Gabriel
⚽ Pomocnik 🏟️ Mirassol Futebol Clube 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Gabriel Santana Pinto |
| 🎂 | Data urodzenia | 05.01.1990 (36 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Salvador, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Mirassol Futebol Clube |
| 📅 | Dołączył | 01.01.2023 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | Carlos Leite |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| CR Flamengo | 5 | 275 | 22 | 8 |
| Mirassol Futebol Clube (SP) | 3 | 123 | 20 | 10 |
| Esporte Clube Bahia | 3 | 97 | 13 | 2 |
| Centro Sportivo Alagoano (AL) | 3 | 118 | 6 | 8 |
| Sport Club do Recife | 1 | 47 | 6 | 3 |
| Coritiba Foot Ball Club | 1 | 22 | 1 | 1 |
| Kashiwa Reysol | 1 | 28 | 1 | 2 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
267 | 27 | 12 |
13 | 0 | 3 055 |
| Série B |
150 | 14 | 13 |
23 | 0 | 1 856 |
| Campeonato Paulista |
36 | 6 | 4 |
3 | 0 | 641 |
| Campeonato Baiano |
33 | 6 | 0 |
1 | 0 | 285 |
| Campeonato Carioca |
44 | 5 | 1 |
5 | 0 | 733 |
| Copa do Brasil |
51 | 3 | 0 |
2 | 1 | 775 |
| Troféu Independência |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 55 |
| Campeonato Alagoano |
15 | 1 | 0 |
1 | 1 | 560 |
| Campeonato Paranaense |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 752 |
| J2 League |
22 | 1 | 1 |
0 | 0 | 518 |
| Campeonato Pernambucano |
12 | 1 | 0 |
0 | 0 | 941 |
| Primeira Liga do Brasil |
8 | 1 | 0 |
0 | 0 | 287 |
| Libertadores |
10 | 1 | 0 |
0 | 0 | 338 |
| Carioca - Taça Rio |
9 | 1 | 0 |
1 | 0 | 393 |
| Copa do Nordeste - Fase Final |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste |
18 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Copa do Nordeste - Fase... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Emperor's Cup |
2 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| J. League Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
4 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Campeonato Carioca - Final |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 27G / 267M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Mirassol Futebol... |
15 | 4 |
1 | 2 |
250 |
| 2020 | Coritiba Foot... |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Sport Club do Recife |
33 | 5 |
3 | 3 |
543 |
| 2017 | CR Flamengo |
24 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2016 | CR Flamengo |
38 | 3 |
0 | 0 |
370 |
| 2015 | CR Flamengo |
36 | 4 |
1 | 0 |
304 |
| 2014 | CR Flamengo |
25 | 3 |
2 | 1 |
347 |
| 2013 | CR Flamengo |
36 | 2 |
3 | 1 |
893 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
25 | 6 |
1 | 3 |
348 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
23 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Série B — 14G / 150M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Mirassol Futebol... |
34 | 3 |
3 | 3 |
832 |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
36 | 6 |
2 | 7 |
459 |
| 2022 | Centro Sportivo... |
31 | 0 |
3 | 6 |
0 |
| 2021 | Centro Sportivo... |
34 | 5 |
5 | 6 |
565 |
| 2020 | Centro Sportivo... |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Campeonato Paulista — 6G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Mirassol Futebol... |
12 | 4 |
1 | 0 |
191 |
| 2024 | Mirassol Futebol... |
12 | 2 |
1 | 2 |
450 |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
12 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Campeonato Baiano — 6G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
22 | 6 |
0 | 1 |
285 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca — 5G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2016 | CR Flamengo |
13 | 1 |
0 | 0 |
555 |
| 2015 | CR Flamengo |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | CR Flamengo |
12 | 4 |
1 | 2 |
178 |
| 2013 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa do Brasil — 3G / 51M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Centro Sportivo... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2018 | Sport Club do Recife |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2017 | CR Flamengo |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CR Flamengo |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CR Flamengo |
6 | 2 |
0 | 0 |
158 |
| 2013 | CR Flamengo |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
7 | 1 |
0 | 1 |
617 |
| 2011 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Troféu Independência — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Mirassol Futebol... |
2 | 1 |
0 | 0 |
55 |
Campeonato Alagoano — 1G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2021 | Centro Sportivo... |
9 | 1 |
0 | 0 |
560 |
Campeonato Paranaense — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Coritiba Foot... |
10 | 1 |
1 | 1 |
752 |
J2 League — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Kashiwa Reysol |
22 | 1 |
1 | 0 |
518 |
Campeonato Pernambucano — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Sport Club do Recife |
12 | 1 |
0 | 0 |
941 |
Primeira Liga do Brasil — 1G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
4 | 1 |
0 | 0 |
287 |
| 2016 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Libertadores — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
6 | 1 |
0 | 0 |
338 |
| 2014 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Carioca - Taça Rio — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | CR Flamengo |
6 | 1 |
0 | 0 |
393 |
Copa do Nordeste - Fase Final — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Centro Sportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Centro Sportivo... |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Centro Sportivo... |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2010 | Esporte Clube Bahia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa do Nordeste - Fase Preliminar — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Centro Sportivo... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Emperor's Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Kashiwa Reysol |
2 | 0 |
1 | 0 |
0 |
J. League Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Kashiwa Reysol |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CR Flamengo |
1 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2012 | Esporte Clube Bahia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Carioca - Final — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2017 | CR Flamengo |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2016 | CR Flamengo |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2015 | CR Flamengo |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2014 | CR Flamengo |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (5)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Uraz uda (dwugłowy) |
10.08.2025 |
— |
35 |
4 |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
17.04.2025 |
25.04.2025 |
9 |
2 |
| 24/25 |
unknown injury |
03.03.2025 |
05.04.2025 |
34 |
1 |
| 18/19 |
Uraz mięśniowy |
07.09.2018 |
25.09.2018 |
19 |
3 |
| 17/18 |
Uraz uda (dwugłowy) |
26.04.2018 |
30.04.2018 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 22/23 |
01.01.2023 |
CSA |
→ |
Mirassol-SP |
Transfer |
350k € |
| 20/21 |
25.11.2020 |
Coritiba FC |
→ |
CSA |
Transfer |
550k € |
| 19/20 |
13.01.2020 |
Flamengo |
→ |
Coritiba FC |
Transfer |
700k € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Kashiwa Reysol |
→ |
Flamengo |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 18/19 |
01.02.2019 |
Flamengo |
→ |
Kashiwa Reysol |
Wypożyczenie |
900k € |
| 18/19 |
31.12.2018 |
Sport Recife |
→ |
Flamengo |
Powrót z wyp. |
900k € |
| 17/18 |
15.01.2018 |
Flamengo |
→ |
Sport Recife |
Wypożyczenie |
1M € |
| 12/13 |
15.01.2013 |
EC Bahia |
→ |
Flamengo |
Transfer |
750k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Bahia U20 |
→ |
EC Bahia |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gabriel?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.