Federico González
⚽ Napastnik 🏟️ CA San Martín 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Federico Rafael González |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.01.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Colón, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CA San Martín |
| 📅 | Dołączył | 11.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AMSD Atlético de Rafaela | 6 | 165 | 32 | 17 |
| Club Atlético Tigre | 5 | 85 | 24 | 10 |
| Quilmes AC | 1 | 35 | 7 | 3 |
| CA San Martín (San Juan) | 2 | 56 | 6 | 0 |
| Puebla FC | 2 | 14 | 4 | 0 |
| Club Estudiantes de La Plata | 3 | 41 | 3 | 3 |
| Puebla FC U20 | 1 | 5 | 2 | 0 |
| Carlos A. Mannucci | 1 | 29 | 1 | 2 |
| Audax Italiano | 1 | 11 | 1 | 1 |
| CA Independiente | 3 | 37 | 1 | 0 |
| Club Ferro Carril Oeste | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Superliga |
58 | 14 | 3 |
5 | 0 | 1 579 |
| Primera Nacional |
63 | 11 | 3 |
4 | 0 | 654 |
| Primera División |
50 | 11 | 9 |
4 | 0 | 1 448 |
| Prim. B Nacional |
33 | 11 | 1 |
1 | 0 | 224 |
| Final |
30 | 6 | 1 |
4 | 0 | 578 |
| Copa Argentina |
20 | 5 | 2 |
1 | 0 | 895 |
| Apertura |
38 | 5 | 1 |
0 | 0 | 302 |
| Copa Superliga (-19/20) |
9 | 3 | 4 |
1 | 0 | 253 |
| Inicial |
36 | 3 | 0 |
3 | 1 | 1 589 |
| Copa MX Clausura |
6 | 3 | 0 |
1 | 0 | 130 |
| Transición |
19 | 2 | 8 |
1 | 0 | 788 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
5 | 2 | 0 |
0 | 0 | 185 |
| Clausura |
41 | 1 | 0 |
1 | 0 | 803 |
| Prim. Nacional - Reducido |
6 | 1 | 0 |
1 | 0 | 221 |
| Liga 1 Apertura |
12 | 1 | 1 |
2 | 0 | 655 |
| Liga Primera |
11 | 1 | 1 |
0 | 0 | 344 |
| Liga MX Clausura |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 304 |
| Liga 1 Clausura |
17 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
7 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Copa Maradona - Compl. |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Superliga — 14G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
23 | 1 |
1 | 2 |
1 063 |
| 2019 | Club Atlético Tigre |
23 | 11 |
1 | 1 |
151 |
| 2018 | Club Atlético Tigre |
12 | 2 |
1 | 2 |
365 |
Primera Nacional — 11G / 63M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA San Martín... |
32 | 5 |
0 | 1 |
242 |
| 2022 | Quilmes AC |
31 | 6 |
3 | 3 |
412 |
Primera División — 11G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Club Atlético Tigre |
9 | 1 |
1 | 0 |
499 |
| 2016 | Club Atlético Tigre |
11 | 3 |
2 | 0 |
289 |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
15 | 4 |
1 | 1 |
240 |
| 2015 | AMSD Atlético de... |
15 | 3 |
5 | 3 |
420 |
Prim. B Nacional — 11G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | AMSD Atlético de... |
32 | 11 |
1 | 1 |
224 |
| 2009 | Club Ferro Carril... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 6G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | AMSD Atlético de... |
14 | 2 |
1 | 2 |
255 |
| 2013 | AMSD Atlético de... |
16 | 4 |
0 | 2 |
323 |
Copa Argentina — 5G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA San Martín... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | CA San Martín... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Quilmes AC |
4 | 1 |
0 | 1 |
215 |
| 2020 | Club Estudiantes... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 2019 | Club Estudiantes... |
3 | 1 |
1 | 0 |
248 |
| 2018 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | AMSD Atlético de... |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2014 | AMSD Atlético de... |
3 | 1 |
0 | 0 |
255 |
| 2013 | AMSD Atlético de... |
1 | 1 |
0 | 0 |
87 |
Apertura — 5G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA San Martín... |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | AMSD Atlético de... |
14 | 4 |
1 | 0 |
270 |
| 2010 | CA Independiente |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA Independiente |
1 | 1 |
0 | 0 |
32 |
Copa Superliga (-19/20) — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Club Atlético Tigre |
9 | 3 |
4 | 1 |
253 |
Inicial — 3G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | AMSD Atlético de... |
17 | 2 |
0 | 1 |
254 |
| 2013 | AMSD Atlético de... |
19 | 1 |
0 | 2 |
1 335 |
Copa MX Clausura — 3G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Puebla FC |
6 | 3 |
0 | 1 |
130 |
Transición — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | AMSD Atlético de... |
19 | 2 |
8 | 1 |
788 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 2G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Puebla FC U20 |
5 | 2 |
0 | 0 |
185 |
Clausura — 1G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA San Martín... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | AMSD Atlético de... |
13 | 1 |
0 | 1 |
803 |
| 2010 | CA Independiente |
19 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2007 | CA Independiente |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2006 | CA Independiente |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. Nacional - Reducido — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA San Martín... |
6 | 1 |
0 | 1 |
221 |
Liga 1 Apertura — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Carlos A. Mannucci |
12 | 1 |
1 | 2 |
655 |
Liga Primera — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Audax Italiano |
11 | 1 |
1 | 0 |
344 |
Liga MX Clausura — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Puebla FC |
7 | 1 |
0 | 1 |
304 |
Liga 1 Clausura — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Carlos A. Mannucci |
17 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Estudiantes... |
7 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Estudiantes... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | AMSD Atlético de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Problemy mięśniowe |
13.07.2025 |
— |
63 |
8 |
| 22/23 |
unknown injury |
09.05.2023 |
10.06.2023 |
33 |
4 |
| 22/23 |
unknown injury |
01.03.2023 |
19.03.2023 |
19 |
1 |
| 21/22 |
Lumbago |
11.04.2022 |
23.05.2022 |
43 |
8 |
| 18/19 |
Knee problems |
20.08.2018 |
10.09.2018 |
22 |
2 |
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
11.01.2024 |
CA Mannucci |
→ |
San Martín (SJ) |
Transfer |
75k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Quilmes |
→ |
CA Mannucci |
Transfer |
350k € |
| 21/22 |
15.02.2022 |
Audax Italiano |
→ |
Quilmes |
Transfer |
450k € |
| 21/22 |
10.09.2021 |
Without Club |
→ |
Audax Italiano |
Transfer |
600k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Estudiantes LP |
→ |
Without Club |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Tigre |
→ |
Estudiantes LP |
Transfer |
850k € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Puebla FC |
→ |
Tigre |
Powrót z wyp. |
800k € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Tigre |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
900k € |
| 15/16 |
07.07.2015 |
Atl. Rafaela |
→ |
Tigre |
Transfer |
400k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Independiente |
→ |
Atl. Rafaela |
Transfer |
200k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Indep'te II |
→ |
Independiente |
Transfer |
50k € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Ferro |
→ |
Indep'te II |
Powrót z wyp. |
— |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Indep'te II |
→ |
Ferro |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Federico González?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.