Esteban
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Hiszpania
| 📝 | Imię ojczyste | Esteban Andrés Suárez |
| 🎂 | Data urodzenia | 26.06.1975 (50 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Avilés, Hiszpania |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Hiszpania |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2017 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Real Oviedo | 8 | 320 | 0 | 0 |
| Real Oviedo B | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Real Avilés Industrial | 1 | 1 | 0 | 0 |
| UD Almería | 6 | 265 | 0 | 0 |
| Celta de Vigo | 3 | 86 | 0 | 0 |
| Sevilla FC | 2 | 97 | 0 | 0 |
| Atlético de Madrid | 1 | 39 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| LaLiga |
453 | 0 | 0 |
19 | 0 | 24 964 |
| 2ª B - Grupo I |
39 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 510 |
| 2ª B - Grupo II |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 90 |
| 2ª División |
230 | 0 | 0 |
7 | 0 | 15 797 |
| Copa del Rey |
58 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 263 |
| Ascenso a 2ª |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Promoción a LaLiga |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 390 |
| UEFA Cup |
20 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 710 |
📋 Szczegóły per sezon
LaLiga — 0G / 453M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Real Oviedo |
38 | 0 |
0 | 5 |
3 420 |
| 98/99 | Real Oviedo |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 330 |
| 97/98 | Real Oviedo |
37 | 0 |
0 | 1 |
2 450 |
| 13/14 | UD Almería |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
| 10/11 | UD Almería |
38 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 09/10 | UD Almería |
38 | 0 |
0 | 1 |
117 |
| 08/09 | UD Almería |
38 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 06/07 | Celta de Vigo |
33 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 05/06 | Celta de Vigo |
9 | 0 |
0 | 0 |
154 |
| 04/05 | Sevilla FC |
35 | 0 |
0 | 2 |
2 520 |
| 03/04 | Sevilla FC |
38 | 0 |
0 | 3 |
2 695 |
| 02/03 | Atlético de Madrid |
35 | 0 |
0 | 0 |
1 998 |
| 00/01 | Real Oviedo |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
2ª B - Grupo I — 0G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 97/98 | Real Oviedo B |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | Real Oviedo |
38 | 0 |
0 | 2 |
3 420 |
2ª B - Grupo II — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 95/96 | Real Avilés... |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
2ª División — 0G / 230M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Real Oviedo |
42 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Real Oviedo |
41 | 0 |
0 | 2 |
2 660 |
| 12/13 | UD Almería |
42 | 0 |
0 | 1 |
3 780 |
| 11/12 | UD Almería |
42 | 0 |
0 | 3 |
3 780 |
| 07/08 | Celta de Vigo |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 427 |
| 01/02 | Real Oviedo |
35 | 0 |
0 | 1 |
3 150 |
Copa del Rey — 0G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Real Oviedo |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 15/16 | Real Oviedo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Real Oviedo |
4 | 0 |
0 | 1 |
233 |
| 13/14 | UD Almería |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | UD Almería |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | UD Almería |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | UD Almería |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 09/10 | UD Almería |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 08/09 | UD Almería |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 07/08 | Celta de Vigo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 06/07 | Celta de Vigo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 05/06 | Celta de Vigo |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 04/05 | Sevilla FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 03/04 | Sevilla FC |
8 | 0 |
0 | 2 |
720 |
| 02/03 | Atlético de Madrid |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 01/02 | Real Oviedo |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 00/01 | Real Oviedo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso a 2ª — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Real Oviedo |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Promoción a LaLiga — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | UD Almería |
4 | 0 |
0 | 1 |
390 |
UEFA Cup — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Celta de Vigo |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 04/05 | Sevilla FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
810 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 15/16 |
Blockage in the back |
12.03.2016 |
04.04.2016 |
24 |
4 |
🔄 Historia transferów (10)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Real Oviedo |
→ |
Retired |
Transfer |
100k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
UD Almería |
→ |
Real Oviedo |
Transfer |
100k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Celta de Vigo |
→ |
UD Almería |
Transfer |
1.6M € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Sevilla FC |
→ |
Celta de Vigo |
Transfer |
3M € |
| 03/04 |
07.08.2003 |
Real Oviedo |
→ |
Sevilla FC |
Transfer |
— |
| 02/03 |
30.06.2003 |
Atlético Madrid |
→ |
Real Oviedo |
Powrót z wyp. |
— |
| 02/03 |
17.08.2002 |
Real Oviedo |
→ |
Atlético Madrid |
Wypożyczenie |
— |
| 97/98 |
01.07.1997 |
Oviedo B |
→ |
Real Oviedo |
Transfer |
— |
| 96/97 |
01.07.1996 |
Real Avilés |
→ |
Oviedo B |
Transfer |
— |
| 95/96 |
01.07.1995 |
Navarro CF |
→ |
Real Avilés |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Esteban?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.