Eduardo Brock
⚽ Obrońca 🏟️ Avaí FC 🏳️ Brazil Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Eduardo Schroeder Brock |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.05.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Arroio do Meio, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Italy |
| 📏 | Wzrost | 186 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Avaí FC |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.04.2026 |
| 🤝 | Agent | Gabriel Spessato |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Cruzeiro Esporte Clube | 3 | 100 | 5 | 2 |
| Ceará Sporting Club | 3 | 139 | 2 | 0 |
| Goiás EC | 1 | 32 | 2 | 0 |
| Paraná Clube | 1 | 49 | 2 | 2 |
| Grêmio Esportivo Brasil (RS) | 2 | 76 | 2 | 1 |
| Avaí FC | 1 | 38 | 1 | 0 |
| Club Cerro Porteño | 2 | 87 | 0 | 0 |
| CE Aimoré | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Esporte Clube Juventude | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Canoas SC | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Grêmio FBPA U20 | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série B |
168 | 5 | 4 |
21 | 1 | 5 914 |
| Campeonato Goiano |
14 | 2 | 0 |
3 | 0 | 582 |
| Campeonato Catarinense |
14 | 1 | 0 |
3 | 0 | 1 239 |
| Campeonato Mineiro |
26 | 1 | 1 |
3 | 1 | 802 |
| Copa do Brasil |
40 | 1 | 0 |
5 | 0 | 720 |
| Série A |
85 | 1 | 0 |
6 | 0 | 490 |
| Copa do Nordeste |
15 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Gauchão - Fase Final |
9 | 1 | 0 |
2 | 0 | 90 |
| Série C |
15 | 1 | 0 |
0 | 0 | 284 |
| Primera División Clausura |
33 | 0 | 0 |
0 | 2 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera División Apertura |
40 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Libertadores |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Finals |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Cearense - Group |
14 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeonato Gaúcho |
42 | 0 | 0 |
6 | 0 | 0 |
| Gauchão - 2º Turno |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série B — 5G / 168M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Avaí FC |
24 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
36 | 2 |
1 | 5 |
1 369 |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
29 | 2 |
0 | 4 |
1 215 |
| 2018 | Goiás EC |
10 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2017 | Paraná Clube |
37 | 1 |
2 | 4 |
3 330 |
| 2016 | Grêmio Esportivo... |
32 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Campeonato Goiano — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Goiás EC |
14 | 2 |
0 | 3 |
582 |
Campeonato Catarinense — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Avaí FC |
14 | 1 |
0 | 3 |
1 239 |
Campeonato Mineiro — 1G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
12 | 1 |
1 | 1 |
802 |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 1G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Cruzeiro Esporte... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Cruzeiro Esporte... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Goiás EC |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2017 | Paraná Clube |
8 | 1 |
0 | 1 |
720 |
| 2016 | Grêmio Esportivo... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série A — 1G / 85M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
27 | 1 |
0 | 1 |
490 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
32 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
26 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Nordeste — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
8 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Gauchão - Fase Final — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Esportivo... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2015 | Grêmio Esportivo... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Esporte Clube... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Canoas SC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Série C — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Grêmio Esportivo... |
15 | 1 |
0 | 0 |
284 |
Primera División Clausura — 0G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Cerro Porteño |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Club Cerro Porteño |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Cerro Porteño |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División Apertura — 0G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Cerro Porteño |
22 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Club Cerro Porteño |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Cerro Porteño |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2023 | Club Cerro Porteño |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2019 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Paraná Clube |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Esportivo... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2015 | Grêmio Esportivo... |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | CE Aimoré |
14 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2013 | Esporte Clube... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | Canoas SC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gauchão - 2º Turno — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Esporte Clube... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Canoas SC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Grêmio FBPA U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Cerro Porteño |
→ |
Avaí FC |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
19.02.2023 |
Cruzeiro |
→ |
Cerro Porteño |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
02.03.2021 |
Ceará SC |
→ |
Cruzeiro |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Goiás |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
700k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Ceará SC |
→ |
Goiás |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 17/18 |
28.06.2018 |
Goiás |
→ |
Ceará SC |
Wypożyczenie |
700k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Paraná |
→ |
Goiás |
Transfer |
700k € |
| 16/17 |
22.05.2017 |
Brasil Pelotas |
→ |
Paraná |
Transfer |
200k € |
| 14/15 |
01.08.2014 |
Aimoré |
→ |
Brasil Pelotas |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Juventude |
→ |
Aimoré |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Novo Hamburgo |
→ |
Juventude |
Transfer |
— |
| 12/13 |
01.09.2012 |
Canoas |
→ |
Novo Hamburgo |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Grêmio B |
→ |
Canoas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Eduardo Brock?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.