Emiliano Pattarello
⚽ Napastnik 🏟️ SS Arezzo 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 29.07.1999 (26 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Dolo, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | SS Arezzo |
| 📅 | Dołączył | 07.07.2022 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2029 |
| 🤝 | Agent | A.& G. Football ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| SS Arezzo | 4 | 122 | 31 | 18 |
| Bologna Under 17 | 1 | 31 | 13 | 0 |
| Bologna Primavera | 3 | 69 | 9 | 2 |
| AC Trento | 2 | 61 | 6 | 4 |
| Arzignano Valchiampo | 1 | 29 | 0 | 0 |
| AC Renate | 1 | 39 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C-B |
135 | 26 | 10 |
13 | 0 | 492 |
| Under 17 - B |
26 | 10 | 0 |
3 | 0 | 212 |
| Primavera 1 |
27 | 5 | 2 |
5 | 0 | 376 |
| Serie C-A |
37 | 4 | 1 |
6 | 0 | 440 |
| Under 17 - Finals |
5 | 3 | 0 |
0 | 0 | 141 |
| Serie D - E |
32 | 2 | 6 |
3 | 1 | 888 |
| Serie D - C |
19 | 2 | 3 |
2 | 1 | 425 |
| Primavera C |
23 | 2 | 0 |
2 | 0 | 906 |
| Coppa Serie C |
11 | 1 | 0 |
4 | 0 | 280 |
| Playoff Serie C |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 178 |
| Meisterrunde |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 108 |
| Viareggio Cup |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 212 |
| Coppa Primavera |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 183 |
| Serie C - B |
3 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Coppa Serie D |
4 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Playout Serie C |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Primavera B |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C-B — 26G / 135M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SS Arezzo |
37 | 18 |
4 | 6 |
146 |
| 23/24 | SS Arezzo |
36 | 8 |
6 | 7 |
346 |
| 19/20 | Arzignano Valchiampo |
25 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AC Renate |
37 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Under 17 - B — 10G / 26M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bologna Under 17 |
26 | 10 |
0 | 3 |
212 |
Primavera 1 — 5G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Bologna Primavera |
27 | 5 |
2 | 5 |
376 |
Serie C-A — 4G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Trento |
37 | 4 |
1 | 6 |
440 |
Under 17 - Finals — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bologna Under 17 |
5 | 3 |
0 | 0 |
141 |
Serie D - E — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SS Arezzo |
32 | 2 |
6 | 3 |
888 |
Serie D - C — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | AC Trento |
19 | 2 |
3 | 2 |
425 |
Primavera C — 2G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Bologna Primavera |
23 | 2 |
0 | 2 |
906 |
Coppa Serie C — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SS Arezzo |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 24/25 | SS Arezzo |
4 | 1 |
0 | 1 |
280 |
| 21/22 | AC Trento |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Arzignano Valchiampo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Playoff Serie C — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SS Arezzo |
2 | 1 |
0 | 1 |
178 |
| 23/24 | SS Arezzo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Meisterrunde — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SS Arezzo |
2 | 1 |
0 | 0 |
108 |
Viareggio Cup — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Bologna Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Bologna Primavera |
4 | 1 |
0 | 0 |
212 |
| 15/16 | Bologna Primavera |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Primavera — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Bologna Primavera |
2 | 1 |
0 | 0 |
183 |
| 16/17 | Bologna Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | SS Arezzo |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Coppa Serie D — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | SS Arezzo |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Playout Serie C — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Trento |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Arzignano Valchiampo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primavera B — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Bologna Primavera |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 19/20 |
Fever |
22.01.2020 |
24.01.2020 |
3 |
1 |
| 18/19 |
unknown injury |
07.12.2018 |
10.12.2018 |
4 |
1 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
07.07.2022 |
Trento |
→ |
Arezzo |
Transfer |
125k € |
| 20/21 |
06.01.2021 |
Calvi Noale |
→ |
Trento |
Transfer |
75k € |
| 20/21 |
01.10.2020 |
Without Club |
→ |
Calvi Noale |
Transfer |
75k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Bologna U19 |
→ |
Without Club |
Transfer |
75k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Arzignano |
→ |
Bologna U19 |
Powrót z wyp. |
75k € |
| 19/20 |
21.07.2019 |
Bologna U19 |
→ |
Arzignano |
Wypożyczenie |
50k € |
| 18/19 |
30.06.2019 |
Renate |
→ |
Bologna U19 |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Bologna U19 |
→ |
Renate |
Wypożyczenie |
75k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Cittadella U19 |
→ |
Bologna U19 |
Transfer |
— |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Bologna U17 |
→ |
Cittadella U19 |
Powrót z wyp. |
— |
| 15/16 |
07.08.2015 |
Cittadella Youth |
→ |
Bologna U17 |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Emiliano Pattarello?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.