Francesco Lisi
⚽ Pomocnik 🏟️ AC Perugia Calcio 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 02.09.1989 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Roma, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 179 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AC Perugia Calcio |
| 📅 | Dołączył | 13.07.2021 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | Andrea Cattoli |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AC Perugia Calcio | 4 | 147 | 16 | 18 |
| SS Juve Stabia | 3 | 79 | 14 | 12 |
| AC Pisa 1909 | 4 | 138 | 8 | 17 |
| SSD Piacenza Calcio 1919 | 1 | 34 | 8 | 2 |
| Piacenza FC | 1 | 37 | 4 | 1 |
| Rodengo Saiano | 2 | 53 | 4 | 0 |
| Piacenza Primavera | 3 | 69 | 4 | 0 |
| AC Rimini 1912 | 1 | 18 | 2 | 0 |
| Calcio Como | 1 | 32 | 2 | 0 |
| FC Aprilia | 1 | 15 | 0 | 0 |
| AS Bisceglie 1913 | 1 | 10 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
139 | 12 | 16 |
33 | 1 | 3 973 |
| Lega Pro C |
50 | 12 | 9 |
8 | 0 | 587 |
| Serie D - D |
32 | 8 | 2 |
6 | 0 | 297 |
| Serie C-B |
68 | 6 | 9 |
10 | 1 | 1 087 |
| Lega Pro 2 - A |
53 | 4 | 0 |
2 | 0 | 225 |
| Primavera A |
59 | 4 | 0 |
8 | 0 | 513 |
| Coppa Lega Pro |
11 | 3 | 0 |
1 | 0 | 609 |
| Italy Cup |
16 | 2 | 1 |
2 | 0 | 600 |
| Serie C-A |
48 | 2 | 4 |
8 | 0 | 1 485 |
| Lega Pro B |
16 | 2 | 0 |
4 | 0 | 492 |
| Lega Pro 1 - B |
30 | 2 | 1 |
4 | 0 | 1 046 |
| Coppa Serie C |
9 | 1 | 2 |
0 | 0 | 148 |
| Playoff Serie C |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 194 |
| Serie C-C |
21 | 1 | 3 |
4 | 0 | 1 454 |
| Lega Pro 1a - A |
28 | 1 | 0 |
1 | 0 | 1 239 |
| PlayOut Lega Pro |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 36 |
| Serie B Play-off |
1 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
10 | 0 | 3 |
3 | 0 | 0 |
| Play-off Serie D |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Lega Pro 2 - B |
15 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Serie D - H |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 12G / 139M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Perugia Calcio |
31 | 4 |
7 | 9 |
385 |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
36 | 3 |
0 | 9 |
712 |
| 20/21 | AC Pisa 1909 |
36 | 1 |
2 | 7 |
2 139 |
| 19/20 | AC Pisa 1909 |
36 | 4 |
7 | 8 |
737 |
Lega Pro C — 12G / 50M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SS Juve Stabia |
35 | 8 |
7 | 8 |
284 |
| 15/16 | SS Juve Stabia |
15 | 4 |
2 | 0 |
303 |
Serie D - D — 8G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSD Piacenza... |
32 | 8 |
2 | 6 |
297 |
Serie C-B — 6G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Perugia Calcio |
34 | 3 |
3 | 5 |
458 |
| 23/24 | AC Perugia Calcio |
34 | 3 |
6 | 5 |
629 |
Lega Pro 2 - A — 4G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Rodengo Saiano |
20 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 09/10 | Rodengo Saiano |
33 | 4 |
0 | 0 |
225 |
Primavera A — 4G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | Piacenza Primavera |
25 | 4 |
0 | 3 |
513 |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
23 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 06/07 | Piacenza Primavera |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Lega Pro — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | SS Juve Stabia |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 15/16 | AC Rimini 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Calcio Como |
4 | 1 |
0 | 0 |
335 |
| 11/12 | Piacenza FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
184 |
Italy Cup — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | AC Perugia Calcio |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | AC Pisa 1909 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | AC Pisa 1909 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | AC Pisa 1909 |
4 | 1 |
1 | 0 |
420 |
| 17/18 | SS Juve Stabia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | SS Juve Stabia |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Piacenza FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 2G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Pisa 1909 |
35 | 2 |
3 | 6 |
1 485 |
| 17/18 | AC Pisa 1909 |
13 | 0 |
1 | 2 |
0 |
Lega Pro B — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | AC Rimini 1912 |
16 | 2 |
0 | 4 |
492 |
Lega Pro 1 - B — 2G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Piacenza FC |
30 | 2 |
1 | 4 |
1 046 |
Coppa Serie C — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Perugia Calcio |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | AC Perugia Calcio |
2 | 1 |
2 | 0 |
148 |
| 18/19 | AC Pisa 1909 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | SS Juve Stabia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Serie C — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | AC Perugia Calcio |
3 | 1 |
0 | 1 |
194 |
Serie C-C — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | SS Juve Stabia |
21 | 1 |
3 | 4 |
1 454 |
Lega Pro 1a - A — 1G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Calcio Como |
28 | 1 |
0 | 1 |
1 239 |
PlayOut Lega Pro — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Piacenza FC |
1 | 1 |
0 | 0 |
36 |
Serie B Play-off — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | AC Perugia Calcio |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | AC Pisa 1909 |
5 | 0 |
2 | 2 |
0 |
| 17/18 | AC Pisa 1909 |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 16/17 | SS Juve Stabia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Play-off Serie D — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | SSD Piacenza... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Lega Pro 2 - B — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Aprilia |
15 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Serie D - H — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | AS Bisceglie 1913 |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | Piacenza Primavera |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 06/07 | Piacenza Primavera |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
13.07.2021 |
Pisa |
→ |
Perugia |
Transfer |
200k € |
| 17/18 |
31.01.2018 |
Juve Stabia |
→ |
AC Pisa |
Transfer |
200k € |
| 15/16 |
26.01.2016 |
AC Rimini |
→ |
Juve Stabia |
Transfer |
100k € |
| 15/16 |
17.07.2015 |
Piacenza |
→ |
AC Rimini |
Transfer |
75k € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Aprilia |
→ |
Piacenza |
Transfer |
100k € |
| 13/14 |
14.01.2014 |
Bisceglie |
→ |
Aprilia |
Transfer |
100k € |
| 13/14 |
14.09.2013 |
Without Club |
→ |
Bisceglie |
Transfer |
100k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Como |
→ |
Without Club |
Transfer |
100k € |
| 12/13 |
31.07.2012 |
Lupa Piacenza |
→ |
Como |
Transfer |
150k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Rodengo Saiano |
→ |
Piacenza |
Powrót z wyp. |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Piacenza U19 |
→ |
Rodengo Saiano |
Wypożyczenie |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Francesco Lisi?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.