Giovanni Daffara
⚽ Bramkarz 🏟️ US Avellino 1912 🏳️ Włochy
| 🎂 | Data urodzenia | 04.12.2004 (21 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Biella, Włochy |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Włochy |
| 📏 | Wzrost | 194 cm |
| ⚽ | Pozycja | Bramkarz |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | US Avellino 1912 |
| 📅 | Dołączył | 16.07.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 30.06.2026 |
| 🤝 | Agent | MVP Agency |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| US Avellino 1912 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Juventus Next Gen | 3 | 100 | 0 | 0 |
| Juventus FC | 3 | 10 | 0 | 0 |
| Juventus Primavera | 3 | 63 | 0 | 0 |
| Juventus FC UEFA U19 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| Juventus U23 | 1 | 13 | 0 | 0 |
| Juventus Under 17 | 1 | 8 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Serie B |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Italy Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Playoff Serie C |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 720 |
| Serie C-C |
34 | 0 | 0 |
2 | 0 | 2 880 |
| Serie A |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Coppa Serie C |
9 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Serie C-B |
35 | 0 | 0 |
2 | 0 | 3 150 |
| Primavera Fase Finale |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
| Primavera 1 |
57 | 0 | 0 |
3 | 0 | 1 852 |
| Serie C-A |
27 | 0 | 0 |
1 | 0 | 620 |
| UEFA Youth League |
10 | 0 | 0 |
0 | 0 | 414 |
| Coppa Primavera |
3 | 0 | 0 |
0 | 0 | 120 |
| Club World Cup |
4 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Under 17 20/21 |
7 | 0 | 0 |
0 | 0 | 259 |
| Under 17 - A |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 90 |
📋 Szczegóły per sezon
Serie B — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | US Avellino 1912 |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Italy Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 25/26 | US Avellino 1912 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Playoff Serie C — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
2 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
6 | 0 |
0 | 0 |
540 |
Serie C-C — 0G / 34M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
34 | 0 |
0 | 2 |
2 880 |
Serie A — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus FC |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Juventus FC |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Serie C — 0G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 24/25 | Juventus Next Gen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 22/23 | Juventus Next Gen |
4 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Juventus U23 |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-B — 0G / 35M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 23/24 | Juventus Next Gen |
35 | 0 |
0 | 2 |
3 150 |
Primavera Fase Finale — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
| 21/22 | Juventus Primavera |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primavera 1 — 0G / 57M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus Primavera |
29 | 0 |
0 | 3 |
1 672 |
| 21/22 | Juventus Primavera |
15 | 0 |
0 | 0 |
180 |
| 20/21 | Juventus Primavera |
13 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Serie C-A — 0G / 27M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus Next Gen |
15 | 0 |
0 | 1 |
620 |
| 21/22 | Juventus U23 |
12 | 0 |
0 | 0 |
0 |
UEFA Youth League — 0G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus FC UEFA U19 |
7 | 0 |
0 | 0 |
414 |
| 21/22 | Juventus FC UEFA U19 |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Coppa Primavera — 0G / 3M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
120 |
| 21/22 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | Juventus Primavera |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Juventus FC |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Under 17 20/21 — 0G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Juventus Under 17 |
7 | 0 |
0 | 0 |
259 |
Under 17 - A — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Juventus Under 17 |
1 | 0 |
0 | 0 |
90 |
🔄 Historia transferów (5)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 25/26 |
30.06.2026 |
Avellino |
→ |
Juve Next Gen |
Powrót z wyp. |
500k € |
| 25/26 |
16.07.2025 |
Juve Next Gen |
→ |
Avellino |
Wypożyczenie |
500k € |
| 22/23 |
01.03.2023 |
Juventus U19 |
→ |
Juve Next Gen |
Transfer |
— |
| 21/22 |
01.07.2021 |
Juventus U17 |
→ |
Juventus U19 |
Transfer |
— |
| 20/21 |
01.09.2020 |
Juventus Youth |
→ |
Juventus U17 |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Giovanni Daffara?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.