Gaetano Monachello
⚽ Napastnik 🏟️ FC Lumezzane 🏳️ Włochy
419
Meczów
66
Goli
9
Asyst
39
Żółtych
1
Czerwonych
4 289
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 02.03.1994 (32 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Agrigento, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | FC Lumezzane |
| 📅 | Dołączył | 26.07.2024 |
| 🤝 | Agent | MM-Management |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Mantova 1911 | 3 | 58 | 13 | 2 |
| Parma Primavera | 1 | 14 | 8 | 0 |
| Ascoli Picchio | 1 | 23 | 7 | 0 |
| SS Virtus Lanciano | 1 | 41 | 7 | 2 |
| Olympiakos Nicosia | 1 | 14 | 7 | 0 |
| FC Lumezzane | 1 | 36 | 6 | 0 |
| Modena FC 2018 | 1 | 32 | 5 | 1 |
| Delfino Pescara 1936 | 1 | 38 | 5 | 0 |
| FC Bari 1908 | 1 | 10 | 3 | 0 |
| GS Ergotelis | 1 | 13 | 2 | 0 |
| US Palermo | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Atalanta BC | 1 | 38 | 1 | 0 |
| Cercle Brugge | 1 | 20 | 1 | 1 |
| Venezia FC | 1 | 17 | 0 | 0 |
| Pordenone Calcio | 1 | 20 | 0 | 0 |
| Ternana Calcio | 1 | 20 | 0 | 3 |
| Metalurg Donetsk (- 2015) | 1 | 12 | 0 | 0 |
| Inter Milan Primavera | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | 171 | 22 | 5 | 18 | 0 | 976 |
| Serie C-A | 88 | 18 | 1 | 10 | 0 | 1 507 |
| Primavera A | 9 | 6 | 0 | 1 | 1 | 131 |
| Serie C - B | 30 | 5 | 1 | 2 | 0 | 203 |
| Protathlima ML | 9 | 4 | 0 | 2 | 0 | 168 |
| Abstiegsrunde | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 125 |
| Italy Cup | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 253 |
| Super League 1 | 13 | 2 | 0 | 1 | 0 | 315 |
| Viareggio Cup | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 237 |
| Superc. Serie C | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 28 |
| JPL | 17 | 1 | 1 | 1 | 0 | 346 |
| Coppa Serie C | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playout Serie C | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-off | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie B Play-out | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Serie A | 36 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Cofidis Cup | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Premier Liga | 12 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Coppa Primavera | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
8 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
3 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
9 meczów, 2 goli
Nr koszulki: 11
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 22/23 | Cruciate ligament tear | 12.09.2022 | 01.05.2023 | 232 | 38 |
| 20/21 | unknown injury | 02.04.2021 | 16.04.2021 | 15 | 2 |
| 20/21 | unknown injury | 26.02.2021 | 20.03.2021 | 23 | 5 |
| 19/20 | unknown injury | 18.06.2020 | 30.06.2020 | 13 | 3 |
🔄 Historia transferów (31)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | 26.07.2024 | Mantova | → | Lumezzane | Transfer | 200k € |
| 21/22 | 25.01.2022 | Modena | → | Mantova | Transfer | 200k € |
| 20/21 | 03.10.2020 | Atalanta BC | → | Modena | Transfer | 300k € |
| 19/20 | 31.08.2020 | Venezia | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 300k € |
| 19/20 | 15.01.2020 | Atalanta BC | → | Venezia | Wypożyczenie | 400k € |
| 19/20 | 14.01.2020 | Pordenone | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 400k € |
| 19/20 | 27.07.2019 | Atalanta BC | → | Pordenone | Wypożyczenie | 500k € |
| 18/19 | 30.06.2019 | Pescara | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 500k € |
| 18/19 | 18.07.2018 | Atalanta BC | → | Pescara | Wypożyczenie | 550k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Ascoli | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 550k € |
| 17/18 | 16.01.2018 | Atalanta BC | → | Ascoli | Wypożyczenie | 500k € |
| 17/18 | 15.01.2018 | US Palermo | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 500k € |
| 17/18 | 31.08.2017 | Atalanta BC | → | US Palermo | Wypożyczenie | 650k € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Ternana | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 650k € |
| 16/17 | 20.01.2017 | Atalanta BC | → | Ternana | Wypożyczenie | 800k € |
| 16/17 | 19.01.2017 | Bari | → | Atalanta BC | Powrót z wyp. | 800k € |
| 16/17 | 01.08.2016 | Atalanta BC | → | Bari | Wypożyczenie | 900k € |
| 15/16 | 23.07.2015 | Monaco | → | Atalanta BC | Transfer | 900k € |
| 14/15 | 30.06.2015 | Virtus Lanciano | → | Monaco | Powrót z wyp. | 900k € |
| 14/15 | 20.08.2014 | Monaco | → | Virtus Lanciano | Wypożyczenie | 500k € |
| 13/14 | 30.06.2014 | Ergotelis | → | Monaco | Powrót z wyp. | 500k € |
| 13/14 | 30.01.2014 | Monaco | → | Ergotelis | Wypożyczenie | 500k € |
| 13/14 | 31.12.2013 | Cercle Brugge | → | Monaco | Powrót z wyp. | 400k € |
| 13/14 | 02.08.2013 | Monaco | → | Cercle Brugge | Wypożyczenie | 400k € |
| 13/14 | 01.07.2013 | Olympiakos N. | → | Monaco | Transfer | 300k € |
| 12/13 | 11.01.2013 | Metalurg D. | → | Olympiakos N. | Transfer | 300k € |
| 12/13 | 16.07.2012 | Inter U19 | → | Metalurg D. | Transfer | 100k € |
| 11/12 | 30.06.2012 | Parma U19 | → | Inter U19 | Powrót z wyp. | 100k € |
| 11/12 | 23.01.2012 | Inter U19 | → | Parma U19 | Wypożyczenie | — |
| 11/12 | 01.07.2011 | Inter Youth | → | Inter U19 | Transfer | — |
| 07/08 | 01.07.2007 | Gattopardo | → | Inter Youth | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować