Eran Zahavi
⚽ Napastnik 🏟️ Without Club 🏳️ Israel France
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Maccabi Tel Aviv | 7 | 308 | 202 | 41 |
| Guangzhou R&F | 5 | 117 | 103 | 31 |
| PSV Eindhoven | 2 | 80 | 37 | 16 |
| Hapoel Tel Aviv | 4 | 140 | 35 | 10 |
| US Palermo | 2 | 43 | 2 | 3 |
| Hapoel Ramat haSharon | 1 | 2 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligat ha'Al |
248 | 125 | 33 |
21 | 1 | 1 823 |
| Super League |
106 | 91 | 27 |
10 | 1 | 566 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
73 | 52 | 9 |
17 | 0 | 1 540 |
| Gvia haMedina |
38 | 22 | 2 |
4 | 0 | 1 502 |
| Eredivisie |
51 | 22 | 10 |
3 | 0 | 321 |
| Champions League Qu. |
28 | 15 | 7 |
2 | 0 | 1 016 |
| Conference L. |
14 | 12 | 1 |
0 | 0 | 199 |
| Chinese FA Cup |
11 | 12 | 4 |
1 | 0 | 286 |
| Europa League |
30 | 9 | 1 |
0 | 0 | 498 |
| UECL Quali |
10 | 7 | 0 |
1 | 0 | 182 |
| Champions League |
12 | 4 | 1 |
1 | 0 | 708 |
| Aluf haAlufim |
2 | 3 | 0 |
0 | 0 | 141 |
| Europa League Qualifying |
13 | 2 | 1 |
0 | 0 | 270 |
| Serie A |
40 | 2 | 3 |
2 | 0 | 500 |
| KNVB Beker |
6 | 1 | 1 |
1 | 0 | 237 |
| UEFA-Cup Qualifikation |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 308 |
| Johan Cruijff Schaal |
1 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| UEFA Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligat ha'Al — 125G / 248M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
26 | 4 |
1 | 1 |
199 |
| 23/24 | Maccabi Tel Aviv |
26 | 14 |
6 | 2 |
139 |
| 22/23 | Maccabi Tel Aviv |
25 | 15 |
3 | 2 |
143 |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
26 | 27 |
4 | 0 |
87 |
| 14/15 | Maccabi Tel Aviv |
25 | 22 |
6 | 3 |
96 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
25 | 18 |
4 | 3 |
110 |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 1 |
2 | 2 |
420 |
| 10/11 | Hapoel Tel Aviv |
29 | 8 |
0 | 4 |
287 |
| 09/10 | Hapoel Tel Aviv |
28 | 9 |
7 | 2 |
184 |
| 08/09 | Hapoel Tel Aviv |
30 | 7 |
0 | 2 |
158 |
| 06/07 | Hapoel Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Super League — 91G / 106M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Guangzhou R&F |
7 | 4 |
1 | 1 |
158 |
| 2019 | Guangzhou R&F |
28 | 29 |
4 | 2 |
83 |
| 2018 | Guangzhou R&F |
26 | 20 |
9 | 3 |
117 |
| 2017 | Guangzhou R&F |
30 | 27 |
8 | 3 |
100 |
| 2016 | Guangzhou R&F |
15 | 11 |
5 | 1 |
108 |
Ligat ha'Al - Championship round — 52G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
10 | 8 |
1 | 3 |
71 |
| 23/24 | Maccabi Tel Aviv |
9 | 6 |
1 | 2 |
114 |
| 22/23 | Maccabi Tel Aviv |
7 | 5 |
0 | 2 |
125 |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
10 | 8 |
4 | 3 |
110 |
| 14/15 | Maccabi Tel Aviv |
9 | 6 |
0 | 2 |
135 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
9 | 11 |
1 | 1 |
65 |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
10 | 6 |
2 | 2 |
130 |
| 10/11 | Hapoel Tel Aviv |
4 | 1 |
0 | 0 |
340 |
| 09/10 | Hapoel Tel Aviv |
5 | 1 |
0 | 2 |
450 |
Gvia haMedina — 22G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Maccabi Tel Aviv |
3 | 3 |
0 | 2 |
45 |
| 22/23 | Maccabi Tel Aviv |
5 | 4 |
0 | 0 |
63 |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 3 |
0 | 0 |
148 |
| 14/15 | Maccabi Tel Aviv |
5 | 5 |
0 | 0 |
74 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 1 |
0 | 0 |
75 |
| 12/13 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 1 |
0 | 0 |
110 |
| 10/11 | Hapoel Tel Aviv |
5 | 2 |
1 | 1 |
180 |
| 09/10 | Hapoel Tel Aviv |
5 | 1 |
1 | 0 |
417 |
| 08/09 | Hapoel Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Hapoel Ramat... |
2 | 1 |
0 | 1 |
210 |
Eredivisie — 22G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
26 | 11 |
7 | 0 |
139 |
| 20/21 | PSV Eindhoven |
25 | 11 |
3 | 3 |
182 |
Champions League Qu. — 15G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
6 | 3 |
3 | 0 |
174 |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 7 |
3 | 1 |
64 |
| 14/15 | Maccabi Tel Aviv |
4 | 1 |
1 | 0 |
360 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
4 | 2 |
0 | 0 |
167 |
| 10/11 | Hapoel Tel Aviv |
6 | 2 |
0 | 1 |
251 |
Conference L. — 12G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Maccabi Tel Aviv |
8 | 8 |
1 | 0 |
91 |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
6 | 4 |
0 | 0 |
108 |
Chinese FA Cup — 12G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Guangzhou R&F |
3 | 2 |
0 | 0 |
135 |
| 2017 | Guangzhou R&F |
4 | 4 |
3 | 0 |
98 |
| 2016 | Guangzhou R&F |
4 | 6 |
1 | 1 |
53 |
Europa League — 9G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
4 | 1 |
0 | 0 |
220 |
| 20/21 | PSV Eindhoven |
5 | 5 |
0 | 0 |
77 |
| 13/14 | Maccabi Tel Aviv |
7 | 3 |
1 | 0 |
201 |
| 09/10 | Hapoel Tel Aviv |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Quali — 7G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 5 |
0 | 0 |
95 |
| 22/23 | Maccabi Tel Aviv |
4 | 2 |
0 | 1 |
87 |
Champions League — 4G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
6 | 1 |
0 | 0 |
538 |
| 10/11 | Hapoel Tel Aviv |
6 | 3 |
1 | 1 |
170 |
Aluf haAlufim — 3G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 1 |
0 | 0 |
81 |
| 15/16 | Maccabi Tel Aviv |
1 | 2 |
0 | 0 |
60 |
Europa League Qualifying — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Maccabi Tel Aviv |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | PSV Eindhoven |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
| 14/15 | Maccabi Tel Aviv |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | US Palermo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Hapoel Tel Aviv |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 2G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | US Palermo |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | US Palermo |
30 | 2 |
3 | 2 |
500 |
KNVB Beker — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
4 | 1 |
1 | 0 |
237 |
| 20/21 | PSV Eindhoven |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA-Cup Qualifikation — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Hapoel Tel Aviv |
4 | 1 |
0 | 0 |
308 |
Johan Cruijff Schaal — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | PSV Eindhoven |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | US Palermo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Hapoel Tel Aviv |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
74 meczów, 35 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
Historia kontuzji (11)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Intestinal virus |
22.10.2024 |
26.10.2024 |
5 |
1 |
| 23/24 |
Uraz barku |
11.05.2024 |
15.05.2024 |
5 |
1 |
| 22/23 |
Uraz łydki |
03.05.2023 |
10.05.2023 |
8 |
2 |
| 22/23 |
Ill |
21.08.2022 |
22.08.2022 |
2 |
1 |
| 21/22 |
Knee surgery |
18.05.2022 |
30.07.2022 |
74 |
2 |
| 21/22 |
Uraz kolana |
13.05.2022 |
17.05.2022 |
5 |
1 |
| 21/22 |
Uraz kolana |
13.11.2021 |
18.01.2022 |
67 |
10 |
| 20/21 |
Koronawirus |
17.10.2020 |
20.10.2020 |
4 |
1 |
| 18/19 |
Foot bruise |
08.09.2018 |
19.09.2018 |
12 |
1 |
| 12/13 |
Collateral ligament injury |
03.08.2012 |
20.10.2012 |
79 |
10 |
| 11/12 |
Problemy mięśniowe |
05.12.2011 |
27.01.2012 |
54 |
7 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
M. Tel Aviv |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
PSV Eindhoven |
→ |
M. Tel Aviv |
Transfer |
1.5M € |
| 20/21 |
20.09.2020 |
GZ City |
→ |
PSV Eindhoven |
Transfer |
5.2M € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
M. Tel Aviv |
→ |
GZ R&F |
Transfer |
4M € |
| 12/13 |
21.01.2013 |
US Palermo |
→ |
M. Tel Aviv |
Transfer |
1.5M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Hapoel Tel Aviv |
→ |
US Palermo |
Transfer |
1M € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
Ramat haSharon |
→ |
Hapoel Tel Aviv |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
11.01.2007 |
Hapoel Tel Aviv |
→ |
Ramat haSharon |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
05.12.2006 |
H. Tel Aviv U19 |
→ |
Hapoel Tel Aviv |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
H. Rishon U19 |
→ |
H. Tel Aviv U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Eran Zahavi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.