Francesco Vassallo
⚽ Pomocnik 🏟️ AC Renate 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 29.12.1993 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Palermo, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | AC Renate |
| 📅 | Dołączył | 22.01.2024 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | G.E.V. ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Robur Siena | 4 | 136 | 7 | 6 |
| Palermo Primavera | 2 | 50 | 7 | 0 |
| US Pistoiese 1921 | 3 | 72 | 5 | 4 |
| AC Renate | 3 | 53 | 3 | 1 |
| FC Südtirol-Alto Adige | 1 | 33 | 3 | 1 |
| Foligno Calcio | 1 | 34 | 3 | 0 |
| SS Monopoli 1966 | 4 | 130 | 2 | 3 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie C-A |
136 | 9 | 3 |
41 | 0 | 2 606 |
| Primavera C |
41 | 7 | 0 |
9 | 0 | 1 558 |
| Lega Pro B |
65 | 4 | 4 |
15 | 0 | 3 200 |
| Lega Pro 2 - B |
32 | 3 | 0 |
8 | 0 | 753 |
| Lega Pro 1a - A |
25 | 2 | 1 |
4 | 1 | 707 |
| Playoff Serie C |
11 | 1 | 0 |
3 | 0 | 146 |
| Serie C-C |
86 | 1 | 3 |
27 | 0 | 2 156 |
| Italy Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Lega Pro A |
35 | 1 | 2 |
6 | 0 | 2 308 |
| Coppa Lega Pro |
11 | 1 | 0 |
1 | 0 | 154 |
| Serie C - A |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C |
9 | 0 | 2 |
4 | 0 | 0 |
| Serie C - C |
32 | 0 | 0 |
6 | 0 | 0 |
| PlayOff Lega Pro |
11 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Primavera Fase Finale |
3 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie C-A — 9G / 136M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Renate |
35 | 3 |
0 | 14 |
846 |
| 23/24 | AC Renate |
14 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 19/20 | Robur Siena |
21 | 0 |
2 | 6 |
0 |
| 18/19 | Robur Siena |
33 | 2 |
1 | 10 |
1 161 |
| 17/18 | Robur Siena |
33 | 4 |
0 | 6 |
599 |
Primavera C — 7G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
23 | 6 |
0 | 7 |
323 |
| 10/11 | Palermo Primavera |
18 | 1 |
0 | 2 |
1 235 |
Lega Pro B — 4G / 65M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | US Pistoiese 1921 |
31 | 1 |
2 | 7 |
2 370 |
| 14/15 | US Pistoiese 1921 |
34 | 3 |
2 | 8 |
830 |
Lega Pro 2 - B — 3G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Foligno Calcio |
32 | 3 |
0 | 8 |
753 |
Lega Pro 1a - A — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
25 | 2 |
1 | 4 |
707 |
Playoff Serie C — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Renate |
2 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 22/23 | SS Monopoli 1966 |
2 | 1 |
0 | 1 |
146 |
| 21/22 | SS Monopoli 1966 |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-C — 1G / 86M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | SS Monopoli 1966 |
21 | 0 |
0 | 9 |
0 |
| 22/23 | SS Monopoli 1966 |
30 | 1 |
2 | 13 |
2 156 |
| 21/22 | SS Monopoli 1966 |
35 | 0 |
1 | 5 |
0 |
Italy Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SS Monopoli 1966 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Lega Pro A — 1G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Robur Siena |
35 | 1 |
2 | 6 |
2 308 |
Coppa Lega Pro — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | US Pistoiese 1921 |
2 | 1 |
0 | 1 |
154 |
| 15/16 | US Pistoiese 1921 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | US Pistoiese 1921 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Foligno Calcio |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - A — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | AC Renate |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | AC Renate |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 22/23 | SS Monopoli 1966 |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 21/22 | SS Monopoli 1966 |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 19/20 | Robur Siena |
2 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 18/19 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Robur Siena |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C - C — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | SS Monopoli 1966 |
32 | 0 |
0 | 6 |
0 |
PlayOff Lega Pro — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Robur Siena |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Robur Siena |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | FC Südtirol-Alto... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Primavera Fase Finale — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Viareggio Cup — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | Palermo Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Palermo Primavera |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
11 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
6 meczów, 1 goli
Nr koszulki: 17
Były kadrowicz
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
unknown injury |
06.10.2022 |
04.11.2022 |
30 |
6 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
22.01.2024 |
Monopoli |
→ |
Renate |
Transfer |
250k € |
| 20/21 |
29.09.2020 |
Siena |
→ |
Monopoli |
Transfer |
250k € |
| 16/17 |
31.08.2016 |
Pistoiese |
→ |
Robur Siena |
Transfer |
325k € |
| 14/15 |
09.07.2014 |
US Palermo |
→ |
Pistoiese |
Transfer |
300k € |
| 13/14 |
30.06.2014 |
Südtirol |
→ |
US Palermo |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 13/14 |
11.07.2013 |
US Palermo |
→ |
Südtirol |
Wypożyczenie |
200k € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Foligno |
→ |
US Palermo |
Transfer |
200k € |
| 12/13 |
31.08.2012 |
Palermo U19 |
→ |
Foligno |
Wypożyczenie |
200k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
US Palermo Yout |
→ |
Palermo U19 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Francesco Vassallo?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.