Eduardo Lobos
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Chile
| 📝 | Imię ojczyste | Eduardo Eugenio Lobos Landaeta |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.07.1981 (44 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Curicó, Chile |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Chile |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 07.02.2019 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Coquimbo Unido | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CD Everton | 4 | 61 | 0 | 0 |
| CSD Colo-Colo | 10 | 50 | 0 | 0 |
| Unión Española | 4 | 75 | 0 | 1 |
| CD Cobresal | 1 | 20 | 0 | 0 |
| San Marcos de Arica | 1 | 15 | 0 | 0 |
| Santiago Wanderers | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Krylya Sovetov Samara | 6 | 192 | 0 | 1 |
| Krylya Sovetov Samara II | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Audax Italiano | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga de Ascenso |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Primera |
18 | 0 | 0 |
2 | 0 | 900 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Torneo Transición |
32 | 0 | 0 |
5 | 0 | 2 880 |
| Copa Chile |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Torneo Apertura play-offs |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 800 |
| Libertadores |
25 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 665 |
| Copa Mercosur |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Torneo Clausura |
69 | 0 | 1 |
6 | 0 | 4 635 |
| Torneo Apertura |
62 | 0 | 0 |
7 | 0 | 5 317 |
| Torneo Clausura play-offs |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| Premier Liga |
171 | 0 | 1 |
8 | 0 | 11 610 |
| U19 M-Liga (- 2023) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Russian Cup |
15 | 0 | 0 |
1 | 0 | 585 |
| ToDS |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 225 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga de Ascenso — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Coquimbo Unido |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CD Everton |
15 | 0 |
0 | 2 |
900 |
| 2001 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2000 | CSD Colo-Colo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CD Everton |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2017 | CD Everton |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Torneo Transición — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CD Everton |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 2013 | CSD Colo-Colo |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
Copa Chile — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | CD Everton |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Torneo Apertura play-offs — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Unión Española |
3 | 0 |
0 | 0 |
260 |
| 2011 | Unión Española |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2002 | CSD Colo-Colo |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Libertadores — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Unión Española |
10 | 0 |
0 | 3 |
900 |
| 2011 | Unión Española |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 2004 | CSD Colo-Colo |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2003 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
Copa Mercosur — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2001 | CSD Colo-Colo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2000 | CSD Colo-Colo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Torneo Clausura — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Everton |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 15/16 | CD Cobresal |
5 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | San Marcos de Arica |
11 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 13/14 | CSD Colo-Colo |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Unión Española |
17 | 0 |
1 | 1 |
1 530 |
| 10/11 | Santiago Wanderers |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 03/04 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Audax Italiano |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 02/03 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | CSD Colo-Colo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Torneo Apertura — 0G / 62M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Everton |
11 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 15/16 | CD Cobresal |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 13/14 | CSD Colo-Colo |
3 | 0 |
0 | 0 |
187 |
| 11/12 | Unión Española |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 10/11 | Unión Española |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 03/04 | CSD Colo-Colo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Torneo Clausura play-offs — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | San Marcos de Arica |
4 | 0 |
0 | 0 |
420 |
| 11/12 | Unión Española |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 02/03 | CSD Colo-Colo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier Liga — 0G / 171M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Krylya Sovetov... |
27 | 0 |
0 | 1 |
2 250 |
| 08/09 | Krylya Sovetov... |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 700 |
| 07/08 | Krylya Sovetov... |
30 | 0 |
1 | 3 |
2 700 |
| 06/07 | Krylya Sovetov... |
28 | 0 |
0 | 2 |
1 350 |
| 05/06 | Krylya Sovetov... |
26 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 04/05 | Krylya Sovetov... |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
U19 M-Liga (- 2023) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Krylya Sovetov... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Krylya Sovetov... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Russian Cup — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Krylya Sovetov... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 07/08 | Krylya Sovetov... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Krylya Sovetov... |
6 | 0 |
0 | 1 |
135 |
| 05/06 | Krylya Sovetov... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Krylya Sovetov... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
ToDS — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Krylya Sovetov... |
2 | 0 |
0 | 0 |
135 |
| 05/06 | Krylya Sovetov... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Krylya Sovetov... |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
UEFA-Cup Qualifikation — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Krylya Sovetov... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
2 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Wrist fracture |
27.02.2003 |
19.06.2003 |
113 |
24 |
🔄 Historia transferów (17)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 18/19 |
07.02.2019 |
CD Everton |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Coquimbo Unido |
→ |
CD Everton |
Powrót z wyp. |
125k € |
| 18/19 |
10.07.2018 |
CD Everton |
→ |
Coquimbo Unido |
Wypożyczenie |
125k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Without Club |
→ |
CD Everton |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
04.03.2016 |
Cobresal |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
San Marcos |
→ |
Cobresal |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Without Club |
→ |
San Marcos |
Transfer |
600k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Colo-Colo |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 12/13 |
31.12.2012 |
Union Española |
→ |
Colo-Colo |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Colo-Colo |
→ |
Union Española |
Wypożyczenie |
600k € |
| 11/12 |
31.12.2011 |
Wanderers |
→ |
Colo-Colo |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 11/12 |
01.08.2011 |
Colo-Colo |
→ |
Wanderers |
Wypożyczenie |
900k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Union Española |
→ |
Colo-Colo |
Transfer |
900k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
KS Samara |
→ |
Union Española |
Transfer |
2M € |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Audax Italiano |
→ |
KS Samara |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Colo-Colo |
→ |
Audax Italiano |
Transfer |
— |
| 99/00 |
01.01.2000 |
Colo-Colo U21 |
→ |
Colo-Colo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Eduardo Lobos?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.