Efrén Mendoza
⚽ Obrońca 🏟️ Without Club 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Efrén Mendoza Cuahutle |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.06.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Juan Caumatzi, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Without Club |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2024 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CD Leones Negros de la UdeG | 6 | 178 | 6 | 5 |
| Atlas Guadalajara U20 | 3 | 57 | 5 | 0 |
| CD Leones Negros de la UdeG U20 | 1 | 18 | 1 | 0 |
| CF Pachuca U20 | 1 | 30 | 1 | 0 |
| Tlaxcala FC | 3 | 72 | 0 | 2 |
| Potros UAEM (- 2020) | 1 | 11 | 0 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 2 | 14 | 0 | 0 |
| Académicos de Atlas | 1 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
55 | 4 | 0 |
8 | 0 | 259 |
| Ascenso MX Ap. |
67 | 2 | 1 |
8 | 0 | 1 890 |
| Liguilla MX Sub-20 Clausura... |
8 | 2 | 0 |
1 | 0 | 686 |
| Ascenso MX Cl. |
65 | 1 | 1 |
14 | 0 | 879 |
| Liguilla Asc. Cl |
9 | 1 | 1 |
0 | 0 | 540 |
| Copa MX Apertura |
22 | 1 | 0 |
2 | 1 | 220 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
35 | 1 | 0 |
6 | 0 | 486 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 202 |
| Liga Expansión MX Ap. |
43 | 0 | 1 |
12 | 0 | 0 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Expansión MX Cl. |
25 | 0 | 1 |
4 | 0 | 0 |
| Copa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
22 | 0 | 2 |
2 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primera Apertura |
13 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Primera Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primera A Apert. |
7 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Sub-20 Clausura — 4G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 11/12 | Atlas Guadalajara... |
16 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
15 | 4 |
0 | 2 |
259 |
Ascenso MX Ap. — 2G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Potros UAEM (- 2020) |
10 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 18/19 | CD Leones Negros... |
11 | 1 |
1 | 1 |
938 |
| 17/18 | CD Leones Negros... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
13 | 1 |
0 | 1 |
952 |
Liguilla MX Sub-20 Clausura (- 24/25) — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
6 | 1 |
0 | 1 |
506 |
Ascenso MX Cl. — 1G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Leones Negros... |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 17/18 | CD Leones Negros... |
11 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
15 | 1 |
1 | 3 |
879 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 0 |
540 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CD Leones Negros... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | CD Leones Negros... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
4 | 1 |
0 | 1 |
220 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 1 |
486 |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 11/12 | Atlas Guadalajara... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
6 | 1 |
0 | 0 |
202 |
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Tlaxcala FC |
12 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
15 | 0 |
0 | 6 |
0 |
| 21/22 | Tlaxcala FC |
16 | 0 |
1 | 4 |
0 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Tlaxcala FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | Tlaxcala FC |
12 | 0 |
1 | 3 |
0 |
Copa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Potros UAEM (- 2020) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Leones Negros... |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CD Leones Negros... |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CD Leones Negros... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | CF Pachuca U20 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Atlas Guadalajara... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Atlas Guadalajara... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Académicos de Atlas |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Tlaxcala |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Real San Jose |
→ |
Tlaxcala |
Transfer |
250k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Potros UAEM |
→ |
Real San Jose |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Leones Negros |
→ |
Potros UAEM |
Transfer |
600k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Atlas U20 |
→ |
Leones Negros |
Transfer |
650k € |
| 14/15 |
30.06.2015 |
Leones Negros |
→ |
Atlas U20 |
Powrót z wyp. |
650k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Atlas U20 |
→ |
Leones Negros |
Wypożyczenie |
300k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
CF Pachuca U20 |
→ |
Atlas U20 |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Atlas U20 |
→ |
CF Pachuca U20 |
Wypożyczenie |
400k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Atlas |
→ |
Atlas U20 |
Transfer |
400k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Atlas U20 |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Atlas U17 |
→ |
Atlas U20 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Atlas II |
→ |
Atlas U17 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Académicos |
→ |
Atlas II |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Atlas II |
→ |
Académicos |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Efrén Mendoza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.