Everson
⚽ Bramkarz 🏟️ Clube Atlético Mineiro 🏳️ Brazylia
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Clube Atlético Mineiro | 6 | 323 | 0 | 0 |
| Santos FC | 2 | 75 | 0 | 0 |
| Ceará Sporting Club | 4 | 207 | 0 | 0 |
| AD Confiança | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Guaratinguetá (SP) | 3 | 93 | 0 | 0 |
| Americana | 1 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Copa do Brasil |
54 | 0 | 0 |
4 | 0 | 4 765 |
| Série A |
258 | 0 | 0 |
29 | 0 | 22 583 |
| Copa Sudamericana |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 900 |
| Campeonato Mineiro |
50 | 0 | 0 |
5 | 0 | 4 480 |
| Libertadores |
48 | 0 | 0 |
3 | 0 | 4 320 |
| Supercopa Rei |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Campeonato Paulista |
46 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 170 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 540 |
| Campeonato Cearense - Finals |
11 | 0 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| Copa do Nordeste |
17 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 530 |
| Campeonato Cearense - Group |
31 | 0 | 0 |
4 | 0 | 2 700 |
| Série B |
175 | 0 | 0 |
10 | 0 | 8 258 |
| Primeira Liga do Brasil |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 270 |
| Série C |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 810 |
📋 Szczegóły per sezon
Copa do Brasil — 0G / 54M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2024 | Clube Atlético... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
| 2023 | Clube Atlético... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 2022 | Clube Atlético... |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 2021 | Clube Atlético... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2019 | Santos FC |
8 | 0 |
0 | 1 |
630 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 2016 | Ceará Sporting Club |
5 | 0 |
0 | 0 |
445 |
| 2015 | AD Confiança |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Série A — 0G / 258M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
19 | 0 |
0 | 5 |
1 710 |
| 2024 | Clube Atlético... |
25 | 0 |
0 | 6 |
2 243 |
| 2023 | Clube Atlético... |
36 | 0 |
0 | 6 |
3 240 |
| 2022 | Clube Atlético... |
37 | 0 |
0 | 5 |
3 330 |
| 2021 | Clube Atlético... |
37 | 0 |
0 | 0 |
3 330 |
| 2020 | Clube Atlético... |
28 | 0 |
0 | 1 |
2 520 |
| 2020 | Santos FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Santos FC |
38 | 0 |
0 | 1 |
2 880 |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
37 | 0 |
0 | 5 |
3 330 |
Copa Sudamericana — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
10 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 2019 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Mineiro — 0G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Clube Atlético... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2024 | Clube Atlético... |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2023 | Clube Atlético... |
12 | 0 |
0 | 2 |
1 080 |
| 2022 | Clube Atlético... |
8 | 0 |
0 | 0 |
720 |
| 2021 | Clube Atlético... |
9 | 0 |
0 | 1 |
790 |
Libertadores — 0G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Clube Atlético... |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 2023 | Clube Atlético... |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
| 2022 | Clube Atlético... |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2021 | Clube Atlético... |
12 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
| 2020 | Santos FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Supercopa Rei — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Clube Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
Campeonato Paulista — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Santos FC |
10 | 0 |
0 | 1 |
810 |
| 2019 | Santos FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 2012 | Guaratinguetá (SP) |
18 | 0 |
0 | 2 |
180 |
| 2011 | Americana |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Paulistão A1 - Fase Final — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Santos FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2016 | Ceará Sporting Club |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Campeonato Cearense - Finals — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Copa do Nordeste — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2016 | Ceará Sporting Club |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 2015 | AD Confiança |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
Campeonato Cearense - Group — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Ceará Sporting Club |
10 | 0 |
0 | 0 |
900 |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
8 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 2016 | Ceará Sporting Club |
13 | 0 |
0 | 2 |
1 170 |
Série B — 0G / 175M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
38 | 0 |
0 | 4 |
3 420 |
| 2016 | Ceará Sporting Club |
37 | 0 |
0 | 3 |
3 290 |
| 2015 | Ceará Sporting Club |
22 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 2013 | Guaratinguetá (SP) |
38 | 0 |
0 | 1 |
108 |
| 2012 | Guaratinguetá (SP) |
24 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 2011 | Americana |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | Guaratinguetá (SP) |
13 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Ceará Sporting Club |
3 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Série C — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | AD Confiança |
9 | 0 |
0 | 1 |
810 |
🏳️ Kadra narodowa
Nr koszulki: 23
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Broken finger |
24.06.2024 |
06.08.2024 |
44 |
10 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
11.09.2020 |
Santos |
→ |
Atlético-MG |
Transfer |
1.2M € |
| 18/19 |
21.01.2019 |
Ceará SC |
→ |
Santos |
Transfer |
800k € |
| 15/16 |
07.08.2015 |
Confiança |
→ |
Ceará SC |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
River-PI |
→ |
Confiança |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.01.2014 |
Guaratinguetá |
→ |
River-PI |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.09.2010 |
São Paulo |
→ |
Americana |
Transfer |
50k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
Americana |
→ |
São Paulo |
Powrót z wyp. |
50k € |
| 09/10 |
01.02.2010 |
São Paulo |
→ |
Guaratinguetá |
Wypożyczenie |
50k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
São Paulo U20 |
→ |
São Paulo |
Transfer |
50k € |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Everson?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.