Francesco Forte
⚽ Napastnik 🏟️ Catania FC 🏳️ Włochy
493
Meczów
125
Goli
17
Asyst
49
Żółtych
1
Czerwonych
7 249
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 30.04.1993 (33 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Roma, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 187 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Catania FC |
| 📅 | Dołączył | 17.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | G.E.V. ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| AS Lucchese Libertas | 2 | 41 | 26 | 2 |
| Venezia FC | 2 | 63 | 17 | 2 |
| SS Juve Stabia | 1 | 34 | 17 | 2 |
| Inter Milan Primavera | 2 | 41 | 12 | 0 |
| Benevento Calcio | 2 | 42 | 10 | 2 |
| KVRS Waasland - SK Beveren | 2 | 37 | 9 | 2 |
| Ascoli Calcio | 3 | 26 | 7 | 1 |
| Spezia Calcio | 1 | 44 | 6 | 1 |
| Cosenza Calcio | 1 | 33 | 5 | 1 |
| AC Pisa 1909 | 2 | 42 | 4 | 2 |
| AC Perugia Calcio | 1 | 23 | 3 | 0 |
| US Cremonese | 1 | 18 | 3 | 0 |
| Forlì FC | 1 | 20 | 3 | 1 |
| Catania FC | 1 | 4 | 2 | 0 |
| Teramo Calcio 1913 | 1 | 16 | 1 | 1 |
| Inter Milan | 1 | 9 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | 217 | 58 | 9 | 25 | 1 | 2 144 |
| Lega Pro A | 37 | 18 | 0 | 3 | 0 | 330 |
| Lega Pro B | 52 | 13 | 4 | 5 | 0 | 1 592 |
| Primavera B | 35 | 12 | 0 | 1 | 0 | 318 |
| JPL | 28 | 6 | 2 | 4 | 0 | 608 |
| Serie C-B | 10 | 3 | 0 | 1 | 0 | 187 |
| JPL Playoff II | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 121 |
| Coppa Lega Pro | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 513 |
| Lega Pro 1 - B | 36 | 3 | 0 | 2 | 0 | 239 |
| Serie C - C | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 104 |
| Italy Cup | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 235 |
| Serie B Play-off | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 442 |
| Serie A | 28 | 1 | 0 | 3 | 0 | 416 |
| Coppa Serie C | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Croky Cup | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Supercoppa Primavera | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
1 meczów
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Problemy mięśniowe | 23.03.2025 | 08.04.2025 | 17 | 2 |
| 24/25 | Muscle strain | 24.02.2025 | 17.03.2025 | 22 | 4 |
| 24/25 | Problemy mięśniowe | 23.01.2025 | 05.02.2025 | 14 | 2 |
| 12/13 | unknown injury | 13.01.2013 | 25.02.2013 | 44 | 9 |
🔄 Historia transferów (35)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 30.06.2026 | Catania | → | Ascoli | Powrót z wyp. | 200k € |
| 25/26 | 17.07.2025 | Ascoli | → | Catania | Wypożyczenie | 200k € |
| 23/24 | 30.06.2024 | Cosenza | → | Ascoli | Powrót z wyp. | 750k € |
| 23/24 | 01.09.2023 | Ascoli | → | Cosenza | Wypożyczenie | 1.3M € |
| 23/24 | 01.07.2023 | Benevento | → | Ascoli | Transfer | 1.3M € |
| 22/23 | 30.06.2023 | Ascoli | → | Benevento | Powrót z wyp. | 1.3M € |
| 22/23 | 24.01.2023 | Benevento | → | Ascoli | Wypożyczenie | 1.5M € |
| 22/23 | 01.07.2022 | Venezia | → | Benevento | Transfer | 1.7M € |
| 21/22 | 30.06.2022 | Benevento | → | Venezia | Powrót z wyp. | 1.7M € |
| 21/22 | 14.01.2022 | Venezia | → | Benevento | Wypożyczenie | 2.2M € |
| 20/21 | 23.09.2020 | Juve Stabia | → | Venezia | Transfer | 1M € |
| 20/21 | 01.09.2020 | Waasland-Beveren | → | Juve Stabia | Transfer | 1M € |
| 19/20 | 31.08.2020 | Juve Stabia | → | Waasland-Beveren | Powrót z wyp. | 1M € |
| 19/20 | 02.09.2019 | Waasland-Beveren | → | Juve Stabia | Wypożyczenie | 750k € |
| 18/19 | 26.07.2018 | Inter | → | Waasland-Beveren | Transfer | 500k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Spezia Calcio | → | Inter | Powrót z wyp. | 500k € |
| 17/18 | 12.07.2017 | Inter | → | Spezia Calcio | Wypożyczenie | 500k € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Perugia | → | Inter | Powrót z wyp. | 500k € |
| 16/17 | 21.01.2017 | Inter | → | Perugia | Wypożyczenie | 350k € |
| 16/17 | 20.01.2017 | Lucchese | → | Inter | Powrót z wyp. | 350k € |
| 16/17 | 22.07.2016 | Inter | → | Lucchese | Wypożyczenie | 200k € |
| 15/16 | 30.06.2016 | Teramo | → | Inter | Powrót z wyp. | 200k € |
| 15/16 | 12.01.2016 | Inter | → | Teramo | Wypożyczenie | 250k € |
| 15/16 | 11.01.2016 | Cremonese | → | Inter | Powrót z wyp. | 250k € |
| 15/16 | 15.07.2015 | Inter | → | Cremonese | Wypożyczenie | 250k € |
| 15/16 | 01.07.2015 | AC Pisa | → | Inter | Transfer | 250k € |
| 14/15 | 30.06.2015 | Lucchese | → | AC Pisa | Powrót z wyp. | 250k € |
| 14/15 | 05.01.2015 | AC Pisa | → | Lucchese | Wypożyczenie | 150k € |
| 14/15 | 31.12.2014 | Forlì | → | AC Pisa | Powrót z wyp. | 150k € |
| 14/15 | 15.07.2014 | AC Pisa | → | Forlì | Wypożyczenie | 150k € |
| 13/14 | 01.07.2013 | Inter U19 | → | AC Pisa | Transfer | 100k € |
| 12/13 | 01.07.2012 | AC Pisa | → | Inter U19 | Transfer | 75k € |
| 11/12 | 30.06.2012 | Inter U19 | → | AC Pisa | Powrót z wyp. | 75k € |
| 11/12 | 01.08.2011 | AC Pisa | → | Inter U19 | Wypożyczenie | 50k € |
| 10/11 | 01.07.2010 | Tor Tre Teste | → | AC Pisa | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować