Ofir Marciano
⚽ Bramkarz 🏟️ Hapoel Beer Sheva 🏳️ Israel Portugal
| 📝 | Imię ojczyste | Ofir Meir Marciano - אופיר מאיר מרציאנו |
| 🎂 | Data urodzenia | 06.10.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Ashdod, Izrael |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Israel Portugal |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Hapoel Beer Sheva |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | CAA Base Ltd |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Hapoel Beer Sheva | 3 | 82 | 0 | 0 |
| Feyenoord Rotterdam | 2 | 98 | 0 | 0 |
| Hibernian FC | 5 | 184 | 0 | 0 |
| Mouscron-Péruwelz | 1 | 7 | 0 | 0 |
| FC Ashdod | 8 | 186 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ligat ha'Al |
178 | 0 | 0 |
5 | 0 | 10 323 |
| UECL Qualifiers |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Europa League Qualifying |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Aluf haAlufim |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Gvia haMedina |
24 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 561 |
| Ligat ha'Al - Championship... |
28 | 0 | 0 |
0 | 0 | 653 |
| UECL Quali |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 458 |
| Eredivisie |
65 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 080 |
| Europa League |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Conference L. |
13 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| SFA Cup |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 141 |
| Scottish Premiership Top... |
14 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Premiership |
111 | 0 | 0 |
2 | 0 | 7 960 |
| Betfred Cup |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 840 |
| Championship |
22 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 890 |
| Irn-Bru Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| JPL |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Ligat ha'Al - Relegation round |
25 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 070 |
📋 Szczegóły per sezon
Ligat ha'Al — 0G / 178M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Hapoel Beer Sheva |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Hapoel Beer Sheva |
25 | 0 |
0 | 0 |
108 |
| 23/24 | Hapoel Beer Sheva |
14 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 14/15 | FC Ashdod |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 340 |
| 13/14 | FC Ashdod |
26 | 0 |
0 | 0 |
2 070 |
| 12/13 | FC Ashdod |
26 | 0 |
0 | 2 |
2 340 |
| 11/12 | FC Ashdod |
30 | 0 |
0 | 3 |
2 655 |
| 10/11 | FC Ashdod |
19 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 09/10 | FC Ashdod |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 08/09 | FC Ashdod |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | FC Ashdod |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UECL Qualifiers — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Hapoel Beer Sheva |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 24/25 | Hapoel Beer Sheva |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Europa League Qualifying — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Hapoel Beer Sheva |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Aluf haAlufim — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Hapoel Beer Sheva |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Gvia haMedina — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hapoel Beer Sheva |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 23/24 | Hapoel Beer Sheva |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 14/15 | FC Ashdod |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 13/14 | FC Ashdod |
2 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 12/13 | FC Ashdod |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 11/12 | FC Ashdod |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 10/11 | FC Ashdod |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 09/10 | FC Ashdod |
4 | 0 |
0 | 0 |
1 |
Ligat ha'Al - Championship round — 0G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Hapoel Beer Sheva |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Hapoel Beer Sheva |
9 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 11/12 | FC Ashdod |
7 | 0 |
0 | 0 |
383 |
| 09/10 | FC Ashdod |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
UECL Quali — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Hapoel Beer Sheva |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
6 | 0 |
0 | 0 |
98 |
Eredivisie — 0G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Feyenoord Rotterdam |
33 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
32 | 0 |
0 | 0 |
1 080 |
Europa League — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Feyenoord Rotterdam |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Feyenoord Rotterdam |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Conference L. — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Feyenoord Rotterdam |
13 | 0 |
0 | 1 |
540 |
SFA Cup — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
480 |
| 18/19 | Hibernian FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
191 |
| 17/18 | Hibernian FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 16/17 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
380 |
Scottish Premiership Top Six Split — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 18/19 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 17/18 | Hibernian FC |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Premiership — 0G / 111M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
28 | 0 |
0 | 0 |
2 487 |
| 19/20 | Hibernian FC |
30 | 0 |
0 | 1 |
1 665 |
| 18/19 | Hibernian FC |
23 | 0 |
0 | 0 |
1 274 |
| 17/18 | Hibernian FC |
30 | 0 |
0 | 1 |
2 534 |
Betfred Cup — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Hibernian FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 19/20 | Hibernian FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Hibernian FC |
7 | 0 |
0 | 0 |
390 |
Championship — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Hibernian FC |
22 | 0 |
0 | 0 |
1 890 |
Irn-Bru Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Hibernian FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
JPL — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Mouscron-Péruwelz |
7 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Ligat ha'Al - Relegation round — 0G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | FC Ashdod |
7 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 13/14 | FC Ashdod |
6 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 12/13 | FC Ashdod |
7 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 10/11 | FC Ashdod |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
🏳️ Kadra narodowa
40 meczów
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 23/24 |
Uraz kostki |
22.12.2023 |
16.02.2024 |
57 |
12 |
| 23/24 |
Uraz kostki |
24.09.2023 |
02.12.2023 |
70 |
1 |
| 22/23 |
unknown injury |
10.09.2022 |
17.09.2022 |
8 |
2 |
| 22/23 |
unknown injury |
08.07.2022 |
18.07.2022 |
11 |
0 |
| 20/21 |
Uraz uda (dwugłowy) |
23.12.2020 |
19.01.2021 |
28 |
6 |
| 18/19 |
Uraz kolana |
19.12.2018 |
02.01.2019 |
15 |
4 |
| 18/19 |
Finger injury |
01.07.2018 |
04.10.2018 |
96 |
15 |
| 16/17 |
Knee surgery |
09.12.2016 |
06.01.2017 |
29 |
5 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
Feyenoord |
→ |
H. Beer Sheva |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Hibernian FC |
→ |
Feyenoord |
Transfer |
400k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
FC Ashdod |
→ |
Hibernian FC |
Transfer |
350k € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Hibernian FC |
→ |
FC Ashdod |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 16/17 |
26.08.2016 |
FC Ashdod |
→ |
Hibernian FC |
Wypożyczenie |
350k € |
| 15/16 |
30.06.2016 |
Mouscron |
→ |
FC Ashdod |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 15/16 |
07.07.2015 |
FC Ashdod |
→ |
Mouscron |
Wypożyczenie |
350k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
FC Ashdod U19 |
→ |
FC Ashdod |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Ofir Marciano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.