Elías Hernández
⚽ Napastnik 🏟️ Atlético La Paz 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Elías Hernán Hernández Jacuinde |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.04.1988 (38 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Morelia, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Atlético La Paz |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | Elite ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Club León FC | 12 | 326 | 44 | 64 |
| Monarcas Morelia | 6 | 150 | 23 | 30 |
| CD Cruz Azul | 4 | 115 | 21 | 16 |
| Tigres UANL | 2 | 58 | 7 | 6 |
| Monarcas Morelia A | 1 | 12 | 5 | 0 |
| CF Pachuca | 1 | 18 | 4 | 2 |
| Atlético La Paz | 1 | 26 | 3 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Clausura |
168 | 28 | 21 |
6 | 0 | 3 550 |
| Liga MX Apertura |
187 | 21 | 39 |
5 | 0 | 4 030 |
| Primera Apertura |
72 | 14 | 10 |
4 | 0 | 2 207 |
| Primera Clausura |
77 | 12 | 17 |
3 | 0 | 1 252 |
| CONCACAF CL |
24 | 8 | 6 |
1 | 0 | 800 |
| Liguilla Clausura |
32 | 5 | 6 |
0 | 0 | 708 |
| Primera A Apert. |
11 | 5 | 0 |
1 | 0 | 157 |
| Liguilla Apertura |
39 | 3 | 4 |
0 | 0 | 778 |
| Liga Expansión MX Cl. |
12 | 2 | 0 |
3 | 0 | 265 |
| Leagues Cup |
9 | 2 | 2 |
1 | 0 | 267 |
| Copa MX Clausura |
11 | 2 | 0 |
0 | 0 | 548 |
| Copa MX Apertura |
20 | 2 | 6 |
0 | 0 | 104 |
| Liga Expansión MX Ap. |
14 | 1 | 0 |
0 | 0 | 843 |
| Supercopa MX |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 66 |
| North American SuperLiga |
5 | 1 | 1 |
0 | 0 | 345 |
| Club World Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
13 | 0 | 5 |
1 | 0 | 0 |
| InterLiga |
7 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Clausura — 28G / 168M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club León FC |
17 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
16 | 1 |
0 | 0 |
606 |
| 20/21 | CD Cruz Azul |
16 | 2 |
0 | 0 |
220 |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
10 | 4 |
5 | 0 |
220 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
6 | 3 |
0 | 0 |
145 |
| 17/18 | Club León FC |
16 | 4 |
2 | 2 |
341 |
| 16/17 | Club León FC |
13 | 5 |
1 | 0 |
183 |
| 15/16 | Club León FC |
16 | 5 |
5 | 0 |
266 |
| 14/15 | Club León FC |
16 | 1 |
7 | 2 |
1 288 |
| 13/14 | Club León FC |
13 | 3 |
0 | 0 |
281 |
| 12/13 | Tigres UANL |
16 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 21G / 187M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club León FC |
11 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
15 | 4 |
0 | 0 |
214 |
| 20/21 | CD Cruz Azul |
17 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
15 | 1 |
2 | 0 |
597 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
17 | 5 |
6 | 0 |
285 |
| 17/18 | Club León FC |
15 | 6 |
7 | 0 |
216 |
| 16/17 | Club León FC |
16 | 2 |
4 | 0 |
661 |
| 15/16 | Club León FC |
17 | 0 |
7 | 0 |
0 |
| 14/15 | Club León FC |
17 | 1 |
6 | 0 |
1 410 |
| 13/14 | Club León FC |
17 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 12/13 | Tigres UANL |
16 | 2 |
0 | 1 |
647 |
Primera Apertura — 14G / 72M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | CF Pachuca |
16 | 4 |
2 | 1 |
280 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
17 | 1 |
2 | 2 |
1 345 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
17 | 5 |
4 | 0 |
236 |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
17 | 3 |
2 | 1 |
256 |
| 07/08 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Monarcas Morelia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Clausura — 12G / 77M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Tigres UANL |
17 | 2 |
2 | 0 |
716 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
17 | 5 |
5 | 1 |
250 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
17 | 5 |
4 | 2 |
286 |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
17 | 0 |
6 | 0 |
0 |
| 07/08 | Monarcas Morelia |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 8G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
8 | 2 |
2 | 0 |
243 |
| 21/22 | Club León FC |
4 | 2 |
0 | 0 |
122 |
| 20/21 | CD Cruz Azul |
4 | 1 |
1 | 0 |
206 |
| 19/20 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Club León FC |
2 | 1 |
1 | 0 |
68 |
| 12/13 | Tigres UANL |
4 | 2 |
2 | 1 |
161 |
Liguilla Clausura — 5G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Cruz Azul |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
179 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 12/13 | Tigres UANL |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Tigres UANL |
4 | 1 |
2 | 0 |
349 |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
6 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
Primera A Apert. — 5G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Monarcas Morelia A |
11 | 5 |
0 | 1 |
157 |
Liguilla Apertura — 3G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Club León FC |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | CD Cruz Azul |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
6 | 1 |
1 | 0 |
498 |
| 17/18 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
4 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
168 |
| 13/14 | Club León FC |
6 | 1 |
0 | 0 |
112 |
| 11/12 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Cl. — 2G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlético La Paz |
12 | 2 |
0 | 3 |
265 |
Leagues Cup — 2G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Club León FC |
3 | 1 |
0 | 1 |
229 |
| 2021 | Club León FC |
3 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2019 | CD Cruz Azul |
3 | 1 |
0 | 0 |
38 |
Copa MX Clausura — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Club León FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
188 |
| 16/17 | Club León FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
360 |
| 15/16 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 2G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CD Cruz Azul |
6 | 2 |
1 | 0 |
104 |
| 17/18 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club León FC |
7 | 0 |
5 | 0 |
0 |
| 13/14 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Expansión MX Ap. — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlético La Paz |
14 | 1 |
0 | 0 |
843 |
Supercopa MX — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CD Cruz Azul |
1 | 1 |
0 | 0 |
66 |
North American SuperLiga — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
5 | 1 |
1 | 0 |
345 |
Club World Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club León FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club León FC |
7 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 2010 | Monarcas Morelia |
6 | 0 |
3 | 1 |
0 |
InterLiga — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 07/08 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Monarcas Morelia A |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
25 meczów, 4 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 18/19 |
Uraz kolana |
03.03.2019 |
30.06.2019 |
120 |
13 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Atlético La Paz |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Atlético La Paz |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
01.07.2024 |
León |
→ |
Atlético La Paz |
Transfer |
300k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
CD Cruz Azul |
→ |
León |
Transfer |
1.5M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
León |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
3.5M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Tigres UANL |
→ |
León |
Transfer |
1.8M € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
León |
→ |
Tigres UANL |
Powrót z wyp. |
1.8M € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Tigres UANL |
→ |
León |
Wypożyczenie |
2M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Pachuca |
→ |
Tigres UANL |
Transfer |
2M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Monarcas Morelia |
→ |
Pachuca |
Transfer |
2M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Morelia A |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
CA Morelia U20 |
→ |
Morelia A |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Elías Hernández?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.