Gennaro Tutino
⚽ Napastnik 🏟️ US Avellino 1912 🏳️ Włochy
411
Meczów
115
Goli
36
Asyst
42
Żółtych
3
Czerwonych
5 523
Minut
0
Opinii
| 🎂 | Data urodzenia | 19.08.1996 (29 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Napoli, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 177 cm |
| ⚽ | Pozycja | Napastnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | US Avellino 1912 |
| 📅 | Dołączył | 08.08.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | M.A.R.A.T. Football ... |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
|---|---|---|---|---|
| Cosenza Calcio | 3 | 112 | 43 | 13 |
| Napoli Primavera | 3 | 67 | 24 | 3 |
| US Salernitana 1919 | 1 | 39 | 14 | 7 |
| Parma Calcio 1913 | 2 | 53 | 7 | 2 |
| Bari Primavera | 1 | 7 | 6 | 3 |
| UC Sampdoria | 1 | 24 | 5 | 4 |
| SSC Napoli UEFA U19 | 1 | 6 | 5 | 2 |
| FC Empoli | 1 | 20 | 4 | 1 |
| Palermo FC | 1 | 18 | 3 | 1 |
| Carrarese Calcio 1908 | 1 | 30 | 3 | 0 |
| AS Gubbio 1910 | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Hellas Verona | 1 | 16 | 0 | 0 |
| FC Bari 1908 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| US Avellino 1912 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Avellino Primavera | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Vicenza Calcio | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie B | 217 | 61 | 22 | 28 | 1 | 2 225 |
| Primavera C | 60 | 26 | 5 | 6 | 0 | 680 |
| Serie C-C | 28 | 7 | 1 | 1 | 1 | 202 |
| UEFA Youth League | 6 | 5 | 2 | 2 | 0 | 104 |
| PlayOff Lega Pro | 9 | 4 | 4 | 1 | 0 | 187 |
| Coppa Primavera | 9 | 4 | 0 | 1 | 0 | 359 |
| Italy Cup | 14 | 3 | 1 | 1 | 0 | 249 |
| Serie B Play-off | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 |
| Coppa Serie C | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 204 |
| PlayOut Lega Pro | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 23 |
| Lega Pro A | 25 | 1 | 0 | 0 | 0 | 593 |
| Lega Pro B | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 682 |
| Serie A | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coppa Lega Pro | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viareggio Cup | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
🏳️ Kadra narodowa
6 meczów
Były kadrowicz
26 meczów, 5 goli
Nr koszulki: 7
Były kadrowicz
9 meczów, 2 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
|---|---|---|---|---|---|
| 24/25 | Broken ankle | 18.01.2025 | 01.07.2025 | 165 | 18 |
| 23/24 | Thigh problems | 03.03.2024 | 20.03.2024 | 18 | 3 |
| 19/20 | Knee bruise | 04.01.2020 | 16.01.2020 | 13 | 0 |
| 14/15 | Cruciate ligament tear | 10.08.2014 | 24.01.2015 | 168 | 35 |
🔄 Historia transferów (36)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 30.06.2026 | Avellino | → | Sampdoria | Powrót z wyp. | 2.2M € |
| 25/26 | 08.08.2025 | Sampdoria | → | Avellino | Wypożyczenie | 2.2M € |
| 25/26 | 01.07.2025 | Cosenza | → | Sampdoria | Transfer | 2.2M € |
| 24/25 | 30.06.2025 | Sampdoria | → | Cosenza | Powrót z wyp. | 2.2M € |
| 24/25 | 01.08.2024 | Cosenza | → | Sampdoria | Wypożyczenie | 3.5M € |
| 24/25 | 01.07.2024 | Parma | → | Cosenza | Transfer | 3.5M € |
| 23/24 | 30.06.2024 | Cosenza | → | Parma | Powrót z wyp. | 3.5M € |
| 23/24 | 21.07.2023 | Parma | → | Cosenza | Wypożyczenie | 2.4M € |
| 22/23 | 30.06.2023 | Palermo | → | Parma | Powrót z wyp. | 2.4M € |
| 22/23 | 18.01.2023 | Parma | → | Palermo | Wypożyczenie | 3M € |
| 22/23 | 01.07.2022 | Napoli | → | Parma | Transfer | 3.8M € |
| 21/22 | 30.06.2022 | Parma | → | Napoli | Powrót z wyp. | 3.8M € |
| 21/22 | 13.08.2021 | Napoli | → | Parma | Wypożyczenie | 5M € |
| 20/21 | 30.06.2021 | Salernitana | → | Napoli | Powrót z wyp. | 5M € |
| 20/21 | 25.09.2020 | Napoli | → | Salernitana | Wypożyczenie | 2M € |
| 19/20 | 31.08.2020 | FC Empoli | → | Napoli | Powrót z wyp. | 2M € |
| 19/20 | 10.01.2020 | Napoli | → | FC Empoli | Wypożyczenie | 2.5M € |
| 19/20 | 09.01.2020 | Hellas Verona | → | Napoli | Powrót z wyp. | 2.5M € |
| 19/20 | 09.08.2019 | Napoli | → | Hellas Verona | Wypożyczenie | 2.5M € |
| 18/19 | 30.06.2019 | Cosenza | → | Napoli | Powrót z wyp. | 2.5M € |
| 18/19 | 02.08.2018 | Napoli | → | Cosenza | Wypożyczenie | 350k € |
| 18/19 | 01.08.2018 | Carpi | → | Napoli | Powrót z wyp. | 350k € |
| 18/19 | 21.07.2018 | Napoli | → | Carpi | Wypożyczenie | 350k € |
| 17/18 | 30.06.2018 | Cosenza | → | Napoli | Powrót z wyp. | 350k € |
| 17/18 | 17.07.2017 | Napoli | → | Cosenza | Wypożyczenie | 300k € |
| 16/17 | 30.06.2017 | Carrarese | → | Napoli | Powrót z wyp. | 300k € |
| 16/17 | 30.07.2016 | Napoli | → | Carrarese | Wypożyczenie | 400k € |
| 15/16 | 30.06.2016 | Bari | → | Napoli | Powrót z wyp. | 400k € |
| 15/16 | 28.01.2016 | Napoli | → | Bari | Wypożyczenie | 400k € |
| 15/16 | 27.01.2016 | Avellino | → | Napoli | Powrót z wyp. | 400k € |
| 15/16 | 15.07.2015 | Napoli | → | Avellino | Wypożyczenie | 500k € |
| 14/15 | 30.06.2015 | AS Gubbio | → | Napoli | Powrót z wyp. | 500k € |
| 14/15 | 26.01.2015 | Napoli | → | AS Gubbio | Wypożyczenie | 500k € |
| 14/15 | 25.01.2015 | Vicenza | → | Napoli | Powrót z wyp. | 500k € |
| 14/15 | 22.07.2014 | Napoli U19 | → | Vicenza | Wypożyczenie | 600k € |
| 12/13 | 01.07.2012 | SSC Napoli Yout | → | Napoli U19 | Transfer | — |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować