Strona główna/ Sport/ Piłkarze/ Esteban Salles
Esteban Salles

Esteban Salles

⚽ Bramkarz 🏟️ Pau FC 🏳️ Francja
325
Meczów
0
Goli
1
Asyst
4
Żółtych
0
Czerwonych
13 232
Minut
0
Opinii
🎂Data urodzenia01.03.1994 (32 lat)
📍Miejsce urodzeniaOloron-Sainte-Marie, Francja
🏳️ObywatelstwoFrancja
📏Wzrost187 cm
PozycjaBramkarz
🦶Preferowana nogaprawa
🏟️Aktualny klubPau FC
📅Dołączył01.07.2025
📄Kontrakt do30.06.2027
🤝AgentARSM

📊 Podsumowanie per klub

KlubSezonyMeczeGoleAsysty
Pau FC1100
US Concarneau27100
Grenoble Foot 38514000
Les Herbiers VF26300
Les Herbiers VF B11400
Tours FC31301
Trélissac FC12300

🏆 Podsumowanie per rozgrywki

RozgrywkiMeczeGoleAsystyŻółteCzerwoneMinuty
Ligue 2 17601 305 383
Championnat National 8200 103 555
Coupe de France 2800 001 144
L1/L2 Playoffs 200 000
Coupe de la Ligue 200 000
CFA 2 - Grp. H 1400 001 260
CFA - Grp. D 2100 001 890

📋 Szczegóły per sezon

Ligue 2 — 0G / 176M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
25/26Pau FC 10 00 0
23/24US Concarneau 380 03 3 420
22/23Grenoble Foot 38 290 00 0
21/22Grenoble Foot 38 380 00 416
20/21Grenoble Foot 38 360 00 1 191
19/20Grenoble Foot 38 50 00 0
18/19Grenoble Foot 38 170 00 0
16/17Tours FC 20 00 0
14/15Tours FC 100 10 356
Championnat National — 0G / 82M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25US Concarneau 310 01 2 655
17/18Les Herbiers VF 240 00 450
16/17Les Herbiers VF 270 00 450
Coupe de France — 0G / 28M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
24/25US Concarneau 10 00 0
23/24US Concarneau 10 00 1
22/23Grenoble Foot 38 60 00 513
21/22Grenoble Foot 38 20 00 180
20/21Grenoble Foot 38 20 00 180
19/20Grenoble Foot 38 10 00 0
18/19Grenoble Foot 38 10 00 0
17/18Les Herbiers VF 90 00 270
16/17Les Herbiers VF 30 00 0
15/16Trélissac FC 20 00 0
L1/L2 Playoffs — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
20/21Grenoble Foot 38 20 00 0
Coupe de la Ligue — 0G / 2M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
19/20Grenoble Foot 38 10 00 0
15/16Tours FC 10 00 0
CFA 2 - Grp. H — 0G / 14M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
16/17Les Herbiers VF B 140 00 1 260
CFA - Grp. D — 0G / 21M
SezonKlubMeczeGoleAsystyŻółteMin.
15/16Trélissac FC 210 00 1 890

Historia kontuzji (1)

SezonKontuzjaOdDoDniMecze omin.
22/23 Uraz goleni 01.03.2023 13.04.2023 44 5

🔄 Historia transferów (7)

SezonDataZ klubuDo klubuTypKwota
25/26 01.07.2025 Concarneau Pau FC Transfer 250k €
23/24 17.07.2023 Grenoble Concarneau Transfer 200k €
18/19 23.07.2018 Les Herbiers VF Grenoble Transfer 50k €
16/17 30.08.2016 Tours FC Les Herbiers VF Transfer 50k €
15/16 30.06.2016 Trélissac FC Tours FC Powrót z wyp. 150k €
15/16 26.08.2015 Tours FC Trélissac FC Wypożyczenie 150k €
14/15 01.07.2014 Tours B Tours FC Transfer
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować

Co myślisz o Esteban Salles?


💬 Opinie

Zaloguj się, aby dodać opinię.

← Wróć do listy piłkarzy