Esteban Andrada
⚽ Bramkarz 🏟️ Real Zaragoza 🏳️ Argentyna
| 📝 | Imię ojczyste | Esteban Maximiliano Andrada |
| 🎂 | Data urodzenia | 25.01.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | San Martín, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentyna |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Real Zaragoza |
| 📅 | Dołączył | 01.09.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Creer Group |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Real Zaragoza | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CF Monterrey | 9 | 178 | 0 | 1 |
| CF Monterrey U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| CA Boca Juniors | 5 | 98 | 0 | 0 |
| CA Lanús | 11 | 209 | 0 | 0 |
| Arsenal FC | 2 | 51 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga2 |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
| Liga MX Clausura |
66 | 0 | 0 |
8 | 0 | 5 130 |
| CONCACAF CC |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liga MX Apertura |
60 | 0 | 1 |
12 | 0 | 4 950 |
| CONCACAF Champions Cup |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Liguilla Apertura |
9 | 0 | 0 |
3 | 0 | 810 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Club World Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Leagues Cup |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
56 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 170 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| CONCACAF CL |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Copa Argentina |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 600 |
| Copa Maradona |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 570 |
| Copa Superliga (-19/20) |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 750 |
| Superliga |
63 | 0 | 0 |
3 | 0 | 5 040 |
| Copa Sudamericana |
19 | 0 | 0 |
2 | 0 | 480 |
| Primera División |
59 | 0 | 0 |
6 | 0 | 3 840 |
| Transición |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 611 |
| Final |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Inicial |
38 | 0 | 0 |
0 | 0 | 154 |
| Clausura |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa Argentina |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 210 |
| Copa Bicentenario |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga2 — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Real Zaragoza |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 23/24 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 21/22 | CF Monterrey |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Clausura — 0G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 23/24 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 22/23 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 21/22 | CF Monterrey |
17 | 0 |
0 | 1 |
1 530 |
CONCACAF CC — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liga MX Apertura — 0G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 23/24 | CF Monterrey |
16 | 0 |
0 | 4 |
1 440 |
| 22/23 | CF Monterrey |
11 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 21/22 | CF Monterrey |
17 | 0 |
1 | 4 |
1 260 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
Liguilla Apertura — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 22/23 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 3 |
360 |
| 21/22 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | CF Monterrey U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
45 |
Club World Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CF Monterrey |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Leagues Cup — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CF Monterrey |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2023 | CF Monterrey |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2020 | CA Boca Juniors |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2019 | CA Boca Juniors |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2018 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
| 2017 | CA Lanús |
14 | 0 |
0 | 3 |
1 260 |
| 2014 | CA Lanús |
12 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Boca Juniors |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
CONCACAF CL — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | CF Monterrey |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Copa Argentina — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2018 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 2017 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2016 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2014 | Arsenal FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Copa Maradona — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Boca Juniors |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 2020 | CA Boca Juniors |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | CA Boca Juniors |
7 | 0 |
0 | 0 |
660 |
Superliga — 0G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Boca Juniors |
20 | 0 |
0 | 2 |
1 800 |
| 2019 | CA Boca Juniors |
19 | 0 |
0 | 0 |
1 620 |
| 2018 | CA Lanús |
24 | 0 |
0 | 1 |
1 620 |
Copa Sudamericana — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | CA Lanús |
4 | 0 |
0 | 2 |
390 |
| 2016 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Arsenal FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2013 | CA Lanús |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera División — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA Lanús |
30 | 0 |
0 | 2 |
1 440 |
| 2015 | Arsenal FC |
29 | 0 |
0 | 4 |
2 400 |
Transición — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Arsenal FC |
18 | 0 |
0 | 1 |
1 611 |
Final — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Inicial — 0G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 0 |
154 |
| 2013 | CA Lanús |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Lanús |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | CA Lanús |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Lanús |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Argentina — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CA Boca Juniors |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 16/17 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Copa Bicentenario — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
4 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
14 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (9)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Bursitis |
14.07.2025 |
14.08.2025 |
32 |
7 |
| 24/25 |
Knee surgery |
19.11.2024 |
31.12.2024 |
43 |
6 |
| 22/23 |
Knee surgery |
12.07.2022 |
04.08.2022 |
24 |
4 |
| 20/21 |
Koronawirus |
02.05.2021 |
17.05.2021 |
16 |
5 |
| 20/21 |
Quarantine |
18.04.2021 |
30.04.2021 |
13 |
3 |
| 20/21 |
Hamstring strain |
29.10.2020 |
05.11.2020 |
8 |
1 |
| 19/20 |
Uraz kolana |
15.01.2020 |
12.02.2020 |
29 |
3 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
13.06.2019 |
07.07.2019 |
25 |
6 |
| 18/19 |
Broken jaw |
21.09.2018 |
12.11.2018 |
53 |
13 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.06.2026 |
Real Zaragoza |
→ |
Monterrey |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 25/26 |
01.09.2025 |
Monterrey |
→ |
Real Zaragoza |
Wypożyczenie |
1.5M € |
| 21/22 |
04.07.2021 |
Boca Juniors |
→ |
Monterrey |
Transfer |
8M € |
| 18/19 |
06.08.2018 |
Lanús |
→ |
Boca Juniors |
Transfer |
5M € |
| 15/16 |
31.12.2015 |
Arsenal Sarandí |
→ |
Lanús |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Lanús |
→ |
Arsenal Sarandí |
Wypożyczenie |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Lanús II |
→ |
Lanús |
Transfer |
300k € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Lanús U20 |
→ |
Lanús II |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Esteban Andrada?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.