Gabino Espinoza
⚽ Bramkarz 🏟️ CF Atlante 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Gabino Antonio Espinoza Ruíz |
| 🎂 | Data urodzenia | 16.01.1991 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Magdalena de Kino, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | CF Atlante |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2025 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CF Atlante | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Celaya FC | 1 | 35 | 0 | 0 |
| Cimarrones de Sonora | 9 | 282 | 0 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
79 | 0 | 0 |
7 | 0 | 6 678 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
13 | 0 | 1 |
3 | 0 | 990 |
| Liga Expansión MX Cl. |
69 | 0 | 0 |
6 | 0 | 4 882 |
| Liguilla de Expansión Apertura |
13 | 0 | 0 |
4 | 0 | 1 170 |
| Ascenso MX Cl. |
59 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 970 |
| Ascenso MX Ap. |
68 | 0 | 0 |
4 | 0 | 3 330 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Asc. Cl |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Liguilla Asc. Ap |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Copa MX Apertura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 79M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | CF Atlante |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
| 24/25 | Celaya FC |
13 | 0 |
0 | 0 |
759 |
| 23/24 | Cimarrones de Sonora |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 22/23 | Cimarrones de Sonora |
17 | 0 |
0 | 2 |
1 530 |
| 21/22 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 2 |
1 329 |
| 20/21 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Cimarrones de Sonora |
1 | 0 |
0 | 1 |
90 |
| 21/22 | Cimarrones de Sonora |
7 | 0 |
0 | 2 |
630 |
| 20/21 | Cimarrones de Sonora |
3 | 0 |
1 | 0 |
270 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 69M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Cimarrones de Sonora |
11 | 0 |
0 | 1 |
990 |
| 22/23 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 282 |
| 21/22 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 20/21 | Cimarrones de Sonora |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
Liguilla de Expansión Apertura — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Celaya FC |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 23/24 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 2 |
180 |
| 22/23 | Cimarrones de Sonora |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
| 20/21 | Cimarrones de Sonora |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 59M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cimarrones de Sonora |
8 | 0 |
0 | 0 |
630 |
| 18/19 | Cimarrones de Sonora |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Cimarrones de Sonora |
12 | 0 |
0 | 1 |
900 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 15/16 | Cimarrones de Sonora |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cimarrones de Sonora |
13 | 0 |
0 | 1 |
1 170 |
| 18/19 | Cimarrones de Sonora |
11 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 17/18 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 3 |
1 350 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
15 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 15/16 | Cimarrones de Sonora |
14 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cimarrones de Sonora |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 16/17 | Cimarrones de Sonora |
4 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Copa MX Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Cimarrones de Sonora |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 22/23 |
Cruciate ligament injury |
06.04.2023 |
28.06.2023 |
84 |
6 |
🔄 Historia transferów (8)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
01.07.2025 |
Celaya |
→ |
Atlante |
Transfer |
100k € |
| 24/25 |
17.07.2024 |
Cimarrones |
→ |
Celaya |
Transfer |
400k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Cimarrones II |
→ |
Cimarrones |
Transfer |
— |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Unknown |
→ |
Cimarrones II |
Transfer |
— |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Héroes Caborca |
→ |
Unknown |
Transfer |
— |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Unknown |
→ |
Héroes Caborca |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Hermosillo |
→ |
Unknown |
Transfer |
— |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Héroes Caborca |
→ |
Hermosillo |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gabino Espinoza?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.