Gerardo Ruiz
⚽ Bramkarz 🏟️ Tampico Madero 🏳️ Meksyk
| 📝 | Imię ojczyste | Gerardo Daniel Ruiz Barragán |
| 🎂 | Data urodzenia | 04.09.1985 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Mexico City, Meksyk |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Meksyk |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Tampico Madero |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2024 |
| 🤝 | Agent | VF |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Tampico Madero | 2 | 39 | 0 | 0 |
| Tlaxcala FC | 3 | 75 | 0 | 2 |
| Querétaro FC | 3 | 61 | 0 | 0 |
| Querétaro FC U20 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas | 2 | 25 | 0 | 0 |
| CF Atlante | 11 | 302 | 0 | 0 |
| CF Atlante U20 | 3 | 48 | 0 | 0 |
| Jaguares de Chiapas U20 | 2 | 37 | 0 | 0 |
| CF Atlante UTN | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Real Colima | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Liga Expansión MX Ap. |
49 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 320 |
| Liguilla de Expansión Clausura |
10 | 0 | 0 |
1 | 0 | 930 |
| Liga Expansión MX Cl. |
55 | 0 | 2 |
5 | 0 | 4 860 |
| Liga MX Apertura |
31 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liguilla Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Clausura |
42 | 0 | 0 |
0 | 0 | 450 |
| Liga MX Sub-20 Apertura |
53 | 0 | 0 |
1 | 0 | 4 770 |
| Libertadores |
4 | 0 | 0 |
1 | 0 | 180 |
| Club World Cup |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa MX |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 332 |
| Liguilla Apertura |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Ascenso MX Cl. |
70 | 0 | 0 |
1 | 0 | 6 300 |
| Copa MX Clausura |
24 | 0 | 0 |
0 | 0 | 1 260 |
| Liguilla Asc. Ap |
18 | 0 | 0 |
1 | 0 | 1 620 |
| Ascenso MX Ap. |
73 | 0 | 0 |
3 | 0 | 6 570 |
| Liguilla Asc. Cl |
6 | 0 | 0 |
1 | 0 | 540 |
| Copa MX Apertura |
21 | 0 | 0 |
0 | 0 | 664 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
31 | 0 | 0 |
1 | 0 | 2 700 |
| Primera Clausura |
32 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Liguilla MX Sub-20 Apertura... |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Primera Apertura |
46 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 (09/10) |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Ascenso Clausura |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 360 |
| InterLiga |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| CONCACAF CL |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Prim. A Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Liga Expansión MX Ap. — 0G / 49M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | Tampico Madero |
5 | 0 |
0 | 1 |
450 |
| 24/25 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 23/24 | Tlaxcala FC |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
Liguilla de Expansión Clausura — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tampico Madero |
6 | 0 |
0 | 1 |
570 |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 21/22 | Tlaxcala FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga Expansión MX Cl. — 0G / 55M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Tampico Madero |
14 | 0 |
0 | 2 |
1 260 |
| 23/24 | Tlaxcala FC |
14 | 0 |
1 | 1 |
1 170 |
| 22/23 | Tlaxcala FC |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 21/22 | Tlaxcala FC |
13 | 0 |
1 | 1 |
1 170 |
Liga MX Apertura — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Querétaro FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | Querétaro FC |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Querétaro FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Clausura — 0G / 42M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Querétaro FC |
12 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 19/20 | Querétaro FC |
10 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | CF Atlante |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Liga MX Sub-20 Apertura — 0G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Querétaro FC U20 |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 19/20 | Querétaro FC U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | CF Atlante U20 |
14 | 0 |
0 | 0 |
1 260 |
| 12/13 | CF Atlante U20 |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 11/12 | Jaguares de... |
16 | 0 |
0 | 0 |
1 440 |
| 10/11 | Jaguares de... |
5 | 0 |
0 | 0 |
450 |
Libertadores — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Jaguares de Chiapas |
4 | 0 |
0 | 1 |
180 |
Club World Cup — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | CF Atlante |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa MX — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
6 | 0 |
0 | 0 |
332 |
Liguilla Apertura — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Querétaro FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 10/11 | Jaguares de Chiapas |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Ascenso MX Cl. — 0G / 70M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Atlante |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 17/18 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 16/17 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 15/16 | CF Atlante |
15 | 0 |
0 | 0 |
1 350 |
| 14/15 | CF Atlante |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Copa MX Clausura — 0G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 16/17 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 14/15 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 13/14 | CF Atlante |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | CF Atlante |
9 | 0 |
0 | 0 |
630 |
Liguilla Asc. Ap — 0G / 18M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 1 |
540 |
| 15/16 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
| 14/15 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
Ascenso MX Ap. — 0G / 73M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 17/18 | CF Atlante |
14 | 0 |
0 | 1 |
1 260 |
| 16/17 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
1 530 |
| 15/16 | CF Atlante |
15 | 0 |
0 | 1 |
1 350 |
| 14/15 | CF Atlante |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
Liguilla Asc. Cl — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 15/16 | CF Atlante |
4 | 0 |
0 | 1 |
360 |
Copa MX Apertura — 0G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Atlante |
7 | 0 |
0 | 0 |
360 |
| 16/17 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 15/16 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 13/14 | CF Atlante |
6 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 12/13 | CF Atlante |
5 | 0 |
0 | 0 |
34 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 13/14 | CF Atlante U20 |
13 | 0 |
0 | 0 |
1 170 |
| 12/13 | CF Atlante U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Jaguares de... |
11 | 0 |
0 | 0 |
990 |
| 10/11 | Jaguares de... |
4 | 0 |
0 | 1 |
270 |
Primera Clausura — 0G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Jaguares de Chiapas |
8 | 0 |
0 | 0 |
270 |
| 09/10 | CF Atlante |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 07/08 | CF Atlante |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla MX Sub-20 Apertura (- 24/25) — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Jaguares de... |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
Primera Apertura — 0G / 46M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | Jaguares de Chiapas |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | CF Atlante |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 (09/10) — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante U20 |
3 | 0 |
0 | 0 |
270 |
Ascenso Clausura — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante UTN |
4 | 0 |
0 | 0 |
360 |
InterLiga — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | CF Atlante |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
CONCACAF CL — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 08/09 | CF Atlante |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Prim. A Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Real Colima |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
01.07.2024 |
Tlaxcala |
→ |
Tampico Madero |
Transfer |
75k € |
| 21/22 |
01.01.2022 |
Querétaro FC |
→ |
Tlaxcala |
Transfer |
300k € |
| 20/21 |
01.07.2020 |
Atlante |
→ |
Querétaro FC |
Transfer |
300k € |
| 19/20 |
30.06.2020 |
Querétaro FC |
→ |
Atlante |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 19/20 |
01.07.2019 |
Atlante |
→ |
Querétaro FC |
Wypożyczenie |
400k € |
| 11/12 |
30.06.2012 |
Jaguares |
→ |
Atlante |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
Atlante |
→ |
Jaguares |
Wypożyczenie |
200k € |
| 07/08 |
01.01.2008 |
Atlante Tabasco |
→ |
Atlante |
Transfer |
— |
| 06/07 |
30.06.2007 |
Real Colima |
→ |
Atlante Tabasco |
Powrót z wyp. |
— |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Atlante Tabasco |
→ |
Real Colima |
Wypożyczenie |
— |
| 04/05 |
01.01.2005 |
Atlante U20 |
→ |
Atlante Tabasco |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Gerardo Ruiz?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.