Eduardo
⚽ Pomocnik 🏟️ Cruzeiro Esporte Clube 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Carlos Eduardo de Oliveira Alves |
| 🎂 | Data urodzenia | 16.10.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ribeirão Preto, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 184 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Cruzeiro Esporte Clube |
| 📅 | Dołączył | 03.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | CONACTA INC |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Hilal SFC | 7 | 152 | 78 | 20 |
| Botafogo de Futebol e Regatas | 4 | 109 | 23 | 12 |
| Shabab Al-Ahli Club | 5 | 53 | 15 | 8 |
| OGC Nice | 1 | 31 | 10 | 5 |
| GD Estoril Praia | 3 | 85 | 8 | 3 |
| Al-Ahli SFC | 1 | 13 | 5 | 0 |
| Cruzeiro Esporte Clube | 1 | 42 | 5 | 1 |
| FC Porto | 1 | 38 | 5 | 5 |
| Fluminense Football Club | 2 | 21 | 1 | 0 |
| FC Porto B | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Grêmio Barueri Futebol Ltda. | 1 | 46 | 0 | 1 |
| Ituano Futebol Clube (SP) | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Saudi Pro League |
111 | 59 | 10 |
10 | 2 | 943 |
| Série A |
127 | 13 | 9 |
14 | 2 | 2 189 |
| AFC Champions League |
39 | 13 | 5 |
4 | 0 | 1 181 |
| UAE Pro League |
33 | 12 | 4 |
2 | 1 | 560 |
| Ligue 1 |
30 | 10 | 5 |
2 | 1 | 232 |
| Liga ZON Sagres |
53 | 8 | 7 |
6 | 0 | 646 |
| Copa do Brasil |
12 | 7 | 0 |
1 | 0 | 247 |
| King's Cup |
14 | 6 | 2 |
1 | 0 | 778 |
| Copa Sudamericana |
22 | 3 | 1 |
2 | 0 | 599 |
| Campeonato Carioca |
12 | 3 | 2 |
1 | 0 | 197 |
| Saudi Crown Prince's Cup |
6 | 3 | 2 |
0 | 0 | 84 |
| Allianz Cup |
17 | 3 | 0 |
2 | 0 | 436 |
| UAE League Cup |
7 | 2 | 3 |
1 | 0 | 270 |
| Libertadores |
10 | 2 | 1 |
0 | 0 | 241 |
| Saudi Super Cup |
2 | 2 | 1 |
0 | 0 | 173 |
| Liga Portugal 2 |
49 | 2 | 0 |
5 | 0 | 2 159 |
| Carioca - Taça Rio |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 251 |
| Club World Cup |
3 | 1 | 1 |
0 | 0 | 300 |
| Taça de Portugal |
8 | 1 | 1 |
1 | 0 | 145 |
| FIFA Intercontinental Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Mineiro |
10 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| UAE Super Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UAE President's Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Paulista |
33 | 0 | 0 |
9 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Saudi Pro League — 59G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Ahli SFC |
12 | 5 |
0 | 3 |
201 |
| 19/20 | Al-Hilal SFC |
22 | 12 |
0 | 1 |
142 |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
26 | 10 |
2 | 2 |
221 |
| 17/18 | Al-Hilal SFC |
8 | 6 |
0 | 1 |
116 |
| 16/17 | Al-Hilal SFC |
22 | 12 |
5 | 1 |
156 |
| 15/16 | Al-Hilal SFC |
21 | 14 |
3 | 2 |
107 |
Série A — 13G / 127M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
21 | 1 |
0 | 1 |
531 |
| 2024 | Botafogo de... |
19 | 2 |
1 | 1 |
412 |
| 2023 | Botafogo de... |
34 | 6 |
6 | 5 |
448 |
| 2022 | Botafogo de... |
14 | 3 |
1 | 3 |
368 |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
24 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2009 | Fluminense... |
15 | 1 |
0 | 3 |
430 |
AFC Champions League — 13G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Shabab Al-Ahli Club |
6 | 1 |
0 | 1 |
444 |
| 19/20 | Shabab Al-Ahli Club |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
6 | 1 |
1 | 0 |
497 |
| 16/17 | Al-Hilal SFC |
13 | 7 |
1 | 1 |
153 |
| 15/16 | Al-Hilal SFC |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | Al-Hilal SFC |
4 | 4 |
1 | 0 |
87 |
UAE Pro League — 12G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Shabab Al-Ahli Club |
12 | 2 |
2 | 0 |
400 |
| 20/21 | Shabab Al-Ahli Club |
21 | 10 |
2 | 2 |
160 |
Ligue 1 — 10G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | OGC Nice |
30 | 10 |
5 | 2 |
232 |
Liga ZON Sagres — 8G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
23 | 4 |
4 | 2 |
244 |
| 12/13 | GD Estoril Praia |
30 | 4 |
3 | 4 |
402 |
Copa do Brasil — 7G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
6 | 3 |
0 | 1 |
87 |
| 2024 | Botafogo de... |
1 | 1 |
0 | 0 |
69 |
| 2023 | Botafogo de... |
5 | 3 |
0 | 0 |
91 |
King's Cup — 6G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Al-Ahli SFC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Al-Hilal SFC |
3 | 2 |
0 | 0 |
129 |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
3 | 1 |
2 | 1 |
266 |
| 16/17 | Al-Hilal SFC |
3 | 1 |
0 | 0 |
262 |
| 15/16 | Al-Hilal SFC |
4 | 2 |
0 | 0 |
121 |
Copa Sudamericana — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 1 |
0 | 0 |
286 |
| 2023 | Botafogo de... |
10 | 2 |
1 | 2 |
313 |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Fluminense... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 3G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Botafogo de... |
11 | 3 |
2 | 1 |
197 |
| 2010 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Crown Prince's Cup — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Al-Hilal SFC |
2 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | Al-Hilal SFC |
4 | 3 |
0 | 0 |
84 |
Allianz Cup — 3G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
4 | 1 |
0 | 0 |
193 |
| 12/13 | GD Estoril Praia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | GD Estoril Praia |
7 | 2 |
0 | 1 |
243 |
| 10/11 | GD Estoril Praia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE League Cup — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Shabab Al-Ahli Club |
6 | 2 |
3 | 1 |
270 |
Libertadores — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Botafogo de... |
10 | 2 |
1 | 0 |
241 |
Saudi Super Cup — 2G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Hilal SFC |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
| 15/16 | Al-Hilal SFC |
1 | 1 |
0 | 0 |
83 |
Liga Portugal 2 — 2G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto B |
10 | 1 |
0 | 3 |
885 |
| 11/12 | GD Estoril Praia |
25 | 1 |
0 | 2 |
1 274 |
| 10/11 | GD Estoril Praia |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Botafogo de... |
4 | 1 |
0 | 1 |
251 |
Club World Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Al-Hilal SFC |
3 | 1 |
1 | 0 |
300 |
Taça de Portugal — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | GD Estoril Praia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | GD Estoril Praia |
2 | 1 |
0 | 1 |
145 |
FIFA Intercontinental Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Botafogo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Cruzeiro Esporte... |
10 | 0 |
1 | 1 |
0 |
UAE Super Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UAE President's Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Shabab Al-Ahli Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Grêmio Barueri... |
18 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2009 | Ituano Futebol... |
15 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | OGC Nice |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Porto |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (7)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
15.07.2024 |
17.10.2024 |
95 |
19 |
| 23/24 |
Uraz uda (dwugłowy) |
21.05.2024 |
15.06.2024 |
26 |
4 |
| 23/24 |
Uraz stopy |
03.05.2024 |
15.05.2024 |
13 |
4 |
| 23/24 |
Uraz kostki |
04.04.2024 |
20.04.2024 |
17 |
4 |
| 19/20 |
Uraz mięśniowy |
23.12.2019 |
15.01.2020 |
24 |
5 |
| 18/19 |
Uraz mięśniowy |
12.03.2019 |
26.03.2019 |
15 |
2 |
| 17/18 |
Cruciate ligament surgery |
18.11.2017 |
01.07.2018 |
226 |
28 |
🔄 Historia transferów (19)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
03.01.2025 |
Botafogo |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
900k € |
| 22/23 |
18.07.2022 |
Al-Ahli |
→ |
Botafogo |
Transfer |
1.8M € |
| 21/22 |
10.01.2022 |
Shabab Al-Ahli |
→ |
Al-Ahli |
Transfer |
2.3M € |
| 20/21 |
31.08.2020 |
Al-Hilal |
→ |
Shabab Al-Ahli |
Transfer |
4.8M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
FC Porto |
→ |
Al-Hilal |
Transfer |
5.5M € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
OGC Nice |
→ |
FC Porto |
Powrót z wyp. |
5.5M € |
| 14/15 |
01.09.2014 |
FC Porto |
→ |
OGC Nice |
Wypożyczenie |
4.5M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Estoril |
→ |
FC Porto |
Transfer |
500k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Desp. Brasil |
→ |
Estoril |
Transfer |
500k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Estoril |
→ |
Desp. Brasil |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Desp. Brasil |
→ |
Estoril |
Wypożyczenie |
500k € |
| 10/11 |
31.12.2010 |
Barueri |
→ |
Desp. Brasil |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Desp. Brasil |
→ |
Barueri |
Wypożyczenie |
400k € |
| 09/10 |
31.12.2009 |
Fluminense |
→ |
Desp. Brasil |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 08/09 |
04.05.2009 |
Desp. Brasil |
→ |
Fluminense |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
30.04.2009 |
Ituano |
→ |
Desp. Brasil |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Desp. Brasil |
→ |
Ituano |
Wypożyczenie |
— |
| 08/09 |
31.12.2008 |
São Bento (SP) |
→ |
Desp. Brasil |
Powrót z wyp. |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Desp. Brasil |
→ |
São Bento (SP) |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Eduardo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.