Fabian Serrarens
⚽ Napastnik 🏟️ DWS Amsterdam 🏳️ Holandia
| 📝 | Imię ojczyste | Fabian Sid Serrarens |
| 🎂 | Data urodzenia | 08.02.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Amsterdam, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | DWS Amsterdam |
| 📅 | Dołączył | 26.01.2025 |
| 🤝 | Agent | SportLife Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| De Graafschap Doetinchem | 2 | 74 | 23 | 9 |
| Almere City FC | 4 | 104 | 22 | 15 |
| SC Telstar | 2 | 70 | 15 | 12 |
| SV TEC Tiel | 2 | 50 | 11 | 3 |
| Roda JC Kerkrade | 2 | 40 | 7 | 6 |
| De Graafschap Doetinchem U21 | 2 | 2 | 2 | 0 |
| HJK Helsinki | 2 | 34 | 1 | 2 |
| Arka Gdynia | 1 | 25 | 0 | 3 |
| Almere City FC U21 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| Ajax Amsterdam U19 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Jupiler League |
202 | 49 | 32 |
32 | 3 | 2 229 |
| Derde Divisie B |
31 | 9 | 3 |
6 | 0 | 308 |
| Keuken Kampioen Divisie |
37 | 7 | 6 |
5 | 0 | 494 |
| Eredivisie |
28 | 7 | 2 |
2 | 2 | 273 |
| Jupiler PO |
4 | 4 | 1 |
1 | 0 | 90 |
| Beloften Eerste Divisie |
1 | 2 | 0 |
0 | 0 | 45 |
| Derde Divisie A |
13 | 1 | 0 |
1 | 1 | 901 |
| Play-Offs Promotion Tweede... |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Liigacup |
3 | 1 | 1 |
0 | 0 | 183 |
| KNVB Beker |
15 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Europa League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Veikkausliiga |
17 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Suomen Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Keuken Kampioen Play-Offs |
6 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ekstraklasa |
24 | 0 | 3 |
3 | 0 | 0 |
| Totolotek Puchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Derde Div. Sun. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
9 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Beloften Preliminary Round |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| U19 Div. 1 Spring |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Jupiler League — 49G / 202M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | De Graafschap... |
36 | 12 |
6 | 4 |
208 |
| 16/17 | SC Telstar |
32 | 8 |
3 | 5 |
298 |
| 15/16 | SC Telstar |
35 | 7 |
9 | 7 |
416 |
| 14/15 | Almere City FC |
12 | 4 |
2 | 1 |
174 |
| 13/14 | Almere City FC |
26 | 3 |
3 | 6 |
638 |
| 12/13 | Almere City FC |
31 | 9 |
7 | 5 |
293 |
| 11/12 | Almere City FC |
30 | 6 |
2 | 4 |
202 |
Derde Divisie B — 9G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SV TEC Tiel |
31 | 9 |
3 | 6 |
308 |
Keuken Kampioen Divisie — 7G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Roda JC Kerkrade |
4 | 1 |
1 | 0 |
208 |
| 20/21 | Roda JC Kerkrade |
33 | 6 |
5 | 5 |
286 |
Eredivisie — 7G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | De Graafschap... |
28 | 7 |
2 | 2 |
273 |
Jupiler PO — 4G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | De Graafschap... |
4 | 4 |
1 | 1 |
90 |
Beloften Eerste Divisie — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | De Graafschap... |
1 | 2 |
0 | 0 |
45 |
Derde Divisie A — 1G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SV TEC Tiel |
13 | 1 |
0 | 1 |
901 |
Play-Offs Promotion Tweede Divisie — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SV TEC Tiel |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
Liigacup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | HJK Helsinki |
3 | 1 |
1 | 0 |
183 |
KNVB Beker — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | SV TEC Tiel |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | SV TEC Tiel |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Roda JC Kerkrade |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | De Graafschap... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | De Graafschap... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SC Telstar |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | SC Telstar |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 14/15 | Almere City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Almere City FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Almere City FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Almere City FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | HJK Helsinki |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | HJK Helsinki |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | HJK Helsinki |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Veikkausliiga — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | HJK Helsinki |
17 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Suomen Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | HJK Helsinki |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Keuken Kampioen Play-Offs — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Roda JC Kerkrade |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | De Graafschap... |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ekstraklasa — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Arka Gdynia |
24 | 0 |
3 | 3 |
0 |
Totolotek Puchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Arka Gdynia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Derde Div. Sun. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | De Graafschap... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Almere City FC U21 |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 13/14 | Almere City FC U21 |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Almere City FC U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Ajax Amsterdam U19 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
26.01.2025 |
TEC |
→ |
DWS |
Transfer |
— |
| 23/24 |
31.08.2023 |
Without Club |
→ |
TEC |
Transfer |
200k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
HJK Helsinki |
→ |
Without Club |
Transfer |
200k € |
| 21/22 |
06.01.2022 |
Without Club |
→ |
HJK Helsinki |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
31.08.2021 |
Roda JC |
→ |
Without Club |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
08.09.2020 |
Arka Gdynia |
→ |
Roda JC |
Transfer |
150k € |
| 19/20 |
17.07.2019 |
De Graafschap |
→ |
Arka Gdynia |
Transfer |
500k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Telstar |
→ |
De Graafschap |
Transfer |
150k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Almere City |
→ |
Telstar |
Transfer |
100k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
NAC Breda U21 |
→ |
Almere City |
Transfer |
— |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Ajax U19 |
→ |
NAC Breda U21 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Ajax U18 |
→ |
Ajax U19 |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Zeeburgia Yth. |
→ |
Ajax U18 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Fabian Serrarens?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.