| CONCACAF CL |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 107 |
| Superliga Águila de Campeones |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Copa Águila |
9 | 1 | 0 |
0 | 0 | 149 |
| Liguilla Apertura |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Leagues Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superliga |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga Postobón II |
12 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga DIMAYOR II — 16G / 76M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CD América de Cali |
16 | 8 |
1 | 4 |
160 |
| 2019 | CD América de Cali |
14 | 2 |
4 | 3 |
494 |
| 2018 | Envigado FC |
16 | 2 |
0 | 1 |
510 |
| 2017 | Envigado FC |
11 | 1 |
0 | 1 |
793 |
| 2016 | Envigado FC |
19 | 3 |
0 | 3 |
390 |
Liga Águila I — 7G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Envigado FC |
18 | 4 |
0 | 2 |
303 |
| 2017 | Envigado FC |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2016 | Envigado FC |
11 | 3 |
0 | 1 |
234 |
Liga MX Apertura — 5G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Santos Laguna |
17 | 1 |
3 | 3 |
1 000 |
| 21/22 | CF Monterrey |
16 | 4 |
1 | 1 |
202 |
Fase Final LBD I — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD América de Cali |
6 | 3 |
0 | 1 |
179 |
| 2021 | CD América de Cali |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CD América de Cali |
5 | 2 |
1 | 1 |
220 |
Libertadores — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | CD América de Cali |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | CD América de Cali |
5 | 3 |
1 | 2 |
141 |
| 2019 | CA Rosario Central |
3 | 1 |
0 | 1 |
61 |
Liga DIMAYOR I — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD América de Cali |
16 | 4 |
2 | 2 |
292 |
Copa Colombia — 4G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CD América de Cali |
7 | 3 |
0 | 0 |
190 |
| 2020 | CD América de Cali |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
2 | 1 |
0 | 1 |
14 |
Liga Dimayor — 4G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD América de Cali |
16 | 4 |
2 | 4 |
333 |
Liga MX Clausura — 3G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Santos Laguna |
10 | 1 |
0 | 1 |
294 |
| 22/23 | CF Monterrey |
14 | 1 |
0 | 0 |
190 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 1 |
0 | 1 |
162 |
Fase Final LBD II — 3G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CD América de Cali |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | CD América de Cali |
8 | 3 |
2 | 2 |
213 |
Liga Dimayor I — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CD América de Cali |
10 | 3 |
0 | 1 |
232 |
Copa Sudamericana — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CD América de Cali |
6 | 2 |
1 | 0 |
265 |
Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Racing Club |
7 | 1 |
0 | 0 |
364 |
Copa Argentina — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Racing Club |
1 | 1 |
0 | 0 |
61 |
| 2019 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF Monterrey |
2 | 1 |
0 | 1 |
107 |
Superliga Águila de Campeones — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CD América de Cali |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Copa Águila — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Envigado FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
149 |
| 2017 | Envigado FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Envigado FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Envigado FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Leagues Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Santos Laguna |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Rosario Central |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superliga — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Rosario Central |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga Postobón II — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Envigado FC |
12 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz uda (dwugłowy) |
08.02.2023 |
25.02.2023 |
18 |
3 |
| 21/22 |
Cruciate ligament injury |
22.01.2022 |
28.06.2022 |
158 |
18 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
06.07.2025 |
CD América |
→ |
Racing Club |
Transfer |
3M € |
| 24/25 |
08.07.2024 |
Monterrey |
→ |
CD América |
Transfer |
1.8M € |
| 23/24 |
30.06.2024 |
Santos Laguna |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Monterrey |
→ |
Santos Laguna |
Wypożyczenie |
2M € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
CD América |
→ |
Monterrey |
Transfer |
3.8M € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Rosario Central |
→ |
CD América |
Transfer |
400k € |
| 19/20 |
31.12.2019 |
CD América |
→ |
Rosario Central |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 19/20 |
11.07.2019 |
Rosario Central |
→ |
CD América |
Wypożyczenie |
400k € |
| 18/19 |
18.01.2019 |
Envigado |
→ |
Rosario Central |
Transfer |
400k € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Envigado U20 |
→ |
Envigado |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Duván Vergara?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.