Evan Bush
⚽ Bramkarz 🏟️ Columbus Crew 🏳️ USA
| 📝 | Imię ojczyste | Evan William Bush |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.03.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Concord Township, Ohio, USA |
| 🏳️ | Obywatelstwo | USA |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🏟️ | Aktualny klub | Columbus Crew |
| 📅 | Dołączył | 13.12.2020 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Stone Sports ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Columbus Crew | 8 | 157 | 0 | 0 |
| Vancouver Whitecaps FC | 1 | 9 | 0 | 0 |
| Montreal Impact | 13 | 340 | 0 | 1 |
| Montreal Impact Reserves | 3 | 16 | 0 | 1 |
| Crystal Palace Baltimore | 1 | 28 | 0 | 0 |
| Cleveland City Stars | 1 | 29 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| CONCACAF CC |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF Champions Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| MLS |
402 | 0 | 1 |
16 | 0 | 17 456 |
| Leagues Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 300 |
| MLS Cup Playoffs |
16 | 0 | 0 |
1 | 0 | 780 |
| US Open Cup |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 480 |
| Campeones Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| CONCACAF CL |
19 | 0 | 0 |
2 | 0 | 1 170 |
| MLS is Back |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Canadian Championship |
20 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| USL Pro |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 585 |
| NASL |
28 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 668 |
| USSF Div. 2 |
27 | 0 | 0 |
3 | 0 | 2 250 |
| USL-1 |
29 | 0 | 0 |
1 | 0 | 630 |
| MLS Reserve League |
9 | 0 | 1 |
0 | 0 | 630 |
📋 Szczegóły per sezon
CONCACAF CC — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Columbus Crew |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF Champions Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Columbus Crew |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
MLS — 0G / 402M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Columbus Crew |
24 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 2024 | Columbus Crew |
8 | 0 |
0 | 1 |
125 |
| 2023 | Columbus Crew |
32 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Columbus Crew |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Columbus Crew |
33 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2020 | Vancouver... |
9 | 0 |
0 | 1 |
720 |
| 2020 | Montreal Impact |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Montreal Impact |
34 | 0 |
1 | 3 |
2 880 |
| 2018 | Montreal Impact |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 2017 | Montreal Impact |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 790 |
| 2016 | Montreal Impact |
33 | 0 |
0 | 3 |
2 931 |
| 2015 | Montreal Impact |
32 | 0 |
0 | 2 |
2 790 |
| 2014 | Montreal Impact |
32 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
| 2013 | Montreal Impact |
34 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2012 | Montreal Impact |
20 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Leagues Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Columbus Crew |
3 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2023 | Columbus Crew |
3 | 0 |
0 | 0 |
210 |
MLS Cup Playoffs — 0G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Columbus Crew |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Columbus Crew |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Montreal Impact |
5 | 0 |
0 | 1 |
480 |
| 2015 | Montreal Impact |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 2013 | Montreal Impact |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
US Open Cup — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Columbus Crew |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2022 | Columbus Crew |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 2010 | Crystal Palace... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Campeones Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Columbus Crew |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
CONCACAF CL — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Columbus Crew |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Montreal Impact |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Montreal Impact |
9 | 0 |
0 | 2 |
810 |
| 13/14 | Montreal Impact |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
MLS is Back — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Montreal Impact |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Canadian Championship — 0G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Montreal Impact |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Montreal Impact |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Montreal Impact |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Montreal Impact |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | Montreal Impact |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2013 | Montreal Impact |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2011 | Montreal Impact |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
USL Pro — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Montreal Impact... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2013 | Montreal Impact... |
3 | 0 |
0 | 0 |
225 |
NASL — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Montreal Impact |
28 | 0 |
0 | 3 |
1 668 |
USSF Div. 2 — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Crystal Palace... |
27 | 0 |
0 | 3 |
2 250 |
USL-1 — 0G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Cleveland City Stars |
29 | 0 |
0 | 1 |
630 |
MLS Reserve League — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Montreal Impact... |
9 | 0 |
1 | 0 |
630 |
Historia kontuzji (2)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Broken arm |
15.04.2024 |
19.02.2025 |
311 |
37 |
| 20/21 |
Uraz łydki |
16.04.2021 |
28.04.2021 |
13 |
2 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
13.12.2020 |
Vancouver |
→ |
Columbus |
Transfer |
475k € |
| 20/21 |
28.09.2020 |
Montréal |
→ |
Vancouver |
Transfer |
475k € |
| 10/11 |
11.03.2011 |
CP Baltimore |
→ |
Montreal |
Transfer |
— |
| 09/10 |
18.02.2010 |
Cleveland City |
→ |
CP Baltimore |
Transfer |
— |
| 08/09 |
03.03.2009 |
Akron Zips |
→ |
Cleveland City |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.08.2008 |
Cape Cod Crusaders |
→ |
Akron Zips |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.05.2008 |
Akron Zips |
→ |
Cape Cod Crusaders |
Wypożyczenie |
— |
| 07/08 |
01.08.2007 |
Cleveland Int. |
→ |
Akron Zips |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.05.2007 |
Akron Zips |
→ |
Cleveland Int. |
Wypożyczenie |
— |
| 06/07 |
01.08.2006 |
Fire Premier |
→ |
Akron Zips |
Powrót z wyp. |
— |
| 05/06 |
01.05.2006 |
Akron Zips |
→ |
Fire Premier |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Evan Bush?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.