Giuliano
⚽ Pomocnik 🏟️ Club Athletico Paranaense 🏳️ Brazylia
| 📝 | Imię ojczyste | Giuliano Victor de Paula |
| 🎂 | Data urodzenia | 30.05.1990 (35 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Curitiba, Brazylia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Brazylia |
| 📏 | Wzrost | 172 cm |
| ⚽ | Pozycja | Pomocnik |
| 🦶 | Preferowana noga | prawa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Club Athletico Paranaense |
| 📅 | Dołączył | 31.01.2025 |
| 📄 | Kontrakt do | 31.12.2025 |
| 🤝 | Agent | REIS & REIS |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| Al-Nassr FC | 2 | 79 | 32 | 18 |
| Sport Club Internacional | 3 | 104 | 21 | 15 |
| Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense | 3 | 110 | 19 | 11 |
| Dnipro Dnipropetrovsk (- 2020) | 4 | 113 | 19 | 18 |
| Zenit St. Petersburg | 2 | 45 | 17 | 13 |
| Fenerbahce | 2 | 42 | 16 | 6 |
| Santos FC | 1 | 37 | 12 | 3 |
| Sport Club Corinthians Paulista | 3 | 161 | 12 | 15 |
| Club Athletico Paranaense | 1 | 36 | 3 | 0 |
| Basaksehir FK | 1 | 37 | 3 | 5 |
| Paraná Clube | 2 | 18 | 2 | 1 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| Série A |
228 | 29 | 31 |
17 | 0 | 6 055 |
| Premier Liga |
125 | 24 | 21 |
7 | 1 | 2 542 |
| Saudi Pro League |
58 | 19 | 10 |
2 | 0 | 550 |
| Süper Lig |
60 | 17 | 6 |
0 | 0 | 932 |
| Série B |
56 | 12 | 2 |
3 | 0 | 461 |
| Europa League |
20 | 9 | 9 |
0 | 0 | 753 |
| Copa do Brasil |
44 | 6 | 1 |
1 | 0 | 557 |
| Libertadores |
38 | 6 | 4 |
2 | 0 | 101 |
| AFC Champions League |
10 | 6 | 1 |
1 | 0 | 108 |
| Campeonato Gaúcho |
21 | 5 | 0 |
1 | 0 | 906 |
| King's Cup |
9 | 5 | 6 |
1 | 0 | 315 |
| Gauchão - Fase Final |
14 | 4 | 0 |
1 | 0 | 295 |
| Campeonato Paulista |
28 | 3 | 7 |
1 | 0 | 810 |
| Türkiye Kupasi |
11 | 2 | 5 |
0 | 0 | 496 |
| Gauchão - 2º Turno |
10 | 2 | 0 |
0 | 0 | 545 |
| AFC CL-Qualification |
1 | 2 | 1 |
0 | 0 | 45 |
| Paulistão A1 - Fase Final |
7 | 1 | 0 |
0 | 0 | 263 |
| Campeonato Gaúcho - Final |
2 | 1 | 0 |
0 | 0 | 117 |
| Europa League Qualifying |
7 | 1 | 1 |
0 | 0 | 69 |
| Russian Cup |
2 | 1 | 0 |
0 | 1 | 107 |
| Ukrainian Cup |
4 | 1 | 0 |
0 | 0 | 270 |
| Campeonato Paranaense |
5 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Copa Sudamericana |
8 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League |
6 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Primeira Liga do Brasil |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Club World Cup |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Suruga Bank Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Recopa Sudamericana |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Saudi Super Cup |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Champions League Qu. |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
Série A — 29G / 228M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
36 | 2 |
1 | 2 |
820 |
| 2022 | Sport Club... |
36 | 1 |
2 | 2 |
1 653 |
| 2021 | Sport Club... |
21 | 3 |
3 | 1 |
594 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
15 | 4 |
1 | 0 |
328 |
| 2015 | Grêmio Foot-Ball... |
35 | 6 |
7 | 0 |
512 |
| 2014 | Grêmio Foot-Ball... |
18 | 1 |
2 | 1 |
1 013 |
| 2010 | Sport Club... |
29 | 6 |
5 | 4 |
328 |
| 2009 | Sport Club... |
28 | 5 |
9 | 6 |
386 |
| 2007 | Paraná Clube |
10 | 1 |
1 | 1 |
421 |
Premier Liga — 24G / 125M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Zenit St. Petersburg |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | Zenit St. Petersburg |
28 | 8 |
7 | 1 |
297 |
| 13/14 | Dnipro... |
25 | 6 |
4 | 3 |
329 |
| 12/13 | Dnipro... |
28 | 9 |
5 | 2 |
267 |
| 11/12 | Dnipro... |
28 | 1 |
2 | 1 |
1 649 |
| 10/11 | Dnipro... |
11 | 0 |
3 | 0 |
0 |
Saudi Pro League — 19G / 58M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Nassr FC |
28 | 11 |
5 | 2 |
215 |
| 18/19 | Al-Nassr FC |
30 | 8 |
5 | 0 |
335 |
Süper Lig — 17G / 60M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Basaksehir FK |
27 | 2 |
1 | 0 |
656 |
| 18/19 | Fenerbahce |
2 | 1 |
0 | 0 |
90 |
| 17/18 | Fenerbahce |
31 | 14 |
5 | 0 |
186 |
Série B — 12G / 56M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Athletico... |
25 | 3 |
0 | 1 |
211 |
| 2024 | Santos FC |
29 | 9 |
2 | 2 |
250 |
| 2008 | Paraná Clube |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Europa League — 9G / 20M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zenit St. Petersburg |
8 | 8 |
6 | 0 |
89 |
| 13/14 | Dnipro... |
4 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 12/13 | Dnipro... |
8 | 1 |
3 | 0 |
664 |
Copa do Brasil — 6G / 44M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Athletico... |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2023 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
9 | 5 |
1 | 0 |
81 |
| 2015 | Grêmio Foot-Ball... |
9 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 2014 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Sport Club... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2008 | Paraná Clube |
6 | 1 |
0 | 0 |
476 |
Libertadores — 6G / 38M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
6 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
10 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
8 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 2010 | Sport Club... |
14 | 6 |
1 | 1 |
101 |
AFC Champions League — 6G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Nassr FC |
2 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 18/19 | Al-Nassr FC |
8 | 6 |
1 | 0 |
108 |
Campeonato Gaúcho — 5G / 21M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
6 | 1 |
0 | 0 |
432 |
| 2015 | Grêmio Foot-Ball... |
9 | 3 |
0 | 1 |
233 |
| 2010 | Sport Club... |
4 | 1 |
0 | 0 |
241 |
| 2009 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
King's Cup — 5G / 9M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Nassr FC |
4 | 2 |
2 | 1 |
180 |
| 18/19 | Al-Nassr FC |
5 | 3 |
4 | 0 |
135 |
Gauchão - Fase Final — 4G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
3 | 2 |
0 | 1 |
90 |
| 2015 | Grêmio Foot-Ball... |
5 | 2 |
0 | 0 |
205 |
| 2010 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2009 | Sport Club... |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paulista — 3G / 28M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 2 |
1 | 0 |
80 |
| 2023 | Sport Club... |
12 | 0 |
3 | 1 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
12 | 1 |
3 | 0 |
730 |
Türkiye Kupasi — 2G / 11M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Basaksehir FK |
4 | 1 |
4 | 0 |
269 |
| 17/18 | Fenerbahce |
7 | 1 |
1 | 0 |
227 |
Gauchão - 2º Turno — 2G / 10M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sport Club... |
4 | 1 |
0 | 0 |
301 |
| 2009 | Sport Club... |
6 | 1 |
0 | 0 |
244 |
AFC CL-Qualification — 2G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Al-Nassr FC |
1 | 2 |
1 | 0 |
45 |
Paulistão A1 - Fase Final — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2024 | Santos FC |
4 | 1 |
0 | 0 |
263 |
| 2023 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 2022 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Gaúcho - Final — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2010 | Sport Club... |
2 | 1 |
0 | 0 |
117 |
Europa League Qualifying — 1G / 7M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 17/18 | Zenit St. Petersburg |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | Dnipro... |
1 | 1 |
1 | 0 |
69 |
| 12/13 | Dnipro... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | Dnipro... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Russian Cup — 1G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 16/17 | Zenit St. Petersburg |
2 | 1 |
0 | 0 |
107 |
Ukrainian Cup — 1G / 4M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 12/13 | Dnipro... |
3 | 1 |
0 | 0 |
270 |
| 11/12 | Dnipro... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Campeonato Paranaense — 0G / 5M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2025 | Club Athletico... |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Copa Sudamericana — 0G / 8M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2023 | Sport Club... |
8 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League — 0G / 6M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 20/21 | Basaksehir FK |
6 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Primeira Liga do Brasil — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2016 | Grêmio Foot-Ball... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Club World Cup — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2011 | Sport Club... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Suruga Bank Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Recopa Sudamericana — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 2009 | Sport Club... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Saudi Super Cup — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | Al-Nassr FC |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Champions League Qu. — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | Fenerbahce |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🏳️ Kadra narodowa
14 meczów
Nr koszulki: 18
Były kadrowicz
14 meczów, 3 goli
Były kadrowicz
Historia kontuzji (8)
| Sezon | Kontuzja | Od | Do | Dni | Mecze omin. |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
23.07.2024 |
11.02.2025 |
204 |
30 |
| 24/25 |
Uraz uda (dwugłowy) |
06.07.2024 |
21.07.2024 |
16 |
3 |
| 23/24 |
Uraz łydki |
28.02.2024 |
17.03.2024 |
19 |
2 |
| 20/21 |
unknown injury |
29.04.2021 |
16.05.2021 |
18 |
5 |
| 20/21 |
unknown injury |
09.02.2021 |
23.02.2021 |
15 |
3 |
| 20/21 |
unknown injury |
22.01.2021 |
31.01.2021 |
10 |
3 |
| 17/18 |
Uraz barku |
20.01.2018 |
08.02.2018 |
20 |
5 |
| 13/14 |
Leg injury |
23.08.2013 |
07.10.2013 |
46 |
11 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 24/25 |
31.01.2025 |
Santos |
→ |
Athletico-PR |
Transfer |
800k € |
| 23/24 |
01.01.2024 |
Corinthians |
→ |
Santos |
Transfer |
1M € |
| 21/22 |
16.07.2021 |
Basaksehir |
→ |
Corinthians |
Transfer |
3.1M € |
| 20/21 |
05.10.2020 |
Al-Nassr |
→ |
Basaksehir |
Transfer |
9M € |
| 18/19 |
20.08.2018 |
Fenerbahce |
→ |
Al-Nassr |
Transfer |
12M € |
| 17/18 |
14.08.2017 |
Zenit S-Pb |
→ |
Fenerbahce |
Transfer |
9M € |
| 16/17 |
25.07.2016 |
Grêmio |
→ |
Zenit S-Pb |
Transfer |
5M € |
| 14/15 |
01.07.2014 |
Dnipro |
→ |
Grêmio |
Transfer |
8M € |
| 10/11 |
01.01.2011 |
Internacional |
→ |
Dnipro |
Transfer |
8M € |
| 08/09 |
01.01.2009 |
Paraná |
→ |
Internacional |
Transfer |
700k € |
| 06/07 |
01.01.2007 |
Paraná U20 |
→ |
Paraná |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Giuliano?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.