Dayro Moreno
⚽ Napastnik 🏟️ Once Caldas 🏳️ Kolumbia
| 📝 | Imię ojczyste | Dayro Mauricio Moreno Galindo |
| 🎂 | Data urodzenia | 15.09.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Chicoral, Kolumbia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Kolumbia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Once Caldas |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | no agent |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Once Caldas | 9 | 244 | 102 | 35 |
| Atlético Nacional | 2 | 94 | 57 | 11 |
| Club Tijuana | 4 | 102 | 50 | 12 |
| Millonarios FC | 2 | 53 | 34 | 9 |
| Atlético Bucaramanga | 1 | 43 | 22 | 4 |
| Junior FC | 2 | 40 | 13 | 4 |
| Steaua Bucharest | 3 | 58 | 13 | 5 |
| CA Talleres | 2 | 44 | 10 | 7 |
| Club Deportivo Oriente Petrolero | 1 | 22 | 4 | 3 |
| Atlético Paranaense | 1 | 2 | 1 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga DIMAYOR II |
126 | 65 | 15 |
17 | 1 | 1 470 |
| Liga Postobón I |
71 | 29 | 16 |
11 | 2 | 1 151 |
| Liga MX Apertura |
48 | 25 | 3 |
10 | 0 | 647 |
| Liga DIMAYOR I |
40 | 19 | 2 |
7 | 0 | 343 |
| Liga MX Clausura |
32 | 16 | 8 |
11 | 0 | 344 |
| Fase Final LBD I |
30 | 15 | 4 |
5 | 0 | 1 165 |
| Liga Águila I |
25 | 15 | 3 |
2 | 0 | 266 |
| Liga Postobón II |
18 | 14 | 4 |
1 | 0 | 108 |
| Libertadores |
44 | 12 | 6 |
4 | 0 | 1 203 |
| Liga 1 |
44 | 12 | 5 |
7 | 0 | 626 |
| Liga Dimayor |
30 | 11 | 3 |
0 | 0 | 423 |
| Liga Dimayor I |
16 | 10 | 1 |
2 | 0 | 132 |
| Copa Colombia |
17 | 9 | 0 |
1 | 0 | 280 |
| Copa Sudamericana |
11 | 8 | 2 |
0 | 0 | 110 |
| Fase Final LP II |
17 | 7 | 5 |
4 | 0 | 586 |
| Copa Águila |
10 | 6 | 0 |
2 | 0 | 277 |
| Fase Final LBD II |
7 | 5 | 1 |
0 | 0 | 219 |
| Primera Apertura |
12 | 5 | 0 |
4 | 0 | 172 |
| División Profesional |
22 | 4 | 3 |
4 | 0 | 231 |
| Superliga |
32 | 4 | 6 |
5 | 0 | 994 |
| Copa Superliga (-19/20) |
5 | 3 | 0 |
0 | 0 | 122 |
| Copa MX Clausura |
4 | 3 | 0 |
1 | 0 | 75 |
| Liga DIMAYOR Liguilla |
3 | 2 | 1 |
0 | 0 | 135 |
| Recopa Sudamericana |
4 | 2 | 0 |
0 | 0 | 81 |
| Copa Argentina |
3 | 1 | 1 |
0 | 0 | 151 |
| Fase Final LP I |
6 | 1 | 0 |
0 | 0 | 390 |
| Série A |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 33 |
| Liguilla Apertura |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 144 |
| Champions League Qu. |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Superliga Águila de Campeones |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Intercontinental Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Apertura |
4 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| Europa League |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Romanian Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga DIMAYOR II — 65G / 126M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Once Caldas |
6 | 2 |
0 | 2 |
236 |
| 2024 | Once Caldas |
18 | 6 |
3 | 1 |
248 |
| 2023 | Once Caldas |
20 | 11 |
2 | 1 |
156 |
| 2022 | Atlético Bucaramanga |
20 | 9 |
2 | 2 |
198 |
| 2018 | Atlético Nacional |
12 | 10 |
2 | 3 |
102 |
| 2017 | Atlético Nacional |
18 | 10 |
1 | 1 |
161 |
| 2012 | Junior FC |
16 | 5 |
1 | 3 |
249 |
| 2010 | Once Caldas |
16 | 12 |
4 | 4 |
120 |
Liga Postobón I — 29G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Millonarios FC |
17 | 12 |
4 | 3 |
116 |
| 2013 | Junior FC |
18 | 5 |
3 | 1 |
284 |
| 2012 | Once Caldas |
12 | 3 |
0 | 4 |
358 |
| 2011 | Once Caldas |
13 | 5 |
5 | 2 |
200 |
| 2010 | Once Caldas |
11 | 4 |
4 | 1 |
193 |
Liga MX Apertura — 25G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
17 | 11 |
2 | 2 |
127 |
| 15/16 | Club Tijuana |
17 | 12 |
0 | 6 |
116 |
| 14/15 | Club Tijuana |
14 | 2 |
1 | 2 |
404 |
Liga DIMAYOR I — 19G / 40M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Once Caldas |
20 | 10 |
1 | 3 |
154 |
| 2023 | Once Caldas |
20 | 9 |
1 | 4 |
189 |
Liga MX Clausura — 16G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club Tijuana |
17 | 8 |
3 | 6 |
183 |
| 14/15 | Club Tijuana |
15 | 8 |
5 | 5 |
161 |
Fase Final LBD I — 15G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Once Caldas |
6 | 1 |
1 | 1 |
523 |
| 2024 | Once Caldas |
6 | 3 |
0 | 0 |
165 |
| 2022 | Atlético Bucaramanga |
6 | 3 |
1 | 2 |
175 |
| 2018 | Atlético Nacional |
6 | 3 |
0 | 0 |
194 |
| 2017 | Atlético Nacional |
6 | 5 |
2 | 2 |
108 |
Liga Águila I — 15G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Atlético Nacional |
13 | 6 |
1 | 1 |
167 |
| 2017 | Atlético Nacional |
12 | 9 |
2 | 1 |
99 |
Liga Postobón II — 14G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Millonarios FC |
18 | 14 |
4 | 1 |
108 |
Libertadores — 12G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Talleres |
4 | 2 |
0 | 0 |
168 |
| 2018 | Atlético Nacional |
6 | 3 |
1 | 0 |
130 |
| 2017 | Atlético Nacional |
6 | 2 |
1 | 0 |
247 |
| 2011 | Once Caldas |
10 | 2 |
4 | 2 |
448 |
| 2010 | Once Caldas |
7 | 3 |
0 | 1 |
210 |
| 2005 | Once Caldas |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2004 | Once Caldas |
7 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga 1 — 12G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Steaua Bucharest |
5 | 2 |
1 | 1 |
138 |
| 08/09 | Steaua Bucharest |
27 | 5 |
4 | 4 |
378 |
| 07/08 | Steaua Bucharest |
12 | 5 |
0 | 2 |
110 |
Liga Dimayor — 11G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Once Caldas |
19 | 8 |
2 | 0 |
211 |
| 2020 | Once Caldas |
11 | 3 |
1 | 0 |
212 |
Liga Dimayor I — 10G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Atlético Bucaramanga |
16 | 10 |
1 | 2 |
132 |
Copa Colombia — 9G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Once Caldas |
2 | 2 |
0 | 0 |
56 |
| 2024 | Once Caldas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Once Caldas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Atlético Bucaramanga |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Once Caldas |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | Millonarios FC |
8 | 5 |
0 | 0 |
126 |
| 2013 | Junior FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
8 |
| 2012 | Junior FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Copa Sudamericana — 8G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Once Caldas |
11 | 8 |
2 | 0 |
110 |
Fase Final LP II — 7G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Millonarios FC |
6 | 2 |
1 | 1 |
257 |
| 2012 | Junior FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
171 |
| 2010 | Once Caldas |
7 | 4 |
4 | 2 |
158 |
Copa Águila — 6G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Atlético Nacional |
6 | 2 |
0 | 1 |
209 |
| 2017 | Atlético Nacional |
4 | 4 |
0 | 1 |
68 |
Fase Final LBD II — 5G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Once Caldas |
6 | 4 |
0 | 0 |
129 |
| 2017 | Atlético Nacional |
1 | 1 |
1 | 0 |
90 |
Primera Apertura — 5G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Club Tijuana |
12 | 5 |
0 | 4 |
172 |
División Profesional — 4G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Club Deportivo... |
22 | 4 |
3 | 4 |
231 |
Superliga — 4G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Talleres |
23 | 3 |
5 | 4 |
336 |
| 2019 | CA Talleres |
9 | 1 |
1 | 1 |
658 |
Copa Superliga (-19/20) — 3G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | CA Talleres |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | CA Talleres |
4 | 3 |
0 | 0 |
122 |
Copa MX Clausura — 3G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club Tijuana |
4 | 3 |
0 | 1 |
75 |
Liga DIMAYOR Liguilla — 2G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Once Caldas |
3 | 2 |
1 | 0 |
135 |
Recopa Sudamericana — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | Atlético Nacional |
2 | 2 |
0 | 0 |
81 |
| 2005 | Once Caldas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Argentina — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | CA Talleres |
3 | 1 |
1 | 0 |
151 |
Fase Final LP I — 1G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Millonarios FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
390 |
| 2011 | Once Caldas |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Série A — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2007 | Atlético Paranaense |
2 | 1 |
0 | 0 |
33 |
Liguilla Apertura — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
2 | 1 |
0 | 0 |
144 |
Champions League Qu. — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Steaua Bucharest |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Superliga Águila de Campeones — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Atlético Nacional |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Intercontinental Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2004 | Once Caldas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Club Tijuana |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Europa League — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Steaua Bucharest |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Romanian Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Steaua Bucharest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | Steaua Bucharest |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Steaua Bucharest |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
33 meczów, 3 goli
Nr koszulki: 17
Aktywny kadrowicz
10 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 15
Były kadrowicz
🔄 Historia transferów (21)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
A. Bucaramanga |
→ |
Once Caldas |
Transfer |
250k € |
| 21/22 |
31.01.2022 |
Oriente P. |
→ |
A. Bucaramanga |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
31.01.2021 |
Once Caldas |
→ |
Oriente P. |
Transfer |
600k € |
| 20/21 |
14.09.2020 |
CA Talleres |
→ |
Once Caldas |
Transfer |
800k € |
| 18/19 |
01.01.2019 |
Without Club |
→ |
CA Talleres |
Transfer |
1.5M € |
| 18/19 |
16.10.2018 |
Atl. Nacional |
→ |
Without Club |
Transfer |
2M € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Club Tijuana |
→ |
Atl. Nacional |
Transfer |
2M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
Atl. Nacional |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
2M € |
| 16/17 |
11.01.2017 |
Club Tijuana |
→ |
Atl. Nacional |
Wypożyczenie |
2M € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Millonarios |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.7M € |
| 13/14 |
16.07.2013 |
Club Tijuana |
→ |
Millonarios |
Wypożyczenie |
1.9M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Junior FC |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.9M € |
| 12/13 |
31.07.2012 |
Club Tijuana |
→ |
Junior FC |
Wypożyczenie |
1.9M € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Once Caldas |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.9M € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Club Tijuana |
→ |
Once Caldas |
Wypożyczenie |
1.9M € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Once Caldas |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
1.5M € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Steaua Bucharest |
→ |
Once Caldas |
Transfer |
2.4M € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Once Caldas |
→ |
Steaua Bucharest |
Transfer |
900k € |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Atlético-PR |
→ |
Once Caldas |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Once Caldas |
→ |
Atlético-PR |
Wypożyczenie |
— |
| 02/03 |
01.01.2002 |
Once Caldas U20 |
→ |
Once Caldas |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Dayro Moreno?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.