Gabriel Hauche
⚽ Napastnik 🏟️ CA Temperley 🏳️ Argentyna
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| AA Argentinos Juniors | 7 | 227 | 51 | 28 |
| Racing Club | 9 | 264 | 43 | 31 |
| Club Tijuana | 3 | 76 | 14 | 14 |
| Deportivo Toluca | 2 | 45 | 7 | 2 |
| CA Aldosivi | 1 | 11 | 5 | 2 |
| Millonarios FC | 1 | 28 | 3 | 0 |
| CA Temperley | 1 | 27 | 1 | 1 |
| Deportivo Toluca U20 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| CA Sarmiento (Junin) | 1 | 19 | 0 | 1 |
| Unión La Calera | 1 | 20 | 0 | 0 |
| Chievo Verona | 1 | 13 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Apertura |
108 | 26 | 19 |
22 | 2 | 2 478 |
| Clausura |
110 | 21 | 14 |
11 | 1 | 2 985 |
| Liga Profesional (- 23/24) |
90 | 13 | 8 |
8 | 2 | 1 003 |
| Liga MX Clausura |
57 | 10 | 8 |
13 | 1 | 1 354 |
| Superliga |
32 | 9 | 2 |
9 | 0 | 685 |
| Liga MX Apertura |
39 | 7 | 6 |
10 | 0 | 1 346 |
| Copa de la Liga (- 23/24) |
36 | 6 | 5 |
1 | 1 | 975 |
| Copa Sudamericana |
31 | 5 | 1 |
2 | 0 | 1 070 |
| Transición |
14 | 5 | 3 |
2 | 1 | 133 |
| Libertadores |
15 | 3 | 1 |
3 | 1 | 765 |
| Final |
18 | 3 | 2 |
2 | 0 | 384 |
| Inicial |
37 | 3 | 1 |
4 | 1 | 1 105 |
| Copa Argentina |
16 | 2 | 2 |
1 | 0 | 345 |
| Copa Superliga (-19/20) |
8 | 2 | 2 |
2 | 0 | 314 |
| Liga DIMAYOR II |
18 | 2 | 0 |
2 | 0 | 485 |
| Liguilla Clausura |
8 | 2 | 0 |
1 | 0 | 293 |
| Primera Nacional |
27 | 1 | 1 |
2 | 0 | 961 |
| Trofeo de Campeones Superliga |
2 | 1 | 0 |
1 | 0 | 121 |
| Copa Maradona |
11 | 1 | 2 |
4 | 0 | 403 |
| Copa MX Clausura |
10 | 1 | 0 |
2 | 0 | 218 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
3 | 1 | 0 |
2 | 0 | 117 |
| Copa MX Apertura |
5 | 1 | 2 |
0 | 0 | 180 |
| Supercopa Internacional |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Chile |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga Primera |
14 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa de la Liga - Playoffs |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Águila |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Serie A |
13 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Apertura — 26G / 108M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Racing Club |
18 | 2 |
3 | 3 |
695 |
| 2011 | Racing Club |
19 | 6 |
3 | 3 |
195 |
| 2010 | AA Argentinos... |
19 | 10 |
4 | 4 |
171 |
| 2009 | AA Argentinos... |
16 | 2 |
3 | 4 |
548 |
| 2008 | AA Argentinos... |
19 | 4 |
6 | 2 |
279 |
| 2007 | AA Argentinos... |
17 | 2 |
0 | 6 |
590 |
Clausura — 21G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | Racing Club |
17 | 1 |
2 | 2 |
1 034 |
| 2011 | Racing Club |
19 | 4 |
4 | 1 |
421 |
| 2010 | Racing Club |
18 | 3 |
1 | 0 |
383 |
| 2009 | AA Argentinos... |
18 | 5 |
4 | 4 |
294 |
| 2008 | AA Argentinos... |
19 | 6 |
2 | 2 |
244 |
| 2007 | AA Argentinos... |
19 | 2 |
1 | 2 |
609 |
Liga Profesional (- 23/24) — 13G / 90M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | CA Sarmiento (Junin) |
19 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2023 | Racing Club |
26 | 6 |
3 | 4 |
253 |
| 2022 | Racing Club |
23 | 2 |
2 | 1 |
573 |
| 2021 | CA Aldosivi |
11 | 5 |
2 | 2 |
177 |
| 2021 | AA Argentinos... |
11 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Liga MX Clausura — 10G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
16 | 3 |
2 | 5 |
438 |
| 15/16 | Club Tijuana |
16 | 2 |
3 | 3 |
619 |
| 14/15 | Club Tijuana |
17 | 5 |
3 | 4 |
297 |
Superliga — 9G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
22 | 7 |
2 | 5 |
260 |
| 2019 | AA Argentinos... |
10 | 2 |
0 | 4 |
425 |
Liga MX Apertura — 7G / 39M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
6 | 2 |
0 | 1 |
236 |
| 16/17 | Club Tijuana |
17 | 4 |
5 | 6 |
345 |
| 15/16 | Club Tijuana |
16 | 1 |
1 | 3 |
765 |
Copa de la Liga (- 23/24) — 6G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Racing Club |
14 | 2 |
1 | 1 |
264 |
| 2022 | Racing Club |
12 | 3 |
4 | 0 |
278 |
| 2021 | AA Argentinos... |
10 | 1 |
0 | 0 |
433 |
Copa Sudamericana — 5G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Unión La Calera |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | AA Argentinos... |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2019 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | Millonarios FC |
4 | 1 |
0 | 1 |
384 |
| 2013 | Racing Club |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Racing Club |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
| 2008 | AA Argentinos... |
8 | 2 |
1 | 1 |
326 |
Transición — 5G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Racing Club |
14 | 5 |
3 | 2 |
133 |
Libertadores — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Racing Club |
9 | 1 |
1 | 2 |
563 |
| 2021 | AA Argentinos... |
6 | 2 |
0 | 1 |
202 |
Final — 3G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Racing Club |
18 | 3 |
2 | 2 |
384 |
Inicial — 3G / 37M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Racing Club |
19 | 1 |
0 | 3 |
798 |
| 2013 | Racing Club |
18 | 2 |
1 | 1 |
307 |
Copa Argentina — 2G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Racing Club |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2020 | AA Argentinos... |
3 | 1 |
1 | 0 |
225 |
| 2019 | AA Argentinos... |
3 | 1 |
0 | 1 |
120 |
| 2014 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2012 | Racing Club |
5 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Copa Superliga (-19/20) — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2019 | AA Argentinos... |
7 | 2 |
2 | 2 |
314 |
Liga DIMAYOR II — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Millonarios FC |
18 | 2 |
0 | 2 |
485 |
Liguilla Clausura — 2G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
4 | 1 |
0 | 1 |
22 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
4 | 1 |
0 | 0 |
271 |
Primera Nacional — 1G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | CA Temperley |
27 | 1 |
1 | 2 |
961 |
Trofeo de Campeones Superliga — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2022 | Racing Club |
2 | 1 |
0 | 1 |
121 |
Copa Maradona — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | AA Argentinos... |
5 | 1 |
2 | 2 |
403 |
| 2020 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 2 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
4 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Deportivo Toluca |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Club Tijuana |
5 | 1 |
0 | 0 |
218 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca U20 |
2 | 1 |
0 | 2 |
117 |
| 16/17 | Deportivo Toluca U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX Apertura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Deportivo Toluca |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Club Tijuana |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Club Tijuana |
2 | 1 |
2 | 0 |
180 |
Supercopa Internacional — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Chile — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Unión La Calera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Primera — 0G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Unión La Calera |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa de la Liga - Playoffs — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Racing Club |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Millonarios FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club Tijuana |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Chievo Verona |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
5 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (3)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
unknown injury |
06.05.2024 |
20.05.2024 |
15 |
3 |
| 21/22 |
Broken foot |
26.04.2022 |
23.06.2022 |
59 |
13 |
| 12/13 |
Problemy mięśniowe |
02.05.2013 |
06.05.2013 |
5 |
1 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
05.01.2025 |
Sarmiento Junin |
→ |
CA Temperley |
Transfer |
50k € |
| 24/25 |
26.07.2024 |
La Calera |
→ |
Sarmiento Junin |
Transfer |
75k € |
| 23/24 |
10.01.2024 |
Racing Club |
→ |
La Calera |
Transfer |
150k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Aldosivi |
→ |
Racing Club |
Transfer |
400k € |
| 21/22 |
29.09.2021 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Aldosivi |
Transfer |
375k € |
| 18/19 |
02.01.2019 |
Millonarios |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
900k € |
| 18/19 |
11.07.2018 |
Club Tijuana |
→ |
Millonarios |
Transfer |
1.2M € |
| 17/18 |
30.06.2018 |
Toluca |
→ |
Club Tijuana |
Powrót z wyp. |
1.2M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Club Tijuana |
→ |
Toluca |
Wypożyczenie |
1.8M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Racing Club |
→ |
Club Tijuana |
Transfer |
1.5M € |
| 12/13 |
30.06.2013 |
Chievo Verona |
→ |
Racing Club |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 12/13 |
31.01.2013 |
Racing Club |
→ |
Chievo Verona |
Wypożyczenie |
1.2M € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Racing Club |
Transfer |
3.2M € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
CA Temperley |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Temperley U20 |
→ |
CA Temperley |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gabriel Hauche?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.