Eldin Jakupović
⚽ Bramkarz 🏟️ Chattanooga FC 🏳️ Switzerland Bosnia-Herzegovina
542
Meczów
0
Goli
1
Asyst
18
Żółtych
0
Czerwonych
27 391
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 01.10.1984 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Kozarac, Szwajcaria |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Switzerland Bosnia-Herzegovina |
| 📏 | Wzrost | 191 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Chattanooga FC |
| 📅 | Dołączył | 14.11.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Los Angeles FC | 2 | 27 | 0 | 0 |
| Everton FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Leicester City | 5 | 53 | 0 | 0 |
| Chattanooga FC | 1 | 25 | 0 | 0 |
| Leicester City U23 | 3 | 15 | 0 | 0 |
| Hull City | 5 | 168 | 0 | 1 |
| Leyton Orient | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Aris Thessaloniki | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Olympiakos Volou | 2 | 43 | 0 | 0 |
| Lokomotiv Moscow II | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Grasshopper Club Zurich | 6 | 89 | 0 | 0 |
| Lokomotiv Moskau | 3 | 52 | 0 | 0 |
| FC Thun | 1 | 38 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CONCACAF CL | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premier League | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 477 |
| Conference L. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Europa League | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| EFL Cup | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| MLS Next Pro | 23 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 130 |
| US Open Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 450 |
| MLS | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| FA Cup | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 020 |
| EFL Trophy | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
| Premier League 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 080 |
| Championship Play-Offs | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
| Championship | 80 | 0 | 1 | 0 | 0 | 630 |
| League Cup | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630 |
| League One | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 170 |
| Super League 1 | 41 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 477 |
| Kypello Elladas | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 260 |
| Europa League Qualifying | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 270 |
| SL1 Play-off | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 540 |
| MFL | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Super League | 98 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 137 |
| Swiss Cup | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 360 |
| UEFA-Cup Qualifikation | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| UI Cup | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
| Swisscom Cup | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 480 |
| Russian Cup | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 | 660 |
| Premier Liga | 41 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 800 |
| UEFA Cup | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270 |
| ToDS | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 90 |
| Champions League | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 540 |
| Champions League Qu. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 21
Były kadrowicz
3 meczów
Były kadrowicz
3 meczów
Były kadrowicz
1 meczów
Były kadrowicz
1 meczów
Były kadrowicz
2 meczów
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 22/23 | Leg injury | 13.04.2023 | 08.05.2023 | 26 | 5 |
🔄 Historia transferów (20)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 14.11.2024 | Career break | → | Chattanooga FC | Transfer | — |
| 23/24 | 01.01.2024 | LAFC | → | Career break | Transfer | — |
| 22/23 | 31.01.2023 | Everton | → | LAFC | Transfer | 200k € |
| 22/23 | 13.09.2022 | Without Club | → | Everton | Transfer | 250k € |
| 22/23 | 01.07.2022 | Leicester | → | Without Club | Transfer | 250k € |
| 17/18 | 19.07.2017 | Hull City | → | Leicester | Transfer | 1M € |
| 13/14 | 27.03.2014 | Leyton Orient | → | Hull City | Powrót z wyp. | 500k € |
| 13/14 | 13.02.2014 | Hull City | → | Leyton Orient | Wypożyczenie | 500k € |
| 13/14 | 29.01.2014 | Leyton Orient | → | Hull City | Powrót z wyp. | 500k € |
| 13/14 | 08.01.2014 | Hull City | → | Leyton Orient | Wypożyczenie | 500k € |
| 12/13 | 09.07.2012 | Aris Saloniki | → | Hull City | Transfer | 750k € |
| 11/12 | 01.08.2011 | Olymp. Volou | → | Aris Saloniki | Transfer | 1.3M € |
| 10/11 | 01.07.2010 | Without Club | → | Olymp. Volou | Transfer | 1.3M € |
| 09/10 | 01.01.2010 | Loko Moskau | → | Without Club | Transfer | 1.3M € |
| 08/09 | 30.06.2009 | Grasshoppers | → | Loko Moskau | Powrót z wyp. | 1.5M € |
| 07/08 | 01.08.2007 | Loko Moskau | → | Grasshoppers | Wypożyczenie | 1M € |
| 05/06 | 01.01.2006 | Grasshoppers | → | Loko Moskau | Transfer | 750k € |
| 05/06 | 01.12.2005 | FC Thun | → | Grasshoppers | Powrót z wyp. | 750k € |
| 05/06 | 01.07.2005 | Grasshoppers | → | FC Thun | Wypożyczenie | 500k € |
| 03/04 | 01.07.2003 | GC Zürich U21 | → | Grasshoppers | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować