Edmílson Junior
⚽ Napastnik 🏟️ Al-Duhail SC 🏳️ Qatar Brazil
| 📝 | Imię ojczyste | Edmílson Junior Paulo da Silva |
| 🎂 | Data urodzenia | 18.08.1994 (31 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Liège, Qatar |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Qatar Brazil |
| 📏 | Wzrost | 180 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Al-Duhail SC |
| 📅 | Dołączył | 02.08.2018 |
| 🤝 | Agent | Karim Rafiki |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Duhail SC | 10 | 158 | 55 | 48 |
| Standard Liège | 4 | 92 | 23 | 13 |
| Sint-Truidense VV | 4 | 111 | 10 | 7 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Stars League |
107 | 34 | 31 |
9 | 0 | 1 261 |
| JPL |
79 | 15 | 13 |
8 | 1 | 1 563 |
| AFC Champions League |
28 | 12 | 9 |
1 | 0 | 1 327 |
| JPL Play-Offs I |
10 | 7 | 3 |
2 | 0 | 126 |
| Amir Cup |
10 | 6 | 8 |
1 | 0 | 600 |
| Qatari Stars Cup |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 135 |
| Croky Cup |
9 | 2 | 1 |
2 | 0 | 534 |
| JPL Playoff II |
7 | 2 | 1 |
0 | 0 | 529 |
| Proximus League |
23 | 2 | 0 |
3 | 0 | 745 |
| Belgacom League |
55 | 2 | 1 |
7 | 1 | 1 790 |
| Club World Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Pro L. Supercup |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 465 |
| Cofidis Cup |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 319 |
| AFC CL Elite Qualif. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Qatar Cup |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Sheikh Jassim Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Endrunde Jupiler Pro League |
6 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Stars League — 34G / 107M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Duhail SC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | Al-Duhail SC |
22 | 6 |
5 | 3 |
222 |
| 22/23 | Al-Duhail SC |
6 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 21/22 | Al-Duhail SC |
17 | 6 |
11 | 0 |
223 |
| 20/21 | Al-Duhail SC |
17 | 12 |
6 | 1 |
109 |
| 19/20 | Al-Duhail SC |
19 | 6 |
5 | 2 |
261 |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
22 | 4 |
1 | 2 |
446 |
JPL — 15G / 79M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Standard Liège |
24 | 3 |
1 | 2 |
569 |
| 16/17 | Standard Liège |
28 | 5 |
7 | 1 |
365 |
| 15/16 | Standard Liège |
8 | 2 |
0 | 2 |
312 |
| 15/16 | Sint-Truidense VV |
19 | 5 |
5 | 3 |
317 |
AFC Champions League — 12G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Duhail SC |
8 | 8 |
4 | 0 |
82 |
| 20/21 | Al-Duhail SC |
6 | 1 |
1 | 0 |
540 |
| 19/20 | Al-Duhail SC |
4 | 1 |
1 | 1 |
345 |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
8 | 2 |
3 | 0 |
360 |
| 17/18 | Al-Duhail SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Play-Offs I — 7G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Standard Liège |
10 | 7 |
3 | 2 |
126 |
Amir Cup — 6G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Duhail SC |
2 | 1 |
1 | 0 |
118 |
| 21/22 | Al-Duhail SC |
4 | 1 |
5 | 0 |
302 |
| 20/21 | Al-Duhail SC |
3 | 2 |
2 | 1 |
135 |
| 18/19 | Al-Duhail SC |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
Qatari Stars Cup — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Al-Duhail SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Al-Duhail SC |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
Croky Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Standard Liège |
3 | 1 |
1 | 1 |
266 |
| 16/17 | Standard Liège |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Standard Liège |
3 | 1 |
0 | 1 |
268 |
| 15/16 | Sint-Truidense VV |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Standard Liège |
4 | 1 |
0 | 0 |
259 |
| 15/16 | Standard Liège |
3 | 1 |
1 | 0 |
270 |
Proximus League — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Sint-Truidense VV |
23 | 2 |
0 | 3 |
745 |
Belgacom League — 2G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Sint-Truidense VV |
23 | 1 |
1 | 2 |
604 |
| 12/13 | Sint-Truidense VV |
32 | 1 |
0 | 5 |
1 186 |
Club World Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Al-Duhail SC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Pro L. Supercup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Standard Liège |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Standard Liège |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Standard Liège |
6 | 1 |
0 | 0 |
465 |
Cofidis Cup — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Sint-Truidense VV |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Sint-Truidense VV |
4 | 1 |
0 | 0 |
319 |
AFC CL Elite Qualif. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Al-Duhail SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Qatar Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Al-Duhail SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Al-Duhail SC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Al-Duhail SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Sheikh Jassim Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Al-Duhail SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Sint-Truidense VV |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Nr koszulki: 7
Aktywny kadrowicz
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Ankle surgery |
03.07.2023 |
03.07.2023 |
1 |
0 |
| 22/23 |
Uraz kostki |
01.03.2023 |
31.12.2023 |
306 |
47 |
| 17/18 |
stomach problems |
05.09.2017 |
29.09.2017 |
25 |
4 |
| 16/17 |
Uraz stopy |
03.04.2017 |
03.05.2017 |
31 |
5 |
| 16/17 |
Uraz uda (dwugłowy) |
27.01.2017 |
10.02.2017 |
15 |
2 |
🔄 Historia transferów (3)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
02.08.2018 |
Standard Liège |
→ |
Al-Duhail SC |
Transfer |
7M € |
| 15/16 |
07.01.2016 |
Sint-Truiden |
→ |
Standard Liège |
Transfer |
1.2M € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Standard U21 |
→ |
Sint-Truiden |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Edmílson Junior?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.