Flavio Santos
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Flavio Jesús Santos Carrillo |
| 🎂 | Data urodzenia | 28.02.1987 (39 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ocotlán, Jalisco, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 175 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2025 |
| 🤝 | Agent | LM-SPORTS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Atlas Guadalajara | 9 | 163 | 14 | 10 |
| FC Juárez | 4 | 118 | 11 | 6 |
| Académicos de Atlas | 3 | 66 | 11 | 0 |
| Atlético La Paz | 3 | 38 | 6 | 0 |
| Puebla FC | 4 | 70 | 4 | 7 |
| Deportivo Toluca | 2 | 16 | 3 | 0 |
| Dorados de Sinaloa | 2 | 34 | 3 | 0 |
| Atlas Guadalajara U20 | 3 | 10 | 3 | 0 |
| Alebrijes de Oaxaca | 1 | 18 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
122 | 7 | 7 |
10 | 3 | 2 878 |
| Liga MX Clausura |
90 | 6 | 4 |
10 | 0 | 2 968 |
| Prim. A Clausura |
34 | 6 | 0 |
3 | 2 | 1 315 |
| Liga Expansión MX Cl. |
19 | 4 | 0 |
1 | 0 | 736 |
| Copa MX Clausura |
13 | 4 | 2 |
0 | 0 | 219 |
| Ascenso MX Cl. |
24 | 4 | 1 |
5 | 0 | 915 |
| Primera Clausura |
58 | 4 | 4 |
7 | 1 | 1 253 |
| Primera Apertura |
36 | 4 | 3 |
3 | 0 | 893 |
| Primera A Apert. |
30 | 4 | 0 |
1 | 1 | 976 |
| Libertadores |
13 | 2 | 0 |
1 | 0 | 173 |
| Copa MX |
7 | 2 | 0 |
0 | 1 | 183 |
| Copa MX Apertura |
19 | 2 | 1 |
3 | 0 | 647 |
| Liga Expansión MX Ap. |
11 | 1 | 0 |
0 | 0 | 407 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 61 |
| Liguilla Asc. Ap |
2 | 1 | 0 |
0 | 1 | 71 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 231 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
5 | 1 | 0 |
0 | 0 | 401 |
| Liguilla Pr.A Ap |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 143 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Ap. |
24 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Final de Ascenso |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| North American SuperLiga |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| InterLiga |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 7G / 122M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Juárez |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | FC Juárez |
17 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 19/20 | FC Juárez |
18 | 1 |
1 | 1 |
1 024 |
| 16/17 | Atlas Guadalajara |
14 | 1 |
1 | 2 |
345 |
| 15/16 | Puebla FC |
16 | 2 |
2 | 1 |
579 |
| 14/15 | Puebla FC |
12 | 1 |
0 | 1 |
423 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
14 | 2 |
1 | 1 |
507 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
14 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Liga MX Clausura — 6G / 90M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | FC Juárez |
17 | 1 |
0 | 2 |
1 066 |
| 20/21 | FC Juárez |
15 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 19/20 | FC Juárez |
8 | 3 |
0 | 1 |
116 |
| 15/16 | Puebla FC |
15 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
17 | 1 |
2 | 2 |
1 271 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Deportivo Toluca |
10 | 1 |
0 | 1 |
515 |
Prim. A Clausura — 6G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Académicos de Atlas |
11 | 3 |
0 | 1 |
290 |
| 07/08 | Académicos de Atlas |
6 | 2 |
0 | 0 |
236 |
| 06/07 | Académicos de Atlas |
17 | 1 |
0 | 2 |
789 |
Liga Expansión MX Cl. — 4G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
14 | 2 |
0 | 1 |
511 |
| 22/23 | Atlético La Paz |
5 | 2 |
0 | 0 |
225 |
Copa MX Clausura — 4G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
8 | 3 |
2 | 0 |
144 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
2 | 1 |
0 | 0 |
75 |
Ascenso MX Cl. — 4G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
11 | 1 |
1 | 1 |
566 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
13 | 3 |
0 | 4 |
349 |
Primera Clausura — 4G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
15 | 2 |
0 | 6 |
562 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara |
17 | 2 |
4 | 1 |
691 |
| 09/10 | Atlas Guadalajara |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Atlas Guadalajara |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Atlas Guadalajara |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera Apertura — 4G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Atlas Guadalajara |
15 | 2 |
0 | 2 |
657 |
| 10/11 | Atlas Guadalajara |
10 | 2 |
3 | 1 |
236 |
| 09/10 | Atlas Guadalajara |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Atlas Guadalajara |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primera A Apert. — 4G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Académicos de Atlas |
14 | 2 |
0 | 1 |
582 |
| 07/08 | Académicos de Atlas |
16 | 2 |
0 | 0 |
394 |
Libertadores — 2G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Puebla FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | Deportivo Toluca |
6 | 2 |
0 | 1 |
173 |
| 2008 | Atlas Guadalajara |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 2G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Juárez |
7 | 2 |
0 | 0 |
183 |
Copa MX Apertura — 2G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Alebrijes de Oaxaca |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Puebla FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Atlas Guadalajara |
4 | 1 |
0 | 0 |
303 |
| 12/13 | Atlas Guadalajara |
5 | 1 |
1 | 2 |
344 |
Liga Expansión MX Ap. — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Atlético La Paz |
10 | 1 |
0 | 0 |
407 |
| 23/24 | Atlético La Paz |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla de Expansión Apertura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
2 | 1 |
0 | 1 |
61 |
Liguilla Asc. Ap — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Alebrijes de Oaxaca |
2 | 1 |
0 | 0 |
71 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | Atlas Guadalajara... |
4 | 1 |
0 | 0 |
231 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Atlas Guadalajara... |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Atlas Guadalajara... |
5 | 1 |
0 | 0 |
401 |
Liguilla Pr.A Ap — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Académicos de Atlas |
2 | 1 |
0 | 1 |
143 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Atlético La Paz |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Puebla FC |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Alebrijes de Oaxaca |
13 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
11 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Final de Ascenso — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Puebla FC |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
North American SuperLiga — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Atlas Guadalajara |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
InterLiga — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Atlas Guadalajara |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.01.2025 |
Atlético La Paz |
→ |
Retired |
Transfer |
75k € |
| 22/23 |
01.01.2023 |
Without Club |
→ |
Atlético La Paz |
Transfer |
300k € |
| 22/23 |
01.07.2022 |
FC Juárez |
→ |
Without Club |
Transfer |
500k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Oaxaca |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
1M € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Unknown |
→ |
Oaxaca |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
Atlas |
→ |
Unknown |
Transfer |
1M € |
| 17/18 |
31.12.2017 |
Dorados Sinaloa |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
1M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Atlas |
→ |
Dorados Sinaloa |
Wypożyczenie |
1M € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Puebla FC |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Atlas |
→ |
Puebla FC |
Wypożyczenie |
1.3M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Toluca |
→ |
Atlas |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 12/13 |
01.01.2013 |
Atlas |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
900k € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Académicos |
→ |
Atlas |
Transfer |
200k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Atlas II |
→ |
Académicos |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Flavio Santos?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.