Fernando Belluschi
⚽ Pomocnik 🏟️ AA Estudiantes 🏳️ Argentina Italy
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CA Newell's Old Boys | 6 | 133 | 20 | 11 |
| CA San Lorenzo de Almagro | 6 | 112 | 16 | 29 |
| Bursaspor | 3 | 113 | 14 | 16 |
| CA River Plate | 3 | 62 | 13 | 18 |
| FC Porto | 3 | 125 | 9 | 29 |
| Olympiacos Piraeus | 2 | 59 | 9 | 8 |
| AA Estudiantes (Río Cuarto) | 2 | 60 | 3 | 8 |
| Genoa CFC | 1 | 15 | 1 | 1 |
| CA Lanús | 1 | 19 | 0 | 1 |
| CD Cruz Azul | 1 | 10 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Apertura |
75 | 21 | 16 |
10 | 2 | 1 148 |
| Clausura |
66 | 12 | 9 |
12 | 1 | 2 201 |
| Süper Lig |
89 | 11 | 13 |
18 | 0 | 2 223 |
| Primera División |
39 | 8 | 10 |
6 | 0 | 893 |
| Super League 1 |
38 | 6 | 5 |
5 | 0 | 1 040 |
| Primera Nacional |
50 | 3 | 7 |
3 | 0 | 1 589 |
| Superliga |
43 | 3 | 10 |
3 | 0 | 1 259 |
| Türkiye Kupasi |
22 | 3 | 3 |
3 | 0 | 1 829 |
| Liga ZON Sagres |
44 | 3 | 11 |
9 | 0 | 1 890 |
| Liga Sagres |
29 | 3 | 9 |
2 | 0 | 623 |
| Libertadores |
32 | 2 | 5 |
8 | 0 | 445 |
| Copa Argentina |
12 | 1 | 3 |
2 | 0 | 390 |
| Copa Sudamericana |
27 | 1 | 5 |
3 | 1 | 493 |
| Supercopa Argentina |
1 | 1 | 1 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 118 |
| Serie A |
15 | 1 | 1 |
0 | 1 | 782 |
| Allianz Cup |
7 | 1 | 0 |
1 | 0 | 205 |
| Taça de Portugal |
14 | 1 | 5 |
1 | 0 | 413 |
| Kypello Elladas |
10 | 1 | 2 |
1 | 0 | 521 |
| UEFA Cup |
7 | 1 | 1 |
1 | 0 | 582 |
| Champions League Qu. |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Prim. Nacional - Reducido |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
17 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona - Compl. |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 1 | 0 |
| Partidos definición |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
10 | 0 | 1 |
2 | 0 | 0 |
| Champions League |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| UEFA Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supertaça |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
12 | 0 | 3 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Apertura — 21G / 75M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CA River Plate |
12 | 7 |
5 | 0 |
153 |
| 2007 | CA River Plate |
18 | 4 |
7 | 6 |
398 |
| 2006 | CA Newell's Old Boys |
18 | 6 |
0 | 3 |
253 |
| 2005 | CA Newell's Old Boys |
16 | 4 |
4 | 0 |
344 |
| 2003 | CA Newell's Old Boys |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Clausura — 12G / 66M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CA River Plate |
18 | 2 |
4 | 2 |
720 |
| 2006 | CA Newell's Old Boys |
18 | 5 |
1 | 5 |
285 |
| 2005 | CA Newell's Old Boys |
17 | 4 |
3 | 2 |
375 |
| 2004 | CA Newell's Old Boys |
13 | 1 |
1 | 3 |
821 |
Süper Lig — 11G / 89M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bursaspor |
32 | 3 |
6 | 7 |
915 |
| 13/14 | Bursaspor |
27 | 3 |
5 | 8 |
801 |
| 12/13 | Bursaspor |
30 | 5 |
2 | 3 |
507 |
Primera División — 8G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CA San Lorenzo de... |
26 | 6 |
6 | 3 |
373 |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
13 | 2 |
4 | 3 |
520 |
Super League 1 — 6G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Olympiacos Piraeus |
27 | 5 |
5 | 3 |
355 |
| 07/08 | Olympiacos Piraeus |
11 | 1 |
0 | 2 |
685 |
Primera Nacional — 3G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | AA Estudiantes... |
28 | 1 |
5 | 3 |
1 011 |
| 2022 | AA Estudiantes... |
22 | 2 |
2 | 0 |
578 |
Superliga — 3G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | CA San Lorenzo de... |
9 | 1 |
2 | 1 |
641 |
| 2019 | CA San Lorenzo de... |
14 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2018 | CA San Lorenzo de... |
15 | 2 |
6 | 1 |
618 |
Türkiye Kupasi — 3G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bursaspor |
10 | 1 |
2 | 2 |
754 |
| 13/14 | Bursaspor |
9 | 1 |
1 | 1 |
810 |
| 12/13 | Bursaspor |
3 | 1 |
0 | 0 |
265 |
Liga ZON Sagres — 3G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
17 | 1 |
5 | 1 |
910 |
| 10/11 | FC Porto |
27 | 2 |
6 | 8 |
980 |
Liga Sagres — 3G / 29M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Porto |
29 | 3 |
9 | 2 |
623 |
Libertadores — 2G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA San Lorenzo de... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CA San Lorenzo de... |
10 | 2 |
1 | 2 |
445 |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
5 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 2007 | CA River Plate |
6 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2006 | CA Newell's Old Boys |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Copa Argentina — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | AA Estudiantes... |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2020 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2017 | CA San Lorenzo de... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
4 | 1 |
1 | 1 |
390 |
Copa Sudamericana — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Newell's Old Boys |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2020 | CA Lanús |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | CA San Lorenzo de... |
6 | 1 |
3 | 1 |
493 |
| 2007 | CA River Plate |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2006 | CA River Plate |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | CA Newell's Old Boys |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa Argentina — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CA San Lorenzo de... |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Bursaspor |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Bursaspor |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
2 | 1 |
0 | 0 |
118 |
Serie A — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Genoa CFC |
15 | 1 |
1 | 0 |
782 |
Allianz Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Porto |
3 | 1 |
0 | 1 |
205 |
Taça de Portugal — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
2 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
6 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Porto |
6 | 1 |
0 | 0 |
413 |
Kypello Elladas — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Olympiacos Piraeus |
6 | 1 |
1 | 1 |
521 |
| 07/08 | Olympiacos Piraeus |
4 | 0 |
1 | 0 |
0 |
UEFA Cup — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Olympiacos Piraeus |
7 | 1 |
1 | 1 |
582 |
Champions League Qu. — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Olympiacos Piraeus |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Prim. Nacional - Reducido — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | AA Estudiantes... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | AA Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Newell's Old Boys |
17 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | CA Newell's Old Boys |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona - Compl. — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Lanús |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Partidos definición — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CA San Lorenzo de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | CD Cruz Azul |
10 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Champions League — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | FC Porto |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Olympiacos Piraeus |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
UEFA Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supertaça — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | FC Porto |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Porto |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Porto |
12 | 0 |
3 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Nr koszulki: 25
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Cruciate ligament tear |
27.11.2023 |
— |
657 |
69 |
| 14/15 |
unknown injury |
14.03.2015 |
01.04.2015 |
19 |
3 |
| 14/15 |
Edema in the knee |
20.07.2014 |
21.08.2014 |
33 |
1 |
| 13/14 |
Ligament tear |
31.08.2013 |
28.09.2013 |
29 |
5 |
| 13/14 |
unknown injury |
02.08.2013 |
19.08.2013 |
18 |
3 |
| 11/12 |
Uraz kostki |
11.04.2012 |
24.04.2012 |
14 |
2 |
| 10/11 |
Problemy mięśniowe |
11.04.2011 |
02.05.2011 |
22 |
6 |
| 09/10 |
Bone sprain |
17.10.2009 |
26.10.2009 |
10 |
3 |
🔄 Historia transferów (12)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
25.01.2022 |
Newell's |
→ |
Estudiantes RC |
Transfer |
75k € |
| 20/21 |
10.02.2021 |
Lanús |
→ |
Newell's |
Transfer |
600k € |
| 19/20 |
04.01.2020 |
San Lorenzo |
→ |
Lanús |
Transfer |
750k € |
| 15/16 |
25.01.2016 |
CD Cruz Azul |
→ |
San Lorenzo |
Transfer |
3M € |
| 15/16 |
28.08.2015 |
Bursaspor |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
4.5M € |
| 12/13 |
24.08.2012 |
FC Porto |
→ |
Bursaspor |
Transfer |
6.5M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Genoa |
→ |
FC Porto |
Powrót z wyp. |
6.5M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
FC Porto |
→ |
Genoa |
Wypożyczenie |
8.8M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Olympiacos |
→ |
FC Porto |
Transfer |
8.5M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
River Plate |
→ |
Olympiacos |
Transfer |
8.5M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Newell's |
→ |
River Plate |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.01.2002 |
Newell's U20 |
→ |
Newell's |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Fernando Belluschi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.