Erwin Mulder
⚽ Bramkarz 🏟️ Retired 🏳️ Holandia
| 🎂 | Data urodzenia | 02.03.1989 (37 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Pannerden, Holandia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Holandia |
| 📏 | Wzrost | 193 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | V4S |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Go Ahead Eagles | 2 | 68 | 0 | 0 |
| SC Heerenveen | 4 | 140 | 0 | 0 |
| Swansea City | 3 | 82 | 0 | 0 |
| Swansea City U23 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Feyenoord Rotterdam | 8 | 208 | 0 | 0 |
| Feyenoord U21 | 2 | 9 | 0 | 0 |
| SBV Excelsior | 1 | 41 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Play-Offs Conference League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Eredivisie |
354 | 0 | 0 |
15 | 0 | 21 402 |
| KNVB Beker |
36 | 0 | 0 |
0 | 0 | 2 280 |
| Championship Play-Offs |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Championship |
58 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 498 |
| FA Cup |
12 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| EFL Cup |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Premier League 2 |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Premier League |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Eredivisie |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 540 |
| Europa League |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Beloften Preliminary Round |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Europa League Qualifying |
8 | 0 | 0 |
1 | 0 | 720 |
| Champions League Qu. |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| Beloften nacompetitie |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Jupiler PO |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Jupiler League |
36 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 194 |
| UEFA Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Play-Offs Conference League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Eredivisie — 0G / 354M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
34 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Go Ahead Eagles |
27 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
22 | 0 |
0 | 1 |
1 665 |
| 20/21 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 3 |
3 060 |
| 15/16 | SC Heerenveen |
34 | 0 |
0 | 4 |
3 060 |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
34 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | Feyenoord Rotterdam |
32 | 0 |
0 | 3 |
2 880 |
| 12/13 | Feyenoord Rotterdam |
22 | 0 |
0 | 2 |
1 980 |
| 11/12 | Feyenoord Rotterdam |
34 | 0 |
0 | 1 |
3 060 |
| 10/11 | Feyenoord Rotterdam |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 522 |
| 09/10 | Feyenoord Rotterdam |
29 | 0 |
0 | 0 |
665 |
| 07/08 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
KNVB Beker — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Go Ahead Eagles |
3 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 22/23 | Go Ahead Eagles |
2 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | SC Heerenveen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | SC Heerenveen |
4 | 0 |
0 | 0 |
390 |
| 15/16 | SC Heerenveen |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Feyenoord Rotterdam |
4 | 0 |
0 | 0 |
300 |
| 12/13 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
210 |
| 11/12 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | Feyenoord Rotterdam |
7 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 08/09 | SBV Excelsior |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Championship Play-Offs — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Championship — 0G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
22 | 0 |
0 | 0 |
271 |
| 18/19 | Swansea City |
36 | 0 |
0 | 1 |
2 227 |
FA Cup — 0G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Swansea City |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 17/18 | Swansea City |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
EFL Cup — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Swansea City |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Premier League 2 — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Swansea City U23 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Premier League — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Swansea City |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Eredivisie — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Feyenoord U21 |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Europa League — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Beloften Preliminary Round — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Feyenoord U21 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Europa League Qualifying — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 13/14 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
| 10/11 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Champions League Qu. — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | Feyenoord Rotterdam |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Beloften nacompetitie — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Feyenoord U21 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Jupiler PO — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SBV Excelsior |
2 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Jupiler League — 0G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | SBV Excelsior |
36 | 0 |
0 | 2 |
3 194 |
UEFA Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Feyenoord Rotterdam |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Uraz dłoni |
25.09.2022 |
31.12.2022 |
98 |
8 |
| 21/22 |
Broken thumb |
27.09.2021 |
17.01.2022 |
113 |
14 |
| 18/19 |
Finger injury |
18.03.2019 |
29.07.2019 |
134 |
10 |
| 13/14 |
Uraz barku |
28.04.2014 |
05.05.2014 |
8 |
1 |
| 12/13 |
Toe injury |
13.09.2012 |
03.12.2012 |
82 |
23 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Go Ahead Eagles |
→ |
Retired |
Transfer |
150k € |
| 22/23 |
02.08.2022 |
Heerenveen |
→ |
Go Ahead Eagles |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
31.07.2020 |
Swansea |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
600k € |
| 17/18 |
01.07.2017 |
Heerenveen |
→ |
Swansea |
Transfer |
2.5M € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Feyenoord |
→ |
Heerenveen |
Transfer |
1.5M € |
| 08/09 |
30.06.2009 |
Excelsior |
→ |
Feyenoord |
Powrót z wyp. |
600k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Feyenoord |
→ |
Excelsior |
Wypożyczenie |
100k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Feyenoord U19 |
→ |
Feyenoord |
Transfer |
— |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Feyenoord U17 |
→ |
Feyenoord U19 |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Vitesse U17 |
→ |
Feyenoord U17 |
Transfer |
— |
| 03/04 |
01.07.2003 |
Vitesse Youth |
→ |
Vitesse U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Erwin Mulder?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.