Siebe Blondelle
⚽ Obrońca 🏟️ Retired 🏳️ Belgia
| 📝 | Imię ojczyste | Siebe Lieve Blondelle |
| 🎂 | Data urodzenia | 19.04.1986 (40 lat) |
| 📍 | Miejsce urodzenia | Brugge, Belgia |
| 🏳️ | Obywatelstwo | Belgia |
| 📏 | Wzrost | 185 cm |
| ⚽ | Pozycja | Obrońca |
| 🦶 | Preferowana noga | lewa |
| 🏟️ | Aktualny klub | Retired |
| 📅 | Dołączył | 01.07.2023 |
📊 Podsumowanie per klub
| Klub | Sezony | Mecze | Gole | Asysty |
| KAS Eupen | 5 | 176 | 7 | 6 |
| FCV Dender EH | 2 | 56 | 3 | 0 |
| KMSK Deinze (-2024) | 3 | 75 | 2 | 1 |
| KVRS Waasland - SK Beveren | 3 | 105 | 2 | 4 |
| RAEC Mons (-2015) | 2 | 79 | 1 | 5 |
| VVV-Venlo | 1 | 16 | 1 | 1 |
| Vitesse Arnhem | 2 | 16 | 1 | 0 |
| Rot Weiss Ahlen | 1 | 15 | 0 | 0 |
🏆 Podsumowanie per rozgrywki
| Rozgrywki | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Czerwone | Minuty |
| JPL |
256 | 7 | 9 |
53 | 1 | 8 890 |
| 1B Pro League |
53 | 2 | 1 |
10 | 0 | 2 354 |
| Eredivisie |
31 | 2 | 1 |
7 | 0 | 1 133 |
| Croky Cup |
16 | 1 | 0 |
0 | 0 | 294 |
| JPL Playoff II |
48 | 1 | 1 |
11 | 0 | 900 |
| Proximus League |
24 | 1 | 0 |
5 | 0 | 1 114 |
| Cofidis Cup |
14 | 1 | 2 |
3 | 0 | 180 |
| Challenger Pro League |
31 | 1 | 2 |
12 | 0 | 2 378 |
| EXQI League |
17 | 1 | 0 |
6 | 0 | 1 530 |
| CPL |
17 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Jupiler Pro League playoff... |
2 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| Endrunde Jupiler Pro League |
13 | 0 | 1 |
1 | 0 | 0 |
| 2. Bundesliga |
15 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
| KNVB Beker |
1 | 0 | 0 |
0 | 0 | 0 |
📋 Szczegóły per sezon
JPL — 7G / 256M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 19/20 | KAS Eupen |
28 | 1 |
0 | 6 |
2 051 |
| 18/19 | KAS Eupen |
30 | 2 |
3 | 4 |
1 160 |
| 17/18 | KAS Eupen |
28 | 1 |
0 | 5 |
2 215 |
| 16/17 | KAS Eupen |
28 | 0 |
2 | 8 |
0 |
| 14/15 | KVRS Waasland -... |
29 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 13/14 | KVRS Waasland -... |
28 | 2 |
2 | 8 |
799 |
| 12/13 | KVRS Waasland -... |
27 | 0 |
0 | 5 |
0 |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
28 | 0 |
1 | 4 |
0 |
| 08/09 | FCV Dender EH |
30 | 1 |
0 | 9 |
2 665 |
1B Pro League — 2G / 53M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 21/22 | KMSK Deinze (-2024) |
27 | 1 |
0 | 5 |
696 |
| 20/21 | KMSK Deinze (-2024) |
26 | 1 |
1 | 5 |
1 658 |
Eredivisie — 2G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 07/08 | VVV-Venlo |
16 | 1 |
1 | 2 |
988 |
| 06/07 | Vitesse Arnhem |
12 | 0 |
0 | 4 |
0 |
| 05/06 | Vitesse Arnhem |
3 | 1 |
0 | 1 |
145 |
Croky Cup — 1G / 16M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | KMSK Deinze (-2024) |
3 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 21/22 | KMSK Deinze (-2024) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 20/21 | KMSK Deinze (-2024) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 19/20 | KAS Eupen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 18/19 | KAS Eupen |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 17/18 | KAS Eupen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 16/17 | KAS Eupen |
5 | 1 |
0 | 0 |
294 |
| 15/16 | KAS Eupen |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
JPL Playoff II — 1G / 48M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 18/19 | KAS Eupen |
9 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 17/18 | KAS Eupen |
10 | 1 |
0 | 2 |
900 |
| 16/17 | KAS Eupen |
8 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 14/15 | KVRS Waasland -... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 13/14 | KVRS Waasland -... |
5 | 0 |
0 | 1 |
0 |
| 12/13 | KVRS Waasland -... |
6 | 0 |
0 | 3 |
0 |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
5 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Proximus League — 1G / 24M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 15/16 | KAS Eupen |
24 | 1 |
0 | 5 |
1 114 |
Cofidis Cup — 1G / 14M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 14/15 | KVRS Waasland -... |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 13/14 | KVRS Waasland -... |
2 | 0 |
1 | 1 |
0 |
| 12/13 | KVRS Waasland -... |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
5 | 0 |
1 | 2 |
0 |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 09/10 | FCV Dender EH |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
| 08/09 | FCV Dender EH |
2 | 1 |
0 | 0 |
180 |
Challenger Pro League — 1G / 31M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
31 | 1 |
2 | 12 |
2 378 |
EXQI League — 1G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | FCV Dender EH |
17 | 1 |
0 | 6 |
1 530 |
CPL — 0G / 17M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 22/23 | KMSK Deinze (-2024) |
17 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Jupiler Pro League playoff Europa League — 0G / 2M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 11/12 | RAEC Mons (-2015) |
2 | 0 |
0 | 0 |
0 |
Endrunde Jupiler Pro League — 0G / 13M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 10/11 | RAEC Mons (-2015) |
7 | 0 |
1 | 0 |
0 |
| 08/09 | FCV Dender EH |
6 | 0 |
0 | 1 |
0 |
2. Bundesliga — 0G / 15M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 09/10 | Rot Weiss Ahlen |
15 | 0 |
0 | 0 |
0 |
KNVB Beker — 0G / 1M
| Sezon | Klub | Mecze | Gole | Asysty | Żółte | Min. |
| 06/07 | Vitesse Arnhem |
1 | 0 |
0 | 0 |
0 |
🔄 Historia transferów (11)
| Sezon | Data | Z klubu | → | Do klubu | Typ | Kwota |
| 23/24 |
01.07.2023 |
KMSK Deinze |
→ |
Retired |
Transfer |
50k € |
| 20/21 |
09.07.2020 |
KAS Eupen |
→ |
KMSK Deinze |
Transfer |
250k € |
| 15/16 |
01.07.2015 |
Waasland-Beveren |
→ |
KAS Eupen |
Transfer |
450k € |
| 12/13 |
01.07.2012 |
RAEC Mons |
→ |
Waasland-Beveren |
Transfer |
550k € |
| 10/11 |
01.07.2010 |
FCV Dender EH |
→ |
RAEC Mons |
Transfer |
300k € |
| 09/10 |
30.06.2010 |
Rot Weiss Ahlen |
→ |
FCV Dender EH |
Powrót z wyp. |
300k € |
| 09/10 |
01.01.2010 |
FCV Dender EH |
→ |
Rot Weiss Ahlen |
Wypożyczenie |
350k € |
| 08/09 |
01.07.2008 |
Vitesse |
→ |
FCV Dender EH |
Transfer |
350k € |
| 07/08 |
30.06.2008 |
VVV-Venlo |
→ |
Vitesse |
Powrót z wyp. |
350k € |
| 07/08 |
01.07.2007 |
Vitesse |
→ |
VVV-Venlo |
Wypożyczenie |
200k € |
| 05/06 |
01.07.2005 |
Vit./AGOVV U19 |
→ |
Vitesse |
Transfer |
— |
Kliknij zakładkę "Mecze" aby załadować
Co myślisz o Siebe Blondelle?
💬 Opinie
Zaloguj się, aby dodać opinię.