Facundo Lescano
⚽ Napastnik 🏟️ US Avellino 1912 🏳️ Argentina Italy
437
Meczów
130
Goli
18
Asyst
26
Żółtych
2
Czerwonych
3 446
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 17.08.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mercedes, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | US Avellino 1912 |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Palomba ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Delfino Pescara 1936 | 1 | 45 | 20 | 6 |
| US Triestina | 1 | 42 | 16 | 5 |
| Sicula Leonzio | 2 | 53 | 16 | 2 |
| Igea Virtus Barcellona | 1 | 31 | 15 | 0 |
| Torino Primavera | 1 | 35 | 14 | 0 |
| FC Trapani 1905 | 1 | 24 | 13 | 0 |
| SS Sambenedettese | 1 | 40 | 12 | 1 |
| Virtus Entella | 1 | 45 | 10 | 2 |
| US Avellino 1912 | 2 | 18 | 7 | 1 |
| Potenza Calcio | 1 | 22 | 4 | 0 |
| SC Telstar | 1 | 11 | 2 | 1 |
| SS Monopoli 1966 | 1 | 19 | 1 | 0 |
| Robur Siena | 1 | 19 | 0 | 0 |
| AS Melfi | 1 | 18 | 0 | 0 |
| Torino FC | 1 | 1 | 0 | 0 |
| AS Martina Franca | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Genoa U19 | 2 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie C-C | 133 | 53 | 8 | 9 | 0 | 1 144 |
| Serie C-A | 56 | 16 | 5 | 2 | 0 | 176 |
| Serie D - I | 30 | 15 | 0 | 3 | 1 | 164 |
| Primavera A | 31 | 13 | 0 | 1 | 0 | 130 |
| Serie C - B | 38 | 12 | 1 | 2 | 0 | 213 |
| Serie C-B | 37 | 10 | 2 | 5 | 0 | 187 |
| Coppa Serie C | 16 | 3 | 0 | 0 | 0 | 314 |
| PlayOff Lega Pro | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 103 |
| Keuken Kampioen Divisie | 10 | 2 | 1 | 2 | 0 | 195 |
| Superc. Serie C | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 180 |
| Playoff Serie C | 14 | 1 | 1 | 1 | 1 | 360 |
| Lega Pro C | 34 | 1 | 0 | 1 | 0 | 121 |
| Viareggio Cup | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 159 |
| Serie B | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italy Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playout Serie C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Play-off Serie D | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PlayOut Lega Pro | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Primavera | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 18/19 | unknown injury | 06.10.2018 | 14.10.2018 | 9 | 1 |
🔄 Historia transferów (30)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 01.07.2025 | Trapani | → | Avellino | Transfer | 900k € |
| 24/25 | 30.06.2025 | Avellino | → | Trapani | Powrót z wyp. | 900k € |
| 24/25 | 28.01.2025 | Trapani | → | Avellino | Wypożyczenie | 800k € |
| 24/25 | 06.08.2024 | Triestina | → | Trapani | Transfer | 700k € |
| 24/25 | 01.07.2024 | Pescara | → | Triestina | Transfer | 700k € |
| 23/24 | 30.06.2024 | Triestina | → | Pescara | Powrót z wyp. | 700k € |
| 23/24 | 19.07.2023 | Pescara | → | Triestina | Wypożyczenie | 500k € |
| 22/23 | 12.07.2022 | Virtus Entella | → | Pescara | Transfer | 400k € |
| 21/22 | 01.07.2021 | Sambenedettese | → | Virtus Entella | Transfer | 400k € |
| 20/21 | 29.08.2020 | Sicula Leonzio | → | Sambenedettese | Transfer | 175k € |
| 19/20 | 02.08.2019 | Parma | → | Sicula Leonzio | Transfer | 175k € |
| 18/19 | 30.06.2019 | Potenza | → | Parma | Powrót z wyp. | 175k € |
| 18/19 | 12.01.2019 | Parma | → | Potenza | Wypożyczenie | 200k € |
| 18/19 | 07.12.2018 | Telstar | → | Parma | Powrót z wyp. | 200k € |
| 18/19 | 14.08.2018 | Parma | → | Telstar | Wypożyczenie | 200k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Sicula Leonzio | → | Parma | Powrót z wyp. | 200k € |
| 17/18 | 16.01.2018 | Parma | → | Sicula Leonzio | Wypożyczenie | 175k € |
| 17/18 | 15.01.2018 | Robur Siena | → | Parma | Powrót z wyp. | 175k € |
| 17/18 | 20.08.2017 | Parma | → | Robur Siena | Wypożyczenie | 175k € |
| 17/18 | 01.07.2017 | Igea Virtus | → | Parma | Transfer | 175k € |
| 16/17 | 02.09.2016 | Torino | → | Igea Virtus | Transfer | 225k € |
| 15/16 | 30.06.2016 | Monopoli | → | Torino | Powrót z wyp. | 225k € |
| 15/16 | 14.01.2016 | Torino | → | Monopoli | Wypożyczenie | 300k € |
| 15/16 | 13.01.2016 | Melfi | → | Torino | Powrót z wyp. | 300k € |
| 15/16 | 31.08.2015 | Torino U19 | → | Melfi | Wypożyczenie | 300k € |
| 14/15 | 10.07.2014 | Genoa U19 | → | Torino U19 | Transfer | 50k € |
| 13/14 | 30.06.2014 | Martina Franca | → | Genoa U19 | Powrót z wyp. | 50k € |
| 13/14 | 21.01.2014 | Genoa U19 | → | Martina Franca | Wypożyczenie | 50k € |
| 13/14 | 01.07.2013 | Genoa CFC Youth | → | Genoa U19 | Transfer | — |
| 10/11 | 01.07.2010 | Salento | → | Genoa CFC Youth | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować