Gabriel Hachen
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Atlético San Martín 🏳️ Argentyna
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Dorados de Sinaloa | 2 | 82 | 18 | 5 |
| CF Atlante | 2 | 71 | 17 | 9 |
| FC Juárez | 2 | 59 | 11 | 4 |
| Defensa y Justicia | 3 | 93 | 7 | 5 |
| Audax Italiano | 1 | 37 | 3 | 6 |
| Club Atlético Platense | 1 | 32 | 2 | 0 |
| Club Atlético San Martín (Tucumán) | 1 | 23 | 0 | 2 |
| CA Independiente | 1 | 22 | 0 | 0 |
| CA Newell's Old Boys | 2 | 11 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Ascenso MX Cl. |
67 | 20 | 5 |
15 | 0 | 1 511 |
| Ascenso MX Ap. |
71 | 16 | 12 |
6 | 1 | 2 083 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
71 | 3 | 1 |
4 | 0 | 473 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
35 | 3 | 2 |
3 | 0 | 403 |
| Copa MX Clausura |
9 | 3 | 0 |
0 | 0 | 95 |
| Liguilla Asc. Ap |
18 | 3 | 1 |
5 | 0 | 713 |
| Liga Primera |
25 | 2 | 5 |
3 | 0 | 590 |
| Copa Sudamericana |
21 | 1 | 1 |
3 | 0 | 148 |
| Copa Chile |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 188 |
| Libertadores |
10 | 1 | 1 |
1 | 0 | 266 |
| Copa Maradona - Compl. |
4 | 1 | 1 |
0 | 0 | 223 |
| Copa MX |
4 | 1 | 0 |
3 | 0 | 337 |
| Copa MX Apertura |
11 | 1 | 0 |
2 | 0 | 288 |
| Liguilla Asc. Cl |
12 | 1 | 0 |
2 | 0 | 339 |
| Final de Ascenso |
2 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| Primera Nacional |
22 | 0 | 2 |
1 | 1 | 0 |
| Copa Argentina |
9 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Superliga (-19/20) |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Maradona |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Final |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Inicial |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Apertura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Apertura |
18 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Ascenso MX Cl. — 20G / 67M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
12 | 3 |
1 | 4 |
330 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
13 | 2 |
1 | 3 |
563 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
17 | 5 |
0 | 1 |
261 |
| 15/16 | CF Atlante |
14 | 6 |
3 | 4 |
195 |
| 14/15 | CF Atlante |
11 | 4 |
0 | 3 |
162 |
Ascenso MX Ap. — 16G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
13 | 6 |
3 | 2 |
183 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
15 | 1 |
2 | 3 |
1 333 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
16 | 7 |
1 | 0 |
176 |
| 15/16 | CF Atlante |
15 | 2 |
2 | 0 |
391 |
| 14/15 | CF Atlante |
12 | 0 |
4 | 1 |
0 |
Liga Profesional (- 23/24) — 3G / 71M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Atlético... |
21 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | CA Independiente |
21 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2021 | Defensa y Justicia |
25 | 3 |
1 | 3 |
473 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 3G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Club Atlético... |
10 | 2 |
0 | 0 |
208 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
14 | 0 |
2 | 1 |
0 |
| 2021 | Defensa y Justicia |
11 | 1 |
0 | 2 |
195 |
Copa MX Clausura — 3G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
6 | 1 |
0 | 0 |
78 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Atlante |
1 | 2 |
0 | 0 |
17 |
| 14/15 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Asc. Ap — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
6 | 1 |
1 | 3 |
481 |
| 15/16 | CF Atlante |
6 | 2 |
0 | 2 |
232 |
| 14/15 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 2G / 25M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Audax Italiano |
25 | 2 |
5 | 3 |
590 |
Copa Sudamericana — 1G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Audax Italiano |
9 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Defensa y Justicia |
8 | 1 |
0 | 1 |
148 |
Copa Chile — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Audax Italiano |
3 | 1 |
0 | 0 |
188 |
Libertadores — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Defensa y Justicia |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2020 | Defensa y Justicia |
4 | 1 |
1 | 0 |
266 |
Copa Maradona - Compl. — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Defensa y Justicia |
4 | 1 |
1 | 0 |
223 |
Copa MX — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Juárez |
4 | 1 |
0 | 3 |
337 |
Copa MX Apertura — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | FC Juárez |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Atlante |
4 | 1 |
0 | 1 |
288 |
Liguilla Asc. Cl — 1G / 12M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Dorados de Sinaloa |
4 | 1 |
0 | 0 |
339 |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
4 | 0 |
0 | 2 |
0 |
| 15/16 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final de Ascenso — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Dorados de Sinaloa |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
Primera Nacional — 0G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético San... |
22 | 0 |
2 | 1 |
0 |
Copa Argentina — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Atlético San... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2024 | Club Atlético... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2022 | CA Independiente |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Defensa y Justicia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | Defensa y Justicia |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Defensa y Justicia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Defensa y Justicia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Defensa y Justicia |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Maradona — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Defensa y Justicia |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Final — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | CA Newell's Old Boys |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Apertura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | CA Newell's Old Boys |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Apertura — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | FC Juárez |
18 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz mięśniowy |
18.07.2024 |
14.08.2024 |
28 |
5 |
| 23/24 |
Naderwanie pęczka mięśniowego |
23.05.2024 |
10.06.2024 |
19 |
3 |
| 23/24 |
Eye injury |
05.04.2024 |
25.04.2024 |
21 |
2 |
🔄 Historia transferów (9)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
06.02.2025 |
Platense |
→ |
San Martín (T) |
Transfer |
200k € |
| 23/24 |
24.01.2024 |
Audax Italiano |
→ |
Platense |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
23.02.2023 |
Independiente |
→ |
Audax Italiano |
Transfer |
400k € |
| 22/23 |
02.07.2022 |
Defensa |
→ |
Independiente |
Transfer |
525k € |
| 20/21 |
18.08.2020 |
FC Juárez |
→ |
Defensa |
Transfer |
400k € |
| 18/19 |
01.07.2018 |
Dorados Sinaloa |
→ |
FC Juárez |
Transfer |
600k € |
| 16/17 |
01.07.2016 |
Atlante |
→ |
Dorados Sinaloa |
Transfer |
50k € |
| 14/15 |
05.07.2014 |
Newell's |
→ |
Atlante |
Transfer |
50k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Newell's II |
→ |
Newell's |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gabriel Hachen?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.