Filip Bednarek
⚽ Bramkarz 🏟️ Sparta Rotterdam 🏳️ Polska
| 🎂 | Data urodzenia | 25.09.1992 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Słupca, Polska |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Polska |
| 📏 | Wzrost | 188 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Sparta Rotterdam |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2027 |
| 🤝 | Agent | Fabryka Futbolu |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Sparta Rotterdam | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Lech Poznan | 5 | 215 | 0 | 0 |
| Lech Poznan II | 1 | 1 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen | 2 | 68 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen U21 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| De Graafschap Doetinchem | 2 | 82 | 0 | 1 |
| FC Utrecht | 1 | 44 | 0 | 1 |
| FC Utrecht U21 | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Twente Enschede FC | 4 | 27 | 0 | 0 |
| FC Twente Enschede U21 | 4 | 55 | 0 | 0 |
| FC Twente Enschede U19 | 2 | 6 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Eredivisie |
120 | 0 | 0 |
1 | 0 | 990 |
| Ekstraklasa |
166 | 0 | 0 |
3 | 0 | 6 220 |
| Puchar Polski |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 780 |
| UECL Quali |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 660 |
| Conference L. |
12 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 080 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Superpuchar |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| eWinner II liga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 630 |
| Europa League Qualifying |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| KNVB Beker |
17 | 0 | 1 |
0 | 0 | 306 |
| Beloften Preliminary Round |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Beloften Eerste Divisie |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Jupiler PO |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Jupiler League |
108 | 0 | 1 |
3 | 0 | 9 630 |
| Play-Offs Conference League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Beloften Eredivisie |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 250 |
| Beloften nacompetitie |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 810 |
| U19 Div. 1 Spring |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
📋 Szczegóły per sezon
Eredivisie — 0G / 120M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Sparta Rotterdam |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | SC Heerenveen |
26 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 18/19 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | FC Utrecht |
34 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 14/15 | Twente Enschede FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Twente Enschede FC |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ekstraklasa — 0G / 166M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Lech Poznan |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Lech Poznan |
34 | 0 |
0 | 1 |
270 |
| 22/23 | Lech Poznan |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
| 21/22 | Lech Poznan |
34 | 0 |
0 | 0 |
1 720 |
| 20/21 | Lech Poznan |
30 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Puchar Polski — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 23/24 | Lech Poznan |
3 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 21/22 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 20/21 | Lech Poznan |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
UECL Quali — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Lech Poznan |
4 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 22/23 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Conference L. — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lech Poznan |
12 | 0 |
0 | 1 |
1 080 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lech Poznan |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Superpuchar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Lech Poznan |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
eWinner II liga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Lech Poznan II |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Lech Poznan |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Lech Poznan |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 12/13 | Twente Enschede FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 18/19 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | De Graafschap... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | De Graafschap... |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 15/16 | FC Utrecht |
6 | 0 |
1 | 0 |
96 |
| 11/12 | Twente Enschede FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | SC Heerenveen U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Beloften Eerste Divisie — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | SC Heerenveen U21 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Jupiler PO — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | De Graafschap... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Jupiler League — 0G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | De Graafschap... |
38 | 0 |
1 | 1 |
3 420 |
| 16/17 | De Graafschap... |
38 | 0 |
0 | 1 |
3 420 |
| 14/15 | FC Twente... |
16 | 0 |
0 | 1 |
1 440 |
| 13/14 | FC Twente... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
Play-Offs Conference League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Utrecht |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Beloften Eredivisie — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | FC Utrecht U21 |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 12/13 | FC Twente... |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 11/12 | FC Twente... |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Beloften nacompetitie — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | FC Twente... |
9 | 0 |
0 | 0 |
810 |
U19 Div. 1 Spring — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | FC Twente... |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | FC Twente... |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Nr koszulki: 12
Były kadrowicz
11 meczów
Nr koszulki: 1
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 12/13 |
Cut |
01.03.2013 |
18.04.2013 |
49 |
10 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Lech Poznan |
→ |
Sparta R. |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Heerenveen |
→ |
Lech Poznan |
Transfer |
250k € |
| 18/19 |
19.07.2018 |
De Graafschap |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
19.07.2016 |
FC Utrecht |
→ |
De Graafschap |
Transfer |
500k € |
| 15/16 |
05.07.2015 |
Twente FC |
→ |
FC Utrecht |
Transfer |
150k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
FC Twente U21 |
→ |
Twente FC |
Transfer |
150k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
FC Twente U19 |
→ |
FC Twente U21 |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
FC Twente U17 |
→ |
FC Twente U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Filip Bednarek?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.