Gary Roberts
⚽ Napastnik 🏟️ Retired 🏳️ Anglia
| 📝 | Imię ojczyste | Gareth Michael Roberts |
| 🎂 | Data urodzenia | 17.03.1984 (42 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Chester, Anglia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Anglia |
| 📏 | Wzrost | 178 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 02.03.2021 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Huddersfield Town | 4 | 201 | 39 | 52 |
| Portsmouth FC | 2 | 83 | 20 | 15 |
| Chesterfield FC | 2 | 89 | 19 | 23 |
| Accrington Stanley | 3 | 36 | 12 | 1 |
| Welshpool Town | 1 | 24 | 10 | 9 |
| Swindon Town | 1 | 44 | 4 | 9 |
| Ipswich Town | 2 | 62 | 4 | 14 |
| Wigan Athletic | 4 | 111 | 3 | 7 |
| Bangor City | 1 | 23 | 2 | 4 |
| Bala Town | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Crewe Alexandra | 2 | 7 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| League One |
295 | 42 | 62 |
32 | 1 | 3 609 |
| League Two |
130 | 36 | 26 |
11 | 1 | 1 061 |
| Premier League |
42 | 11 | 13 |
5 | 0 | 628 |
| FA Cup |
36 | 9 | 7 |
7 | 0 | 591 |
| Championship |
110 | 6 | 12 |
14 | 0 | 2 197 |
| Conference |
14 | 4 | 0 |
2 | 0 | 263 |
| League Cup |
15 | 3 | 4 |
1 | 0 | 228 |
| Cymru Premier |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 224 |
| League Two Play-Offs |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 180 |
| Challenge Cup |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| EFL Trophy |
15 | 0 | 5 |
4 | 0 | 0 |
| EFL Cup |
3 | 0 | 1 |
0 | 0 | 0 |
| League One Play-Offs |
11 | 0 | 4 |
2 | 0 | 0 |
| First Division |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Welsh League Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
League One — 42G / 295M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Accrington Stanley |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Wigan Athletic |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Wigan Athletic |
42 | 1 |
5 | 0 |
846 |
| 14/15 | Chesterfield FC |
34 | 6 |
7 | 8 |
460 |
| 12/13 | Swindon Town |
39 | 4 |
8 | 5 |
650 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
44 | 6 |
9 | 3 |
413 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
38 | 9 |
12 | 6 |
320 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
45 | 7 |
21 | 5 |
496 |
| 08/09 | Huddersfield Town |
43 | 9 |
0 | 5 |
424 |
| 07/08 | Crewe Alexandra |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
League Two — 36G / 130M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Portsmouth FC |
43 | 10 |
10 | 6 |
281 |
| 15/16 | Portsmouth FC |
33 | 7 |
5 | 1 |
326 |
| 13/14 | Chesterfield FC |
40 | 11 |
10 | 3 |
297 |
| 06/07 | Accrington Stanley |
14 | 8 |
1 | 1 |
157 |
Premier League — 11G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Welshpool Town |
21 | 9 |
9 | 5 |
196 |
| 03/04 | Bangor City |
21 | 2 |
4 | 0 |
432 |
FA Cup — 9G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Wigan Athletic |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 16/17 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | Portsmouth FC |
3 | 2 |
0 | 0 |
111 |
| 14/15 | Chesterfield FC |
5 | 2 |
1 | 1 |
233 |
| 13/14 | Chesterfield FC |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
4 | 3 |
1 | 1 |
114 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
3 | 2 |
0 | 0 |
133 |
| 08/09 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
2 | 0 |
0 |
| 06/07 | Ipswich Town |
4 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 03/04 | Crewe Alexandra |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Championship — 6G / 110M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Wigan Athletic |
24 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Wigan Athletic |
29 | 2 |
0 | 2 |
450 |
| 07/08 | Ipswich Town |
23 | 1 |
3 | 5 |
907 |
| 06/07 | Ipswich Town |
34 | 3 |
9 | 7 |
840 |
Conference — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 05/06 | Accrington Stanley |
14 | 4 |
0 | 2 |
263 |
League Cup — 3G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Portsmouth FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Chesterfield FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 1 |
1 | 0 |
142 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Huddersfield Town |
2 | 2 |
1 | 0 |
86 |
| 07/08 | Ipswich Town |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 06/07 | Accrington Stanley |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Cymru Premier — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Bala Town |
4 | 1 |
0 | 0 |
224 |
League Two Play-Offs — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Portsmouth FC |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Challenge Cup — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 04/05 | Welshpool Town |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
EFL Trophy — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Accrington Stanley |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Chesterfield FC |
4 | 0 |
4 | 2 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
4 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | Huddersfield Town |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 05/06 | Accrington Stanley |
1 | 0 |
0 | 1 |
0 |
EFL Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | Wigan Athletic |
1 | 0 |
1 | 0 |
0 |
League One Play-Offs — 0G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | Chesterfield FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Swindon Town |
2 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 11/12 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Huddersfield Town |
3 | 0 |
3 | 0 |
0 |
| 09/10 | Huddersfield Town |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
First Division — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Crewe Alexandra |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Welsh League Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 03/04 | Bangor City |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (1)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 10/11 |
Broken arm |
26.09.2010 |
12.11.2010 |
48 |
10 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 20/21 |
02.03.2021 |
Accrington |
→ |
Retired |
Transfer |
— |
| 20/21 |
04.01.2021 |
Bala |
→ |
Accrington |
Transfer |
100k € |
| 20/21 |
27.11.2020 |
Wigan |
→ |
Bala |
Transfer |
100k € |
| 17/18 |
29.08.2017 |
Portsmouth |
→ |
Wigan |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Chesterfield |
→ |
Portsmouth |
Transfer |
250k € |
| 13/14 |
01.07.2013 |
Swindon Town |
→ |
Chesterfield |
Transfer |
300k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Huddersfield |
→ |
Swindon Town |
Transfer |
300k € |
| 08/09 |
29.07.2008 |
Ipswich |
→ |
Huddersfield |
Transfer |
300k € |
| 07/08 |
12.03.2008 |
Crewe Alexandra |
→ |
Ipswich |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 07/08 |
11.02.2008 |
Ipswich |
→ |
Crewe Alexandra |
Wypożyczenie |
300k € |
| 06/07 |
16.10.2006 |
Accrington |
→ |
Ipswich |
Transfer |
— |
| 04/05 |
18.03.2005 |
Welshpool |
→ |
Accrington |
Transfer |
— |
| 04/05 |
01.07.2004 |
Rhyl |
→ |
Welshpool |
Transfer |
— |
| 03/04 |
22.02.2004 |
Bangor City |
→ |
Rhyl |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gary Roberts?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.