Flamarion
⚽ Napastnik 🏟️ Pakhtakor Tashkent 🏳️ Brazil Georgia
| 📝 | Imię ojczyste | Flamarion Jovino Filho |
| 🎂 | Data urodzenia | 29.07.1996 (29 lat) |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazil Georgia |
| 📏 | Wzrost | 171 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | obie |
| 🏟️ | Aktualny klub | Pakhtakor Tashkent |
| 📅 | Dołączył | 16.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Vision Foot |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dinamo Batumi | 11 | 202 | 89 | 24 |
| Pakhtakor Tashkent | 2 | 21 | 5 | 1 |
| Valenciennes FC | 2 | 41 | 5 | 2 |
| Rotor Volgograd | 1 | 21 | 4 | 1 |
| FK Lovcen Cetinje | 1 | 7 | 2 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Erovnuli Liga |
145 | 59 | 23 |
17 | 0 | 1 184 |
| Erovnuli Liga 2 |
33 | 24 | 1 |
5 | 0 | 101 |
| Premier Liga |
21 | 4 | 1 |
3 | 0 | 382 |
| Championnat National |
13 | 3 | 0 |
2 | 0 | 285 |
| UECL Quali |
10 | 3 | 0 |
1 | 0 | 389 |
| Ligue 2 |
19 | 2 | 2 |
2 | 0 | 598 |
| Uzbekistan Cup |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 81 |
| Superliga |
14 | 2 | 0 |
1 | 0 | 429 |
| David Kipiani Cup |
8 | 2 | 0 |
0 | 0 | 84 |
| Montenegro Cup |
3 | 2 | 0 |
1 | 0 | 86 |
| AFC Champions League |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 354 |
| Georgian Super Cup |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Coupe de France |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League Qualifying |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Meridianbet 1. CFL |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Erovnuli Liga — 59G / 145M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
35 | 17 |
4 | 3 |
145 |
| 2022 | Dinamo Batumi |
30 | 19 |
9 | 4 |
111 |
| 2021 | Dinamo Batumi |
18 | 2 |
5 | 3 |
618 |
| 2020 | Dinamo Batumi |
9 | 4 |
1 | 0 |
168 |
| 2019 | Dinamo Batumi |
30 | 17 |
3 | 6 |
142 |
| 2017 | Dinamo Batumi |
23 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Erovnuli Liga 2 — 24G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Dinamo Batumi |
33 | 24 |
1 | 5 |
101 |
Premier Liga — 4G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Rotor Volgograd |
21 | 4 |
1 | 3 |
382 |
Championnat National — 3G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Valenciennes FC |
13 | 3 |
0 | 2 |
285 |
UECL Quali — 3G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Dinamo Batumi |
2 | 1 |
0 | 0 |
176 |
| 22/23 | Dinamo Batumi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Dinamo Batumi |
6 | 2 |
0 | 1 |
213 |
Ligue 2 — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Valenciennes FC |
19 | 2 |
2 | 2 |
598 |
Uzbekistan Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Pakhtakor Tashkent |
3 | 2 |
0 | 1 |
81 |
Superliga — 2G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Pakhtakor Tashkent |
14 | 2 |
0 | 1 |
429 |
David Kipiani Cup — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
3 | 2 |
0 | 0 |
84 |
| 2021 | Dinamo Batumi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | Dinamo Batumi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Dinamo Batumi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | Dinamo Batumi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Montenegro Cup — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FK Lovcen Cetinje |
3 | 2 |
0 | 1 |
86 |
AFC Champions League — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Pakhtakor Tashkent |
4 | 1 |
1 | 0 |
354 |
Georgian Super Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Dinamo Batumi |
2 | 1 |
0 | 1 |
180 |
| 2022 | Dinamo Batumi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coupe de France — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Valenciennes FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Valenciennes FC |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Dinamo Batumi |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League Qualifying — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Dinamo Batumi |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Meridianbet 1. CFL — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | FK Lovcen Cetinje |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (6)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
16.01.2025 |
Valenciennes FC |
→ |
Pakhtakor |
Transfer |
600k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Dinamo Batumi |
→ |
Valenciennes FC |
Transfer |
1M € |
| 20/21 |
20.06.2021 |
Rotor Volgograd |
→ |
Dinamo Batumi |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 20/21 |
07.09.2020 |
Dinamo Batumi |
→ |
Rotor Volgograd |
Wypożyczenie |
600k € |
| 16/17 |
16.02.2017 |
FK Lovcen |
→ |
Dinamo Batumi |
Transfer |
— |
| 16/17 |
01.08.2016 |
Palmeiras U20 |
→ |
FK Lovcen |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Flamarion?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.