Gabriel Peñalba
⚽ Pomocnik 🏟️ Retired 🏳️ Argentina Italy
| 📝 | Imię ojczyste | Gabriel Martín Peñalba |
| 🎂 | Data urodzenia | 22.09.1984 (41 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Quilmes, Argentyna |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Argentina Italy |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 28.08.2020 |
| 🤝 | Agent | Squadra Management ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tiburones Rojos de Veracruz | 5 | 85 | 9 | 5 |
| Club Atlético Tigre | 3 | 84 | 6 | 4 |
| AA Argentinos Juniors | 4 | 70 | 6 | 4 |
| CD Cruz Azul | 2 | 42 | 1 | 3 |
| FC Lorient | 2 | 27 | 1 | 1 |
| Club Atlético Belgrano | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Club Estudiantes de La Plata | 2 | 23 | 0 | 1 |
| Quilmes AC | 2 | 44 | 0 | 0 |
| UD Las Palmas | 2 | 26 | 0 | 0 |
| Tiburones Rojos de Veracruz U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Cagliari Calcio | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Cagliari Primavera | 1 | 3 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga MX Apertura |
58 | 5 | 4 |
18 | 0 | 1 630 |
| Libertadores |
11 | 3 | 2 |
5 | 0 | 229 |
| Clausura |
74 | 3 | 4 |
10 | 1 | 1 916 |
| Liga MX Clausura |
46 | 3 | 1 |
9 | 2 | 342 |
| Transición |
18 | 2 | 1 |
6 | 0 | 579 |
| Apertura |
49 | 2 | 1 |
6 | 0 | 325 |
| Copa Argentina |
3 | 1 | 0 |
1 | 0 | 28 |
| Final |
36 | 1 | 1 |
11 | 0 | 1 421 |
| Copa MX Apertura |
5 | 1 | 1 |
1 | 0 | 75 |
| Copa MX Clausura |
9 | 1 | 1 |
2 | 0 | 432 |
| Coupe de France |
1 | 1 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Primera Nacional |
5 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Supercopa MX |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Inicial |
24 | 0 | 0 |
4 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
5 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| 2ª División |
19 | 0 | 0 |
5 | 0 | 0 |
| Liguilla Apertura |
4 | 0 | 0 |
2 | 0 | 0 |
| LaLiga |
7 | 0 | 0 |
3 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
2 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Ligue 1 |
23 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Coupe de la Ligue |
3 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| Serie A |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primavera B |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga MX Apertura — 5G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tiburones Rojos... |
12 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
15 | 0 |
1 | 6 |
0 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
15 | 4 |
2 | 6 |
307 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
16 | 1 |
1 | 5 |
1 323 |
Libertadores — 3G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
8 | 3 |
2 | 5 |
229 |
| 2011 | Club Estudiantes... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Clausura — 3G / 74M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Club Estudiantes... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | AA Argentinos... |
19 | 2 |
3 | 1 |
695 |
| 2008 | AA Argentinos... |
17 | 1 |
1 | 4 |
1 221 |
| 2006 | Quilmes AC |
11 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2005 | Quilmes AC |
15 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Liga MX Clausura — 3G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
16 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
13 | 3 |
0 | 2 |
342 |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
17 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Transición — 2G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2015 | Club Atlético Tigre |
18 | 2 |
1 | 6 |
579 |
Apertura — 2G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2012 | AA Argentinos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2011 | Club Estudiantes... |
11 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2009 | AA Argentinos... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2008 | AA Argentinos... |
13 | 2 |
0 | 1 |
325 |
| 2006 | Quilmes AC |
18 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa Argentina — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2012 | AA Argentinos... |
1 | 1 |
0 | 0 |
28 |
Final — 1G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
18 | 0 |
1 | 5 |
0 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
18 | 1 |
0 | 6 |
1 421 |
Copa MX Apertura — 1G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
3 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Tiburones Rojos... |
1 | 1 |
0 | 0 |
75 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Clausura — 1G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | CD Cruz Azul |
6 | 1 |
0 | 1 |
432 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
3 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Coupe de France — 1G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FC Lorient |
1 | 1 |
0 | 0 |
90 |
Primera Nacional — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2020 | Club Atlético... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Supercopa MX — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Inicial — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Club Atlético Tigre |
18 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 2013 | Club Atlético Tigre |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2013 | AA Argentinos... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Club Estudiantes... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | AA Argentinos... |
3 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Club Estudiantes... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
2ª División — 0G / 19M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | UD Las Palmas |
19 | 0 |
0 | 5 |
0 |
Liguilla Apertura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CD Cruz Azul |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
LaLiga — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | UD Las Palmas |
7 | 0 |
0 | 3 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Tiburones Rojos... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Tiburones Rojos... |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
Ligue 1 — 0G / 23M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Lorient |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FC Lorient |
14 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Coupe de la Ligue — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | FC Lorient |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 09/10 | FC Lorient |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
Serie A — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Cagliari Calcio |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera B — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Cagliari Primavera |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 17/18 |
Uraz kolana |
18.02.2018 |
07.11.2018 |
263 |
27 |
🔄 Historia transferów (15)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
28.08.2020 |
Belgrano |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 19/20 |
04.01.2020 |
Tiburones Rojos |
→ |
Belgrano |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
01.08.2019 |
UD Las Palmas |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
300k € |
| 17/18 |
01.01.2018 |
CD Cruz Azul |
→ |
UD Las Palmas |
Transfer |
1.2M € |
| 16/17 |
01.01.2017 |
Tiburones Rojos |
→ |
CD Cruz Azul |
Transfer |
1.2M € |
| 14/15 |
01.01.2015 |
Tigre |
→ |
Tiburones Rojos |
Transfer |
650k € |
| 12/13 |
08.01.2013 |
Argentinos Jrs. |
→ |
Tigre |
Transfer |
650k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
FC Lorient |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
650k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Estudiantes LP |
→ |
FC Lorient |
Powrót z wyp. |
700k € |
| 10/11 |
01.08.2010 |
FC Lorient |
→ |
Estudiantes LP |
Wypożyczenie |
1M € |
| 09/10 |
01.07.2009 |
Argentinos Jrs. |
→ |
FC Lorient |
Transfer |
1.8M € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Quilmes |
→ |
Argentinos Jrs. |
Transfer |
225k € |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Cagliari |
→ |
Quilmes |
Powrót z wyp. |
225k € |
| 06/07 |
01.07.2006 |
Quilmes |
→ |
Cagliari |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Quilmes II |
→ |
Quilmes |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gabriel Peñalba?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.