Germán Cano
⚽ Napastnik 🏟️ Fluminense Football Club 🏳️ Argentyna
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Independiente Medellín | 5 | 197 | 129 | 16 |
| Fluminense Football Club | 4 | 219 | 110 | 13 |
| Clube de Regatas Vasco da Gama | 2 | 102 | 43 | 4 |
| Club León FC | 2 | 59 | 13 | 5 |
| Deportivo Pereira | 1 | 18 | 10 | 3 |
| CF Pachuca | 3 | 46 | 8 | 2 |
| Club Nacional Asunción | 1 | 6 | 2 | 0 |
| CA Lanús | 3 | 39 | 2 | 0 |
| CA Chacarita Juniors | 1 | 23 | 1 | 1 |
| CA Colón | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Club León U20 | 1 | 1 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
147 | 59 | 5 |
17 | 1 | 1 171 |
| Liga DIMAYOR II |
68 | 46 | 4 |
10 | 1 | 543 |
| Liga Águila I |
38 | 31 | 3 |
4 | 0 | 229 |
| Campeonato Carioca |
44 | 28 | 3 |
4 | 0 | 846 |
| Libertadores |
41 | 20 | 4 |
5 | 0 | 1 022 |
| Liga Postobón II |
36 | 18 | 6 |
1 | 0 | 340 |
| Liga Postobón I |
30 | 18 | 3 |
4 | 0 | 298 |
| Copa do Brasil |
33 | 13 | 2 |
4 | 0 | 1 205 |
| Série B |
36 | 11 | 2 |
6 | 0 | 285 |
| Campeonato Carioca - Final |
9 | 10 | 0 |
1 | 0 | 147 |
| Copa Sudamericana |
13 | 9 | 0 |
2 | 0 | 423 |
| Copa Colombia |
15 | 9 | 1 |
1 | 0 | 452 |
| Fase Final LP II |
13 | 8 | 1 |
1 | 0 | 341 |
| Liga MX Clausura |
43 | 8 | 3 |
4 | 0 | 721 |
| Carioca - Taça Rio |
7 | 6 | 0 |
1 | 0 | 223 |
| Copa MX Apertura |
13 | 5 | 0 |
1 | 0 | 213 |
| Fase Final LBD II |
6 | 4 | 0 |
2 | 0 | 135 |
| Liga MX Apertura |
32 | 4 | 4 |
4 | 0 | 267 |
| Fase Final LBD I |
4 | 2 | 1 |
2 | 0 | 195 |
| Clausura |
38 | 2 | 0 |
3 | 1 | 287 |
| Liguilla Clausura |
6 | 2 | 0 |
0 | 0 | 75 |
| Club World Cup |
11 | 1 | 1 |
1 | 0 | 379 |
| Copa Águila |
2 | 1 | 0 |
2 | 0 | 180 |
| Apertura |
22 | 1 | 1 |
5 | 0 | 447 |
| Liguilla Apertura |
3 | 1 | 0 |
0 | 0 | 261 |
| CONCACAF CL |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 178 |
| Recopa Sudamericana |
2 | 0 | 0 |
1 | 0 | 0 |
| Copa MX Clausura |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Liga MX Sub-20 Clausura |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 59G / 147M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
14 | 5 |
0 | 1 |
195 |
| 2024 | Fluminense... |
30 | 4 |
0 | 6 |
405 |
| 2023 | Fluminense... |
30 | 10 |
1 | 8 |
247 |
| 2022 | Fluminense... |
38 | 26 |
3 | 2 |
119 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
35 | 14 |
1 | 0 |
205 |
Liga DIMAYOR II — 46G / 68M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente... |
17 | 13 |
0 | 3 |
118 |
| 2018 | Independiente... |
19 | 16 |
1 | 2 |
107 |
| 2012 | Independiente... |
14 | 7 |
0 | 1 |
158 |
| 2011 | Deportivo Pereira |
18 | 10 |
3 | 4 |
160 |
Liga Águila I — 31G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente... |
20 | 21 |
1 | 3 |
86 |
| 2018 | Independiente... |
18 | 10 |
2 | 1 |
143 |
Campeonato Carioca — 28G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
12 | 6 |
0 | 1 |
131 |
| 2024 | Fluminense... |
4 | 2 |
1 | 0 |
180 |
| 2023 | Fluminense... |
9 | 10 |
0 | 1 |
78 |
| 2022 | Fluminense... |
10 | 3 |
1 | 1 |
189 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
5 | 5 |
1 | 1 |
88 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
4 | 2 |
0 | 0 |
180 |
Libertadores — 20G / 41M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
7 | 1 |
1 | 1 |
464 |
| 2023 | Fluminense... |
12 | 13 |
2 | 3 |
84 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 3 |
1 | 1 |
100 |
| 2019 | Independiente... |
2 | 1 |
0 | 0 |
210 |
| 2012 | Club Nacional... |
6 | 2 |
0 | 0 |
164 |
| 2009 | CA Lanús |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | CA Lanús |
7 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga Postobón II — 18G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
18 | 10 |
3 | 0 |
139 |
| 2013 | Independiente... |
18 | 8 |
3 | 1 |
201 |
Liga Postobón I — 18G / 30M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
18 | 11 |
2 | 2 |
144 |
| 2013 | Independiente... |
12 | 7 |
1 | 2 |
154 |
Copa do Brasil — 13G / 33M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
7 | 4 |
0 | 0 |
41 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 1 |
0 | 0 |
331 |
| 2022 | Fluminense... |
8 | 5 |
2 | 0 |
137 |
| 2021 | Clube de Regatas... |
6 | 1 |
0 | 2 |
439 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
6 | 2 |
0 | 2 |
257 |
Série B — 11G / 36M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Clube de Regatas... |
36 | 11 |
2 | 6 |
285 |
Campeonato Carioca - Final — 10G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Fluminense... |
4 | 6 |
0 | 1 |
60 |
| 2022 | Fluminense... |
4 | 4 |
0 | 0 |
87 |
Copa Sudamericana — 9G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
3 | 3 |
0 | 0 |
37 |
| 2022 | Fluminense... |
6 | 3 |
0 | 0 |
161 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
3 | 2 |
0 | 1 |
135 |
| 2018 | Independiente... |
1 | 1 |
0 | 1 |
90 |
Copa Colombia — 9G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2019 | Independiente... |
8 | 6 |
1 | 1 |
107 |
| 2014 | Independiente... |
3 | 2 |
0 | 0 |
103 |
| 2013 | Independiente... |
4 | 1 |
0 | 0 |
242 |
Fase Final LP II — 8G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2014 | Independiente... |
8 | 6 |
1 | 0 |
119 |
| 2012 | Independiente... |
5 | 2 |
0 | 1 |
222 |
Liga MX Clausura — 8G / 43M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club León FC |
13 | 2 |
1 | 0 |
210 |
| 15/16 | Club León FC |
16 | 4 |
0 | 3 |
174 |
| 14/15 | CF Pachuca |
14 | 2 |
2 | 1 |
337 |
Carioca - Taça Rio — 6G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2021 | Clube de Regatas... |
3 | 2 |
0 | 1 |
133 |
| 2020 | Clube de Regatas... |
4 | 4 |
0 | 0 |
90 |
Copa MX Apertura — 5G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Pachuca |
8 | 3 |
0 | 0 |
93 |
| 16/17 | Club León FC |
5 | 2 |
0 | 1 |
120 |
Fase Final LBD II — 4G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
6 | 4 |
0 | 2 |
135 |
Liga MX Apertura — 4G / 32M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | CF Pachuca |
15 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 16/17 | Club León FC |
17 | 4 |
4 | 3 |
267 |
Fase Final LBD I — 2G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
4 | 2 |
1 | 2 |
195 |
Clausura — 2G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Colón |
8 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2010 | CA Chacarita Juniors |
9 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | CA Lanús |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2008 | CA Lanús |
16 | 2 |
0 | 1 |
287 |
Liguilla Clausura — 2G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | Club León FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 14/15 | CF Pachuca |
4 | 2 |
0 | 0 |
75 |
Club World Cup — 1G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Fluminense... |
6 | 1 |
1 | 1 |
379 |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2018 | CF Pachuca |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Águila — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2018 | Independiente... |
2 | 1 |
0 | 2 |
180 |
Apertura — 1G / 22M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | CA Lanús |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2010 | CA Chacarita Juniors |
14 | 1 |
1 | 5 |
447 |
| 2009 | CA Lanús |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liguilla Apertura — 1G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club León FC |
3 | 1 |
0 | 0 |
261 |
CONCACAF CL — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | CF Pachuca |
2 | 1 |
0 | 0 |
178 |
Recopa Sudamericana — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Fluminense... |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
Copa MX Clausura — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club León FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Liga MX Sub-20 Clausura — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Club León U20 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Historia kontuzji (4)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 25/26 |
Inflammation of ligaments in the knee |
17.08.2025 |
22.08.2025 |
6 |
1 |
| 24/25 |
Uraz kolana |
30.04.2025 |
16.06.2025 |
48 |
10 |
| 24/25 |
Foot bruise |
25.07.2024 |
14.09.2024 |
52 |
11 |
| 20/21 |
Koronawirus |
01.12.2020 |
16.12.2020 |
16 |
3 |
🔄 Historia transferów (14)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 21/22 |
13.01.2022 |
Vasco da Gama |
→ |
Fluminense |
Transfer |
1.8M € |
| 19/20 |
01.01.2020 |
Indep. Medellín |
→ |
Vasco da Gama |
Transfer |
3.3M € |
| 17/18 |
10.01.2018 |
Pachuca |
→ |
Indep. Medellín |
Transfer |
1.5M € |
| 16/17 |
30.06.2017 |
León |
→ |
Pachuca |
Powrót z wyp. |
1.5M € |
| 15/16 |
01.01.2016 |
Pachuca |
→ |
León |
Wypożyczenie |
800k € |
| 14/15 |
22.01.2015 |
Indep. Medellín |
→ |
Pachuca |
Transfer |
800k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
Nacional |
→ |
Indep. Medellín |
Transfer |
600k € |
| 11/12 |
01.01.2012 |
Pereira |
→ |
Nacional |
Transfer |
300k € |
| 11/12 |
01.07.2011 |
Lanús |
→ |
Pereira |
Transfer |
300k € |
| 10/11 |
30.06.2011 |
Colon |
→ |
Lanús |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Lanús |
→ |
Colon |
Wypożyczenie |
300k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Chacarita Jrs. |
→ |
Lanús |
Powrót z wyp. |
400k € |
| 09/10 |
01.08.2009 |
Lanús |
→ |
Chacarita Jrs. |
Wypożyczenie |
600k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Lanús U20 |
→ |
Lanús |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Germán Cano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.