Fernando Salazar
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Fernando Salazar Lomelí |
| 🎂 | Data urodzenia | 12.07.1979 (46 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Guadalajara, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2015 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Pachuca | 8 | 154 | 13 | 0 |
| Atlas Guadalajara | 8 | 196 | 5 | 1 |
| Monarcas Morelia | 5 | 118 | 5 | 2 |
| Mérida FC | 2 | 65 | 5 | 0 |
| Club Atlético Morelia U20 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Club León FC | 1 | 30 | 0 | 0 |
| Club Necaxa | 1 | 14 | 0 | 0 |
| Club Necaxa U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Deportivo Toluca | 1 | 18 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Primera Clausura |
140 | 9 | 1 |
29 | 4 | 1 797 |
| Primera Apertura |
142 | 9 | 1 |
24 | 4 | 2 592 |
| Ascenso MX Cl. |
23 | 3 | 0 |
3 | 0 | 411 |
| Primera Verano |
57 | 2 | 0 |
11 | 0 | 2 442 |
| Liguilla Clausura |
23 | 1 | 0 |
8 | 0 | 211 |
| Primera Invierno |
41 | 1 | 1 |
8 | 1 | 384 |
| Copa MX Clausura |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 315 |
| Ascenso MX Ap. |
24 | 1 | 0 |
6 | 0 | 932 |
| InterLiga |
4 | 1 | 0 |
1 | 0 | 260 |
| Liguilla Inv. |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Libertadores |
22 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
10 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Campeón de Campeones |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
15 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Ap |
6 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
15 | 0 | 0 |
2 | 1 | 0 |
| Liga MX Apertura |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso Clausura |
13 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Ascenso Apertura |
7 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CC |
10 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Primera Clausura — 9G / 140M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club Necaxa |
14 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
16 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
15 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 07/08 | CF Pachuca |
16 | 2 |
0 | 0 |
326 |
| 06/07 | CF Pachuca |
16 | 2 |
0 | 3 |
415 |
| 05/06 | CF Pachuca |
13 | 3 |
0 | 2 |
352 |
| 04/05 | CF Pachuca |
16 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
16 | 2 |
0 | 3 |
704 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Primera Apertura — 9G / 142M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
17 | 2 |
0 | 2 |
765 |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
17 | 2 |
1 | 2 |
707 |
| 07/08 | CF Pachuca |
11 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
17 | 3 |
0 | 2 |
453 |
| 05/06 | CF Pachuca |
16 | 2 |
0 | 6 |
667 |
| 04/05 | Atlas Guadalajara |
16 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
0 | 6 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 3G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Mérida FC |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Mérida FC |
14 | 3 |
0 | 3 |
411 |
Primera Verano — 2G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Atlas Guadalajara |
14 | 1 |
0 | 4 |
991 |
| 98/99 | Atlas Guadalajara |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
17 | 1 |
0 | 5 |
1 451 |
| 00/01 | Deportivo Toluca |
17 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Clausura — 1G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 98/99 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
5 | 1 |
0 | 2 |
211 |
| 05/06 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 03/04 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 02/03 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primera Invierno — 1G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Atlas Guadalajara |
12 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 01/02 | Atlas Guadalajara |
18 | 0 |
0 | 7 |
0 |
| 00/01 | Atlas Guadalajara |
11 | 1 |
0 | 0 |
384 |
Copa MX Clausura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Mérida FC |
5 | 1 |
0 | 0 |
315 |
Ascenso MX Ap. — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Mérida FC |
11 | 1 |
0 | 4 |
932 |
| 13/14 | Mérida FC |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
InterLiga — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Monarcas Morelia |
4 | 1 |
0 | 1 |
260 |
Liguilla Inv. — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 99/00 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 00/01 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Monarcas Morelia |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2005 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2000 | Atlas Guadalajara |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2008 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2006 | CF Pachuca |
8 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeón de Campeones — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2006 | CF Pachuca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Mérida FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Mérida FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Mérida FC |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Mérida FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Club León FC |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Monarcas Morelia |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 04/05 | Atlas Guadalajara |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Monarcas Morelia |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
13 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Ascenso Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club León FC |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Club Necaxa U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Monarcas Morelia |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 07/08 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CC — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | CF Pachuca |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 06/07 | CF Pachuca |
5 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 00/01 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
9 meczów
Nr koszulki: 2
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (13)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Venados FC |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Monarcas Morelia |
→ |
Mérida FC |
Transfer |
950k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Mérida FC |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
950k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Monarcas Morelia |
→ |
Mérida FC |
Wypożyczenie |
950k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
León |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Monarcas Morelia |
→ |
León |
Wypożyczenie |
1M € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Necaxa |
→ |
Monarcas Morelia |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Monarcas Morelia |
→ |
Necaxa |
Wypożyczenie |
1M € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Pachuca |
→ |
Monarcas Morelia |
Transfer |
1M € |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Atlas |
→ |
Pachuca |
Transfer |
— |
| 01/02 |
01.07.2001 |
Toluca |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
| 00/01 |
01.01.2001 |
Atlas |
→ |
Toluca |
Transfer |
— |
| 98/99 |
01.01.1999 |
Atlas U20 |
→ |
Atlas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Fernando Salazar?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.